Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samo novčana kazna za batine  (Pročitano 430 puta)
31. Jul 2005, 02:00:51
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Samo novčana kazna za batine
Bisa Bebia optužila vanbračnog muža Gorana Milojkovića da je držao u kućnom pritvoru mesec dana, dok on tvrdi da je tada živeo sa Radmilom Jeremić

JAGODINA - Goran Milojković (35) iz Supske nadomak Ćuprije kažnjen je u Opštinskom sudu u Ćupriji sa 10.000 dinara, zbog toga što je vanbračnoj supruzi Bisi Bebia (37), rodom iz Rakitova kod Jagodine 21. oktobra 2002. godine naneo lake telesne povrede.

- Mislio je da će da me zadrži batinama, da mogu da ga ostavim samo mrtva. Držao me je mesec dana zaključanu u kući. Živela sam u strahu, a jela sam krišom, samo noću. Svake večeri me je seksualno zlostavljao, udarao rukama i nogama, pištoljem, lupao mi glavu o beton. Tada sam ga konačno napustila i odlučila da ga tužim, iako je pretio da će mi pobiti celu familiju, a mene zaklati - tvrdi Bisa.

Prema njenim rečima, jedna komšinica je pozvala njene roditelje, koji su na privremenom radu u Švajcarskoj. Njen otac Todor i brat Ivan došli su 23. oktobra i odmah pozvali policiju. Na osnovu njenih izjava, kao i izveštaja očnog lekara Dušice Marković iz Jagodine, koja je konstatovala nagnječenje dužice i staklastog tela oka, sud je utvrdio da je nevenčani muž kriv.

Osuđeni Milojković, međutim, tvrdi da su Bisine optužbe netačne.
- Nisam mogao da je tučem i zaključavam jer sam u to vreme živeo vanbračno sa Radmilom Jeremić, s kojom sam od 2000. godine. Sa Bisom sam bio u braku do 1996. godine. Posle razvoda smo ostali u dobrim odnosima. Dolazila je kod mene u posetu, a Rada joj je čak kuvala i kafu. Očekivala je da ću je zvati da se vrati. Zašto bih, kad je moja Rada od nje mlađa 16, a od mene 14 godina. I odakle joj prezime Bebia? Zato što se venčala s nekim Švajcarcem. Bežim od nje jer me neprestano proganja. Hoću samo da se otkači od mene - tvrdi Milojković.

On kaže da je Bisa kobnog 21. oktobra 2002. godine, došla po sina Nikolu i ćerku Jelenu, koji žive sa njim i Radom.
- Njeni su to zloupotrebili. Policija uopšte nije dolazila kod mene kući, već me je inspektor zvao telefonom. Rekao sam im da je Bisa mojim autom odvezla decu lekaru, što mogu i da provere - kaže okrivljeni.

Branilac okrivljenog, advokat Dragoljub Aleksić iz Ćuprije, najavio je žalbu na presudu, dok je zastupnik tužilje, Milovan Stojanović, advokat iz Jagodine, najavio novu tužbu protiv Milojkovića zbog fizičke boli i straha koji je Bisa pretrpela.
Z. Gligorijević
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.