Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sakriven broj. . . Help  (Pročitano 11597 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 23
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Tab
Pozdrav svima, ja sam imao takav problem i srecu da imam mobilni sa symbian os. Postoje programi koji blokiraju pozive i sms bilo da su sa sakrivenog broja ili ne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Vidi-Meni-Visi

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6005
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC One V
Zar ne mozes u Telenoru da pogledas vreme kada te je zvao taj broj i da ti kazu broj!!!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pa ja ne znam sta da stavim vise ovde, sve mi sklanjaju! Smile
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
BlackBerry bold 9000
Jedino na centrali može da se dodeli funkcija u kojoj se pretplatniku mora predstaviti svaki broj bez obzira da li je otkriven ilki želi da se sakrija. Ta funkcija je hijerarhijski najstarija, ime sam joj zaboravio i radi na svim aparatima osim na ponekom samsungi i recimo SE p1. Jedino na ovaj način se niko ne može sakriti, a sve drugo su bulaznije i zajebancije...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6827
Zastava Kr
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k770i
REkao sam da se sa 8210 moze provaliti skriveni broj, a ne da se salju skrivene poruke!
A sa SE k750i moze sigurno, ne znam tacno kako ali fora je da se salje kao email (valjda: u mesto adrese se pise broj kome saljes poruku u subject sta treba da pise umesto broja i text) znam da moze, ortak je lozio neke drugare tim porukama! I funkcionise samo sa SE na SE!
 Kad provalim kako se tacno to radi javicu vam!


srecno Smile . . . . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Samsung s3
Imao sam nokiu 8210 i nije moguce slati "skrivene poruke" nikako pa ni sa SE telefonima. Ja imam SE k 550 pa nemogu.

jedino telenor nudi opciju za slanje bez broja, ali moras biti prijavljen za tu opciju i imati [b][u]nick! Tako je moguce, pojavljivace se tvoj nick umesto br tel, ali se nemogu poslati pretece poruke i nick ti ne moze biti poznati brend![/b][/u]   Npr coca cola, i drugo (ja sam pokusao da se nasalim sa drugom i nije moglo i upozoren sam :[115]Smiley
I niko ne moze da salje, niti cita nepoznate brojeve ni na kom mob aparatu !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


123....

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 197
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia lumia 1520
Kod svako operatera postoji opcija (zaboravio sam kako se zove, ali se ta opcija nedodeljuje obicni "smrtnicima) da niko ne moze da ti sakrije broj(tu opciju u glavnom koriste glavonje(politicari ministri radnici operatera...)

nacin da otkrijes ko te uznemirava je da odes u korisnicki servis i da podneses prijavu da te neko uznemirava sa sakrivenog broja, i da trazis da reaguju.
ili da prijavis u policiji da ti neko preti na sa sakrivenog broja....  Smile (mada mislim da se tvoj broj mobilnog mora voditi na tebe ili na nekog koga znas(majka otac brat sestra drug....) ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia ispo iz modu
Један кратак временски период док је 063 још био мобтел и док није била опција да се сакрива ид, када вас зове неко са 064 и сакрије ид, на екрану се видео и број и писало је хиден. Дакле то је могуће али педери из неког само њима знаног разлога неће да пусте.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.