Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:47:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Saint’s Row: The Third  (Pročitano 5173 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46916
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Da ne mrzim GTA igrao bih ovo. Čudi da je ovoliko neprimjećen. Gdje su nestali toliki gameri?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.26
Da ne mrzim GTA igrao bih ovo. Čudi da je ovoliko neprimjećen. Gdje su nestali toliki gameri?  Smile

Ne primjećen? igra se prodala u 3 miliona primjeraka (statistiku od prošlog mjeseca).

I ovo jedino zajedničko što ima sa GTA je otvoren svjet i tu sličnost prestaje.

Ova igra je zapravo zabavna, opičena i brutalna.

Par videa da potvrde to:





Igra je totalno svjesna svoje opičenosti i konstantno se sprda sa njom. Realnosti ovde nema. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46916
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Da ne mrzim GTA igrao bih ovo. Čudi da je ovoliko neprimjećen. Gdje su nestali toliki gameri?  Smile

Ne primjećen? igra se prodala u 3 miliona primjeraka (statistiku od prošlog mjeseca).


Kod nas je nažalost neprimjećen. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
mob
Samsung S8
Obrnuo sam igru pre jedno mesec dana i mogu reci da je odlicna, od GTA IV mnogo bolja, barem meni.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nec Vivaz U5i
E ovo imam isto ne steam mnogo mi se svidja igra,ko GTA samo akcija mi je bolja nego u gta Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 12
Zastava Beč
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Samsung Galaxy S2
igra rastura ali je kao što kažu kritičari, da je igra parodija na igrice kao gta iv.  znači humora zajebancije itd.

što se grafike tiče malo je bolji grafički engine od gta iv ali što se detalja u igri tiče ne može dostići gta.

možeš da radiš sve i svašta i da se maskiraš u kretena ako hoćeš. . .  ja sam je završio i mogu reći da ne žalim 30 evra što sam dao. . .

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46916
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
5 miliona igrača Saints Row: The Thirda



 Saints Row: The Third je zaigralo više od 5 miliona osoba. Jason Rubin iz THQ-a podsjeća da brojka raste dalje zahvaljujući Humble Bundleu

THQ-ovac Jason Rubin je putem twittera otkrio da je Saints Row: The Third do sada zaigralo otprilike 5,5 miliona osoba. Poručuje da se radi o pravom hitu, te da u gorenavedenu brojku nisu uključeni prodajni rezultati nakon što je Saints Row uključen u kompilaciju Humble Bundle.

Naime, Saints Row: The Third je kao dio kompilacije Humble Bundle prodan u nešto manje od milion dodatnih primjeraka. Idući nastavak Saints Rowa je već u pripremi. Zapravo je započeo kao ekspanzija Enter the Dominatrix, no THQ je toliko bio oduševljen sa trudom i idejama koju je razvojna kuća Volition uložila u ekspanziju, tako da su odlučili da taj projekt pretvore u samostalni novi izdanak serijala.
Viktor Krištić

Izvor: Bug.hr


Kod nas ga ne igra skoro niko.
« Poslednja izmena: 18. Dec 2012, 10:42:06 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:47:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.