Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:10:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sajber žene, vredne miliona  (Pročitano 2681 puta)
31. Mar 2007, 00:45:11
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Sajber žene, vredne miliona
Virtuelnoj službenici slovenačke poreske uprave Lepoj Vidi nepozvani gosti dosađuju danju i noću. Zabeležene su nepristojne ponude i lascivne primedbe, ali nije sigurno može li se to svrstati u „seksualno uznemiravanje”

Gospođica Devej, Vidina sajber koleginica

Od našeg stalnog dopisnika
Ljubljana, 29. marta - Otkako su slovenački poreznici pre oko dva meseca zaposlili službenicu Lepu Vidu, nekad omraženi sajt ovdašnje državne uprave postao je jedan od najpopularnijih u zemlji.
Iako plavuša izazovnog imena živi u virtuelnom svetu, slave je kao pravu zvezdu.
Ima na desetine hiljada obožavalaca, a ni deseti deo njihovih interesovanja nema veze sa Vidinim postojanjem - pomoć građanima da ispune poreske obaveze prema državi.
Nepozvani gosti dosađuju Vidi danju i noću.
Zabeležene su nepristojne ponude i lascivne primedbe, ali nije sigurno može li se to svrstati u „seksualno uznemiravanje”.

Ono što je izvesno jeste da pripravnica Vida „preti” da postane najviše napastvovana državna službenica. Domaći psiholozi bacili su se na proučavanje taze fenomena - zar je moguće da je sajber poreznica na meti fantazije tolikog broja dokonih ljudi?

Tvorcima virtuelnih likova nametnut je novi izazov - sprečiti uznemiravanje veštačke inteligencije. Odlučeno je da sajber plavuša gnjavatore mora da porazi pameću, pride pokaže da je nije lako zbuniti i time suzbije napasnike. Vida je naučila kako da nadigra obožavaoce i uhvati se u koštac sa nevaspitanim izrazima i pozivima. Posetioci sajta gunđaju da je sve spretnija u ćaskanju o životnim fazonima, umesto da se izvešti u davanju odgovora o poreskim olakšicama. Iako Vida svakim danom sve više napreduje, kritičari tvrde da je samo naizgled pametnija.

U Dursu (skraćenica za slovenačku poresku upravu) tvrde da Vida jeste mudrija jer joj svakodnevno proširuju znanja, pa sad „buba” materiju iz poreza na dodatu vrednost. Uz to je „pune” raznim trivijalnostima, između ostalog kako da odgovori drzniku koji ismeva njenu pamet: „Moj IQ se povećava iz minuta u minut. Tvorci me sve vreme usavršavaju novim znanjem.”

Vida je državu do sad koštala oko 650 hiljada evra. Bazu znanja priprema i dopunjava tim zaposlenih u Dursu. Nije usamljena, jer širom sveta su raštrkani njeni rođaci, muški i ženski. Svi oni su zaposleni u javnom sektoru - jedni su poreznici i carinici u Švedskoj, drugi rade za železnicu i vojsku u Nemačkoj, treći pomažu kupcima (Ikea, banke, osiguravajuća društva...).

Iako debitantkinja, Vida je i u virtuelnom univerzumu već postala hit. Frenk, „muška hostesa” na sajtu http://www.artificial-solutions.com predstavio je lepoticu iz Slovenije svetskom auditorijumu u članku pod naslovom: „Lansiranje Vide: ličnost slovenačke poreske pomoćnice”. Opisavši Vidin „debi” na slovenačkoj televiziji kada su joj ministar finansija Andrej Bajuk i direktor Dursa Ivan Simić postavili prva pitanja, Frenk ukazuje da je poslanstvo ove profesionalke usmereno da „onlajn pomogne raji da savlada poreske prijave koje pojedinac mora da ispuni do kraja aprila”.

Zgodni Frenk, ležerno obučen u plavu košulju bez kravate i taman sako, predstavio je Vidu kao damu koja nije pametnica samo što se tiče poreskih zavrzlama, već je „atraktivna interaktivna asistentkinja” koja kao iz topa odgovara na pitanja i „ne ustručava se ni da pokaže iskričavu ličnost, kad je to neophodno”, a uz to detektuje pravopisne greške i različite dijalekte… Frenk je sajber moderator istog autora koji je stvorio i Vidinu inteligenciju (Artificial Solutions). S obzirom na interesovanje naroda i količinu pitanja, a u skladu sa namerom vlade premijera Janše da građanima ponudi „ljubaznu, brzu i efikasnu elektronsku upravu” preko koje će moći da obave veći deo administracije bez potrebe da čekaju za krštenicu i papire na šalterima, Vida će do leta biti dopunjena dodatnim i-mejl procesorom i interaktivnim telefonskim sistemom.

„Ako znaš slovenački, vidi Vidu u akciji!”, sugeriše Frenk, a po slovenačkim blogovima se raširila vest da je uštogljena Vida, odevena u strogi kostim japijevske službenice, nedavno dobila nešto „opuštenije odevenu” sestru bliznakinju na sajtu koji nije autorizovala poreska uprava. Na internetu su se pojavili i sajtovi „Najblog Vida” (namenjen ćaskanju i onlajn randevuima) te farsični „Stargejt” gde je Vida predstavljena kao očajnica koja umesto prstima - glavom lupa po tastaturi…

Vidin „očaj” možda objašnjavaju provokacije „gostiju”, poput ovih: „S kim bi htela da furaš?” (Vida odgovara u slengu: Hvala na pitanju, ali moram da vas odbijem. Prvo šljaka, onda žvaka.), „Imaš dečka?” (Vida: Nek’ to ostane naša tajna.) „Ajdemo na kafu?” (Vida: Ne pijem i nemam ništa protiv ako piju drugi. Ne zaboravite, ko mnogo pije - dođe do robije.) „Ko te šiša?” (Vida: Frizeraj je profesija. Moj posao je da vam pomognem da ispunite poresku obavezu!) „Imaš švecu?” (Vida: Svi virtuelni sajber asistenti su mi braća i sestre.) „Jel postoji Bog?” (Vida: Religija je jedna od retkih tema o kojoj ne mogu da raspravljam.) „Ko je predsednik?” (Vida: Ne čitate novine? Ne gledate informativne programe?) „E, jesi seljanka!” (Vida: Salaš stvarno ne bih umela da vodim.).

Hakere je počeo da zamara Vidin provincijalni humor. Zaključili su da je sterilna starleta „potrošena” i proneli glas o kudikamo zanimljivijoj „mački”, duhovitoj gospođici Devej koja na sajtu http://msdewey.com s mnogo više šarma i sajber gegove odgovara na sva moguća pitanja, uz pregršt fora i fazona. Ukoliko nešto ne zna, za razliku od Vide, Ms. Devej zna - ko zna. Enciklopedije. Uz montipajtonovske skečeve zadovoljava radoznalost potencijalnih napasnika koje pleni život sa druge strane kompjutera, i nudi odgovore iz belosvetskih riznica za koje „Vida nacionale” - nikad nije čula.

Svetlana Vasović-Mekina

Izvor: Politika
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
ŽIVI SKELET

Alegra Versaće, naslednica italijanskog modnog carstva, hospitalizovana jer ima samo 35 kilograma! Porodica tuži medije zbog navoda da se Alegra "bori za život"



Ćerka Donatele Versaće, Alegra Bek Versaće, koja ima manje od 35 kilograma, hospitalizovana je ovih dana zbog anoreksije!

Porodica je hitro demantovala navode da se Alegra, kako su preneli svetski mediji, "bori za život" (zbog ove formulacije uslediće i tužbe!), ali su i priznali da Alegra zaista ima veliki zdravstveni problem.

Naslednica modnog carstva "Versaće", koje joj je testamentom ostavio njen pokojni ujak Đani, sa anoreksijom se bori već godinama, a njena slomljena majka prvi put je u javnosti priznala da njenu ćerku izjeda bolest.

- Moja ćerka je jako bolesna. Anoreksija je izjeda i užasno smo zabrinuti. Doktori se trude da je izvuku iz kandži ove opake bolesti i mi im potpuno verujemo.



Molimo vas da mislite na nas i da poštujete našu bol - rekla je Donatela, koja je ujedno priznala da Alegra boluje već nekoliko godina i da je svaki oporavak bio samo privremen.

- Situacija je već neko vreme pogoršana. Trenutno je u specijalizovanoj klinici, u kojoj dobija najbolju moguću negu - rekla je dizajnerka.

Ova tragedija samo je jedna u nizu koja je pogodila porodicu Versaće, nakon što je svetski poznati i omiljeni dizajner Đani Versaće ubijen ispred svoje kuće 1997. godine na Floridi.

Njegova sestričina tada je imala samo deset godina, a njegovu polovinu carstva nasledila je kada je napunila 18 godina i tako postala većinska vlasnica modne kuće koju vode njena majka i stric Santo, koji su vlasnici druge polovine.

Donatela se svojevremeno takođe borila sa opakom bolešću, priznavši pre dve godine da je dugo bila zavisna o kokainu. Alegra od 2004. godine studira dizajn u Njujorku da bi jednog dana mogla da zasedne na čelo porodičnog posla.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
CECA NA UŠĆU?!

Svetlana Ražnatović ozbiljno razmišlja da u junu na Ušću ponovi prošlogodišnji koncertni spektakl. Definitivna odluka o koncertu u Beogradu biće doneta narednih dana, zasad izvestan nastup u Knjaževcu 21. aprila



Ceca Ražnatović namerava da u junu ove godine na beogradskom Ušću ponovi prošlogodišnji koncertni spektakl. Kako saznaje Press, pevačica je ovu svoju ideju već poverila nekolicini bliskih prijatelja, a vest o ideji da se reprizira folk spektakl munjevito se proširila estradnim krugovima.

Prema tvrdnji našeg sagovornika bliskog Ražnatovićki, folkerka se odlučila na ovakav korak kako bi ispunila brojne želje svojih fanova koji su poželeli da u prestonici ponovo vide i čuju svoju ljubimicu uživo, ali i zbog činjenice da bi joj ovakav nastup prilično popravio budžet:

- Ceca najozbiljnije razmišlja da svojim obožavaocima podari još jedno nezaboravno veče na Ušću - otkriva izvor Pressa, koji je insistirao na anonimnosti, i dodaje:

Žika Jakšić umesto Milija!

Prošlogodišnji koncert koji je privukao više od 100.000 posetilaca organizovao je Cecin tadašnji izvršni producent Aleksandar Milić Mili, a njegova kompanija "Miligram" pominjala se poslednjih dana u medijima kao jedan od dužnika SOKOJ-u (700.000 dinara na ime autorskih i izvođačkih prava za nastup na Ušću).

Nakon raskida saradnje sa Milijem, o karijeri Cece Ražnatović stara se njena firma "Ceca mjuzik", a kao jedan od bliskih saradnika pominje se Saša Jakšić Žika, koji se proslavio kao menadžer zvezda "Granda".


- Ona je ove godine već održala niz uspešnih koncerata u dijaspori, a dokaz da je publika rado sluša uživo pokazao se prilikom dočeka Pravoslavne nove godine ispred Doma Narodne skupštine.

Cecin kratkotrajni nastup privukao je tada gotovo 200.000 ljudi. Ideja je da se koncert na Ušću organizuje otprilike u isto vreme kad i prošlogodišnji (17. juna, tri dana nakon pevačicinog rođendana - prim. ur.).

Na ovaj način, Ceca bi značajno popravila i svoju finansijsku situaciju, a trenutno joj najveći problem predstavlja činjenica da za razliku od proteklih godina, više neće imati veliku podršku Željka Mitrovića i Pinka.

Osim toga, važna stvar je i angažovanje jakog producenta i menadžera koji bi takav koncertni spektakl maksimalno profesionalno organizovao, jer Ceca više nema prava na grešku u karijeri. Naš izvor napominje da će konačnu odluku o koncertu na Ušću Ražnatovićka doneti u narednih nekoliko dana.

Šef Cecinog PR tima Sreten Radović u izjavi za Press kaže da još uvek nije zakazan koncert u Beogradu:- Ne bih smeo da najavim koncert na Ušću, jer, koliko znam, Ceca nema nameru da pravi nastupe u Beogradu svake godine. Jedini koncert koji zasad imamo zakazan u Srbiji je 21. aprila na gradskom stadionu u Knjaževcu - kaže Cecin bliski saradnik.
A. Dačić

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
MEGA VARALICA

Voditelj Dejan Pantelić najnovija žrtva skrivene kamere "Nemoguća misija". Deki bio voditelj "Hjundai" kviza koji saznaje da jedan takmičara vara koristeći bubicu u uhu



Najnovija žrtva skrivene kamere "Nemoguća misija" je Dejan Pantelić, voditelj kviza "Visoki napon" na RTS-u.

Autori producentske kuće "Rikošet", koji su prošlogodišnjim serijalom skrivene kamere uzbunili mnogobrojne ličnosti iz javnog života, "izradili" su Mega Dekija organizujući kviz u saradnji sa auto kućom "Hjundai".U izjavi za Press Pantelić opisuje svoju "misiju":

- Preživeo sam i mogu reći da je misija stvarno uspela jer niko, pa ni moj drug i kolega Andrej Kolundžić, nije provalio da se radi o skrivenoj kameri. Pozvan sam da vodim finale kviza auto-kuće "Hjundai"- "Ko zna da vozi", koji je održan uz prisustvo velikog broja medija.

Naravno, kasnije sam saznao da su novinari u stvari bili statisti. Poenta cele priče bila je da ja kao voditelj saznam kako jedan od takmičara u kvizu vara i da ima bubicu u uhu, pomoću koje mu druga osoba putem mobilnog telefona javlja odgovore.

Međutim, da bi stvar bila još smešnija, ja to uopšte nisam primetio dok mi nisu rekli. Naravno, reagovao sam totalno staloženo i smireno, ali sam u međuvremenu proživljavao traumu - kroz osmeh kaže Deki, dodavši da mu je na kraju ipak pao kamen sa srca.

- Kada su mi rekli da je reč o skrivenoj kameri, laknulo mi je jer su me poštedeli neke pljačke, bombi, kidnapovanja... Još pre godinu dana sam ih zamolio da, ukoliko pokušaju da me nahvataju, to bude neka normalna fora i da moju porodicu izostave iz cele priče.

I zaista su ispali korektni. Priznali su mi da su već četiri puta pokušali da mi nameste skrivenu kameru - kaže voditelj.Pravo finale "Hjundai" kviza održano je dan posle onog koje je snimano skrivenom kamerom.
(N. P.)

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Mister Bin za volanom ružičaste Formule1
Rouan Atkinson poseduje čitav vozni park (aston martin, audi A8, mercedes benz 500E, bentli, roze meklaren Formula1), kao i dozvolu za upravljanje kamionima
Rouan Atkinson, jedan od najboljih komičara na planeti, privatno nije nimalo smešan kao Mister Bin, lik koji ga je napravio milionerom. U aprilu u naše bioskope stiže film „Odmor gospodina Bina”, za koji Atkinson tvrdi da je poslednji.




OZBILJNOST - Bilo bi logičnije da smo nastavak snimili pre osam ili devet godina, nego sada, ali nam je trebalo dosta vremena da to uradimo - izjavio je Rouan.

Glumac prepoznatljivog lica do sada je zaradio oko 100 miliona evra, a najveći deo svog bogatstva troši na brze i skupe automobile. Poseduje čitav vozni park (aston martin, audi A8, mercedes benz 500E, bentli, roze meklaren Formula1), kao i dozvolu za upravljanje kamionima. Majka mu je vozila „mini moris", u kome je Rouan pronašao inspiraciju za mnogobrojne Binove vratolomije. Jedini automobil koji nikada nije poželo je „porše".

- Imam problem s „poršeom". To je odličan auto, ali nikada ne bih mogao da ga imam. Ljudi koji ga voze nisu moja sorta - objasnio je svojevremno Rouan, koji je već 17 godina u braku i ima dvoje dece. Anegdota sa snimanja filma"Johnny English" najbolje oslikava Rouanovu pasiju. Naime, Atkinson je trebalo da snimi scenu u kojoj se zaljubljuje u lepu ženu. Pošto nekoliko puta nije uspeo da dočara tu emociju, reditelj mu je rekao da umesto glumice zamisli svoju ženu Sunetru i pogleda je „duboko" u oči. Kada ni posle toga nije uspeo, Sunetra je ušetala na snimanje i nasmejala se.

- Recite mu da zamisli da je video novi „aston martin" - sugerisala je i zaista, posle toga, scena je snimljena iz prve. Zbog loših kritika koje je isti film doživeo, Rouan je navodno završio na klinici, gde su ga lečili od depresije.

Medijima nikada ne daje odgovore na pitanja koja se tiču njegovog privatnog života, a jednom prilikom je novinaru odbio da kaže koliko dece ima. Ne voli da radi, a u šou-biznis je ušao samo da bi sebi mogao da priušti skupe automobile. Pored toga voli da skija, i to na Alpima, velika je podrška princu Čarlsu koji mu je prijatelj, a jednom prilikom je prevezao „cesnu" iz Mombase u Najrobi pošto se pilot aviona onesvestio.
I. Stojano

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
TAPACIRANE AL' PRIRODNO!
Verovali ili ne, na estradi postoji desetak persona ženskog pola koje nisu posećivale estetskog hirurga, a većina tvrdi da neće ni ubuduće!

Ljudi, da li je to moguuuće?! - sasvim sigurno bi uzviknuo legendarni sportski komentator Mladen Delić kada bi dobio obaveštenje da je u eri estradne silikonizacije čak desetak srpskih pevačica odolelo magiji oštrice estetskih hirurga!

Tijana Dapčević


No, od pravila da svaki uzuzetak potvrđuje pravilo nije izuzeta ni naša pevačka ženskadija, u kojoj, gle čuda, ima i prvoligašica, što po muzičkim i(li) fizičkim kvalitetima, što po popularnosti. A staro je pravilo - skoro bez izuzetaka - da je jare, pare i još ponešto, teško ugurati u jedan džak...

Zmiki - kraljica prirode!

Vesna Zmijanac čašćavala se u životu i alkoholom, i drogama, i nekretninama, i muškarcima, ali je na silikone i ostale (nus)produkte plastične hirurgije do dana današnjeg ostala imuna. Vrhunac njene privrženosti čarima moderne tehnologije u službi estetike beše svojevremeno slikanje u "vonderbra" brushalteru, koji je na estradi lansirala istovremeno sa Cecom.

I dok je Arkanovoj udovici to bila tek inspiracija za umetke zahvaljujući kojima se diči najvećim grudima na našoj javnoj sceni, Zmiki je ostala dosledna i prirodna sve do danas. Iako se poslednjih godina poprilično ugojila, odolela je i liposukciji.

Ni Seka Aleksić ne mari za liposukciju. Bujne obline donekle je "obuzdala" zdravim načinom ishrane koji joj je prepisao nutricionista, kao i redovnim vežbanjem u teretani, što u Beogradu, u kome trenutno snima novi album, što u Sremskoj Mitrovici, gde živi sa dečkom i menadžerom Zoranom, koji joj je prošle godine za rođendan poklonio najsavremenije sprave za fitnes.

Slavica Ćukteraš takođe je od prirodne estradne sorte i obećava da će takva i ostati:
- Ništa na sebi nisam menjala, niti mi to treba! Da sam stavila silikonske grudi, prva bih to javno priznala - stavila sam, pa šta?! Ali, neću ništa od toga da radim, zadovoljna sam svojim izgledom i kraj priče. Moje grudi možda nisu velike, ali su prelepe!

Slavica Ćukteraš


Bez tranžiranja, molim

I Marija Šerifović ima sličan stav (mada nije sigurna, kaže, da joj jednog dana neće pasti na pamet da nešto operiše), baš kao i Goca Tržan, Ivana Negativ, Jelena Galonić, Jana... Tijana Dapčević - pogotovo! Zgodnu Makedonku nemoguće je ubediti da obuče mini suknju uprkos činjenici da joj noge nikako nisu za skrivanje, a kamoli da legne na operacioni sto bez preke (razume se, zdravstvene!) potrebe.

Osobinu da ume da se našali na svoj račun, pa i da pretera u stilu "grudi sam 'povukla' na tatu", publika i te kako ume da ceni, pa pevačica nema ni razloga da menja lični opis. Mlada folkerka Gordana Jovanović kaže da neće podleći estradnom "operativnom" trendu jer je zadovoljna svojim izgledom, ali je to samopouzdanje ipak nikada neće navesti da se svlači pred fotoaparatima ili, ne daj bože, kamerama!

Istog je stava i Ceca Slavković, a obrazloženje glasi:
- Nema potrebe da ugrađujem silikone, prirodno sam tapacirana!

Sanja Maletić se pak svukla u novinama, pa su konzumenti tabloida mogli da se uvere u to da je na njoj sve prirodno. Nikakve operacije nije imala ni zvezda "Granda" Milica Todorović, ali treba imati u vidu da je još maloletna...

Možda najbolji razlog za vernost prirodi dala je svojevremeno Jami, kada ju je jedna napumpana koleginica optužila za smrtni estradni greh - skromno poprsje:
- Niko mene neće tranžirati! - reče Jami, i - baci se na gimnastiku!
      
Ksendža rekla, pa porekla!

Istinitost izreke "s kim si, takav si" odlično ilustruje primer Ksenije Pajčin, koja se do pre nekoliko godina na sva usta zaricala da nikad neće ugraditi silikone, a onda je baš to učinila, i pride napumpala usta. Ovako radikalnu promenu opravdala je, verovali ili ne - perfekcionizmom! Biće da se iz istog razloga onako lepo izražava. Radila devojka na sebi, nego šta!      
   
   



      
Nije sve u silikonima, ima nešto i u nosu!

Ima i pevačica kojima nisu potrebni ni silikoni ni liposukcija, ali su poželele da promene svoj karakter - što će reći, nos. Isti su smanjile, između ostalih, i Ana Stanić i Dragana Mirković, koja je ovaj zahvat opravdala "devijacijom koja joj je otežavala pevanje".   

(N. I. N.)

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
NA MIŠIĆE!
Stoja održala koncert u polupraznoj dvorani u Banjaluci!

Koncert folk pevačice Stoje u Banjaluci, koji je "prodat" pod sloganom "spektakl godine", po svemu sudeći, nije imao ni naznake takvog događaja! I ovoga puta radilo se o klasičnom marketinškom triku, a preambiciozna očekivanja organizatora, agencije VIP naglo su splasnula i pala u vodu za svega nekoliko minuta.

Naime, u Banjaluci je pre samo nekoliko dana plasirana priča kako su sve ulaznice za Stojin solistički koncert unapred rasprodate. Međutim, u sportskoj dvorani Borik, koja može da primi oko 9.000 posetilaca, u četvrtak uveče se okupilo između 1.500 i 2.000 Stojinih fanova. Kao specijalni gosti pojavili su se Dejan Matić, Nemanja Nikolić i Zijo Valentino, koji su profesionalno odradili svoj deo posla.

Ništa manje odgovorno nije se ponela ni sama Stoja. Ona je zanemarila činjenicu da nastupa pred polupraznom dvoranom i dala je sve od sebe da nastup odradi korektno. Na početku je nagovestila da je "ovo njen najsrećniji dan u životu, a istovremeno i najtužniji", jer je koncert posvetila svom ocu, koji je preminuo pre sedam dana.

U stilu velike zvezde, glamurozno odevena Stoja je igrala na kartu ženskih atributa, koji su bili u prvom planu. U sjaju reflektora, zlatnog praha koji je padao s plafona, ali i proverenih hitova, folk zvezda je oduševila svoje fanove. Tako "zlaćana", podigla je publiku na noge i ponudila im ono što vole. Red pesme, red muzike i obećanje da će se uskoro ponovo videti.

(M. K. - SINA)

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Kamo slike  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:10:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.