Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sagem my850v će, zahvaljujući svojim karakteristikama, "zapaliti" tržište.  (Pročitano 1636 puta)
05. Jul 2007, 19:20:12
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70,6303,K610...
Najnoviji model poznatog francuskog proizvođača mobilnih telefona - Sagem my850v, pripada srednjoj klasi jeftinijih telefona. Ponudio ga je japanski operater Vodafone na tržištu u Velikoj Britaniji, a do kraja jula trebalo bi da se pojavi i u drugim delovima Evrope. Kako je najavljeno u ponudi, Sagem my850v će, zahvaljujući svojim karakteristikama, "zapaliti" tržište.

I pored pripadnosti kategoriji mobilnih telefona srednje klase, mogućnosti i karakteristike ovog telefona nisu za potcenjivanje. Na prvi pogled podseća na Sony Ericsson-ov model Z610, ali u odnosu na pomenuti model ima bolje specifikacije. Pripada preklopnim modelima srednje veličine, s dimenzijama 96 x 49 x 16 mm i težinom 95 grama (što predstavlja malu težinu za mobilne 3G telefone). Podržava tri opsega GSM mreže (900, 1800 i 1900 megaherca) i mobilnu 3G (UMTS) mrežu, dok se prenos podataka obavlja, pored UMTS mreže, i zahvaljujući podršci za GPRS i EDGE tehnologije.

Osnovne karakteristike ovog modela pokazuju da ima ugrađenu kameru rezolucije dva megapiksela za snimanje fotografija i video-inserata, kao i pomoćnu kameru za obavljanje video poziva (što omogućava podrška za mobilnu mrežu treće generacije). Spoljni izgled mu je elegantan, s obzirom na malu debljinu u preklopljenom položaju, s malim displejem rezolucije 96 x 64 piksela. Na njemu se prikazuju najvažnije informacije o pozvanom ili pozivajućem broju ili nazivu muzičke numere koja se sluša. Otvaranjem dolazi do izražaja glavni kolor displej s dijagonalom dva inča, rezolucijom 240 x 320 piksela i sa 262.000 boja.

Sagem my850v napaja se baterijama koje obezbeđuju 2,5 do 4 sata razgovora (zavisno od mreže koja se u određenom trenutku koristi) ili oko 12 dana rada u režimu čekanja. Ima ugrađen stereo Bluetooth čip za bežično povezivanje, microSD slot za ostvarenje dodatnog memorijskog prostora i multimedijalni plejer za zabavu namenjenu ljubiteljima muzike i videa. Podržava audio formate MP3, AAC, AAC+ i eAAC+, kao i MPEG4, H.263, H.264 i 3GP video formate. Baterije mu omogućavaju oko šest sati reprodukcije muzičkih sadržaja. Sve to čini ga standardnim mobilnim telefonom srednje klase i sasvim poželjnim modelom za brzu audio i video komunikaciju i zabavu korisnika.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

5sagem.jpg
(37.61 KB, 180x187)
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 600
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung GALAXY NOTE 2
Ovo da zapali trziste Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
ja mislio nesto mocno.Ono ovo njesra treba da zapali trziste Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC Tattoo
Jednom sam kupio Sagem,i nikada više.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Sagem my850v će, zahvaljujući svojim karakteristikama, "zapaliti" tržište. - Izgleda da su počeli prodaju u Francuskoj... Eno pola zemlje se već zapalilo. Vatrogasci su nemoćni.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC Tattoo
Da bi Sagem "zapalio" tržište mora da izbaci telefon sa kamerom od 30 mp,da radi bez baterije,da ima ekran od 7 inča,TV tjuner,da ima interne menorije 250 GB, i tad ga ne bi uzeo jer je đubre od firme. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
HTC One X
Da bi Sagem "zapalio" tržište mora da izbaci telefon sa kamerom od 30 mp,da radi bez baterije,da ima ekran od 7 inča,TV tjuner,da ima interne menorije 250 GB, i tad ga ne bi uzeo jer je đubre od firme. Smile

 Smile Smile Smile

Moj prvi tel je bio sagem, pukla mu ona ploca iz cista mira posle manje od godinu dana upotrebe, i tada sam rekao - nikad vise Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70,6303,K610...
elborashon
Smile
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC Tattoo
Da bi Sagem "zapalio" tržište mora da izbaci telefon sa kamerom od 30 mp,da radi bez baterije,da ima ekran od 7 inča,TV tjuner,da ima interne menorije 250 GB, i tad ga ne bi uzeo jer je đubre od firme. Smile

 Smile Smile Smile

Moj prvi tel je bio sagem, pukla mu ona ploca iz cista mira posle manje od godinu dana upotrebe, i tada sam rekao - nikad vise Smiley
Ja sam još odavno kupio neki Sagem i posle nekog vremena sve više ljudi mi kažu da nisam u dometu,pogledam u telefon a on 20 minuta gubi mrežu,pa bude u dometu 10 minuta,pa ponovo van dometa,kakva kršina od firme,koliko se sećam sa nekim karticama nije hteo da radi,ma amaterska firma skroz,za izbegavanje.
« Poslednja izmena: 06. Jul 2007, 13:39:35 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.153 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.