Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samsung c100  (Pročitano 10866 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
za konvertor, nemoj se muciti.. za melodije... skini sa wapa jebote.. tagtag.com
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Neznam tacno za taj samsung ali ja sam sa nokie 5210 slao sms-om na samsung a800 melodiju koju je 5210 dobio preko onih melodija za koju se placa a koja se dobija preko broja 2255 i na a800 radi, a na simensu s55 mozes da "rename" melodiju iz mid u mmf samo sto nema nikakvog znacaja zvuci isto znaci ako melodiju koja je mid promenis u mmf ona se cuje i dalje kao da je mid ali ako bi je promenio u vmo onda se ne cuje nista... predpostavljam da na samsungu c100 to nemoze jer valjda i nema takvu opciju i ja mislim da je najbolje da se skine sa wap-a...
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ajde da malo pocnemo za promenu da temu vodimo u pravcu resavanja problema, jer ovo sto sada radimo vodi samo sirenju teme, sto na kraju po pravilu daje rezultat koji nema veze sa problemom, zbog koga je i zapoceta tema.

Ovako:

-Telefon je SAMSUNG C100
-Kartica je 064 PREPAID

C100 izgleda, to sam provalio posle dosta mucenja, moze da koristi SAMO mmf ekstenziju i NE MOZE da konvertuje MID ili bilo sta drugo u tu ekstenziju, sam. Drugo, C100 izgleda ne moze da primi nista sa nokie 7650 preko ic porta, ili nokia 7650 ne moze da mu posalje tako nesto. Evo zasto. Sa nokie 7650 slao sam, odnosno pokusao sam da saljem preko ic porta i uz pomoc FExplorer-a neki mid i dobio sam sa poruku sending failed, sto ne znam da li je zbog c100 ili 7650? Onda sam juce pronasao melodije BAS U MMF formatu. Snimio ih na svoj fon, znaci 7650 i danas pokusao da ih saljem preko ic porta i FExplorer-a i NECE, opet pise sending failed. Sada mislim da je mozda problem u samoj nokiji, koja mozda ne moze da salje sve formate preko ic porta, vec mozda samo neke odredjene, jer nevidim drugi razlog zasto c100 nebi primi melodiju u mmf formatu?

Trece, skinuo sam Psmplayer 5.0 koji je strasan programcic. On izmedju ostalog i konvertuje mid u smaf, pri cemu mozete da birate i koliko kanala hocete i da li hocete da zvuk prati treptanje led dioda i vibracija ili ne i tako dalje. Sve u svemu, strasan programcic sa kojim sam konvertovao neke mid fajlove u mmf i koje takodje nisam uspeo da posaljem. Smile

Cetvrto. Wap ovaj moj drug NE MOZE da koristi, zato sto ima GLUPU telekomovu, prepaid karticu koja ne samo sto ne moze da koristi GPRS, vec samo MMS, nego ne moze ni GLUPI I SMRDLJIVI WAP i to obicni znaci ne preko GPRS-a da koristi, sto mogu da koriste samo postpaid korisnici. To je takva bruka i sramota za telekom da i ako sam znao da su jadni, sada znam da su toliko jadni da je to uzas. :x  Samo da nebi bilo nedoumica one price da aktivacijom MMS-a koji moze da se aktivira na prepaid-u se dobija i GPRS, nisu tacne, odnosno, i ako MMS ide preko GPRS-a, sam GPRS, odnosno surfovanje wap-om preko GPRS-a NIJE MOGUCE. Znaci zakljucak je da ovaj moj drug NE MOZE da skine melodije preko wap-a.

Sada, posto ne moze da dobije melodiju, preko wap-a, ic porta, sta jos preostaje? Kabl mozda? Mada to bih gledao da izbegnem da mu nebih jos i oko kabla objasnjavao sta i kako. Neki predlog?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Neka kupi drugi telefon
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
ili drugu karticu  Smile
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Daj mu svoju karticu i ne komplikuj toliko zivot...
daj mu , nek skine sta mu treba i nek ti vrati i milina...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
E pop****o sam vise sa ovim g****m od telefona. Bio mi je danas ovaj drug i ubacio sam svoju karticu kod njega. Onda je bilo potrebno podesavati RUCNO parametre za GPRS, ali ajde i to sam uradio. Onda sam pokusao da skinem melodije preko MOBTELOVOG WAP SAJTA i NIJE MOGLO, izgleda da drze melodje u mid formatu, a ovaj debil to ne razume. Onda sam probao TELFON medjutim ni tamo nema melodija za samsung, a i kada kliknes na link za melodije on te odvede na neki strani sajt koji onda trazi neko placanja, ili sta ti ja znam, sve u svemu neda melodije odmah. Probao sam jos nasumice par sajtova iz topica GPRS GOODS, kao sto su wappy, mms-serbia  medjutim nije bilo melodija sa samsung ili nisu hteli da se otvore. Sve u svemu ni ovako nismo uspeli da namestimo glupe melodje na glupom samsungu. Jer zna neko neki sajt wap, ali da SIGURNO radi i da SIGURNo ima melodije za SAMSUNG u mmf formatu?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
aman!!! www.tagtag.com rekao sam ti vec
A sto se tice telefona.. ja sam lepo na vreme rekao...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Tog  sajta se nisam setio, moracu ponovo da probam. Telefon jeste sranje i to zesce sranje. Znao sam da nije nesto narocito, ali sam ipak mislio da ce moci da radi bar kao prosecan, medjutim prevario sam se.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Znaci bas kucas adresu www.tagtag.com , i kad udjes imas tu ringtones i tu se racva na mmf i na polyphonic.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.