Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung c100  (Pročitano 10867 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Ja stvarno ne razumem ljude sta imaju protiv ovog telefona ...
Melodije nemoze da primi preko ic porta ... vec samo download sa wap stranica u mmf formatu ... A zvuce odlicno, bolje jos nisam cuo ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ma ne, nije u tome stvar. Melodije na samsungu zvuce bolje nego na bilo kom drugom telefonu. Stvar je u tome da ovaj c100 ima veliki problem da prim melodije. Znaci ne mozes ih poslati ic portom sa drugog telefona, sto svi ostali telefoni mogu, ne mozes ih ubaciti preko kabla, jer i tu ima neki problem, ne razume mid format koji je univerzalni format i koga razumeju svi ostali telefoni, a problem jos kod ovog mog druga je sto ima 064 prepaid karticu, pa ne moze ni na wap da ode da bi ih na taj nacin skinuo.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
eXperience....
NIJE SVE U MELODIJAMA! NE CINI MELODIJA TELEFON.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Citat: SerbianFighter
eXperience....
NIJE SVE U MELODIJAMA! NE CINI MELODIJA TELEFON.


A kada sam ja to rekao ?!
Nego, reci mi neki drugi telefon slicnih karakteristika za iste pare ? M55 ... los ekran, losa tastatura ... SE t230 ... los ... nokia 3510i ... opet losiji od c100 u svakom pogledu ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Nego, reci mi neki drugi telefon slicnih karakteristika za iste pare ? M55 ... los ekran, losa tastatura ... SE t230 ... los ... nokia 3510i ... opet losiji od c100 u svakom pogledu ...

m55 je bolji
3510i je egal
t68i je bolji
t300 je bolji i ako se meni ne svidja
U ostalom odes na mobilni svet i checkiras cene pa vidis.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Po cemu su 3510i, t68i i m55 bolji ? T300 je uzas - ruzan, ros ekran, ocajna kamera ... A na mobilnisvet cene uglavnom nisu tacne ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
A na mobilnisvet cene uglavnom nisu tacne ...

Ne, naprotiv, uvek su tacne. Neka mozda ode gore dole, ali u globalu odlicne podatke milan ima.

Mi ovde pricamo o trash telefonima, pitanje je koji je najvece smece... pa najvece smece je c100 jer on ni nema nista od onoga sto drugi imaju. 3510i bar ima ogromnu gomilu igara za njega ako nista vise.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Ne bih se složio da je c100 lošiji mobitel od ovih koje si nabrojio. Prva, a meni je to najvažnija, prednost je što je relativno mlađi, barem od nokie i sony ericssona. Koliko sam radio na c100 sviđa mi se, jedino mi problem stvara baterija, tj. stand-by. Ovo je moje mišljenje, a poznato je da se mišljenja razlikuju, pogotovo ako uzmemo u obzir za što kome mobitel koristi.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Citat: SerbianFighter
Citat
A na mobilnisvet cene uglavnom nisu tacne ...

Ne, naprotiv, uvek su tacne. Neka mozda ode gore dole, ali u globalu odlicne podatke milan ima.

Mi ovde pricamo o trash telefonima, pitanje je koji je najvece smece... pa najvece smece je c100 jer on ni nema nista od onoga sto drugi imaju. 3510i bar ima ogromnu gomilu igara za njega ako nista vise.


Pogledaj npr. za 3660, 6600 ... pa zovni radnje u kojima su te najnize cene ...

Sta to nema ?! Jedina mana mu je sto ne podrzava mms ... Igrica ima koliko 'oces ... Provereno ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Sta to nema ?! Jedina mana mu je sto ne podrzava mms ... Igrica ima koliko 'oces ... Provereno ...

Ima li i jedan normalan nacin da na njega prebacis nesto korisno?

Citat
Pogledaj npr. za 3660, 6600 ... pa zovni radnje u kojima su te najnize cene ...

Zvao.. drug je kupio pre neki dan bar fon preko moje dojave sa milanovog mobilnog sveta
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.