Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:07:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šabanu plene imovinu  (Pročitano 989 puta)
07. Jul 2006, 12:49:28
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Šabanu plene imovinu
Četvrti opštinski sud po službenoj dužnosti traži zaplenu imovine Gordane i Šabana Šaulića

Presuda o zapleni imovine porodici Šaulić nastala po tužbi Božidara Gocića, bivšeg direktora jedne muzičke kuće sa kojom je Šaban nekada sarađivao

Šaban: "Šta kažete, ko me tužio, Gocić? Pa, ne mogu da verujem da je taj čovek još živ! Nisam ga video ni čuo bar 15 godina"

Srpski folk pevač Šaban Šaulić, po svemu sudeći, uskoro će ostati bez dela svoje bogate imovine. Pre nekoliko dana, u Službenom glasniku Republike Srbije br. 53 objavljeno je da Četvrti opštinski sud u Beogradu traži Gordanu i Šabana Šaulića zbog prinudne naplate, a po tužbi izvesnog Božidara Gocića iz Beograda.
Kako je navedeno u rešenju Ibr-1425/05 "traži se zaplena imovine izvršnih dužnika Šaulić Gordane i Šaulić Šabana, oboje iz Beograda, na poslednjim adresama poznatim sudu - Užička br. xx, Ulica Trbevićka br xx/yy, Ulica kneginje Zorke br xx, i sada na nepoznatoj adresi...".
Kako saznaje Press, reč je o tužbi izvesnog Božidara Gocića, koji je od bračnog para Šaulić tražio izvesnu svotu novca sudskim putem. Kako je u međuvremenu presuda postala pravosnažna, a Šaban mu do određenog roka nije isplatio novac, sud je primoran da pronađe dužnike i prinudnim putem izvrši zaplenu imovine ili naplatu. Sudski izvršitelji su Šauliće tražili na sve tri gorenavedene poznate adrese, a pošto ih nisu pronašli, sud je rešenje objavio u Službenom glasniku, pa je time i rešenje o prinudnoj naplati postalo pravosnažno.
Božidar Gocić, kao i njegov advokat Aleksandar Lakić, nisu bili raspoloženi da pričaju o predmetu, rekavši samo da će javno obelodaniti kako je nastao ovaj dug tek po izvršenju prinudne naplate.
Za razliku od njih, Šaban Šaulić (koga smo, za razliku od državnih organa, pronašli iz prve) kaže za Press da je zapanjen ovom presudom:
- Šta kažete, ko me tužio, Gocić? Pa, ne mogu da verujem da je taj čovek još živ! Nisam ga video ni čuo bar 15 godina. Božidar je bivši direktor neke muzičke kuće sa kojom sam nekada sarađivao. Pa, ja treba sve te kuće da tužim, a ne one mene. Ovo je stvarno smešno. Zapanjen sam tvrdnjom da neko hoće da mi pleni imovinu, a još sam zapanjeniji da navodno ne mogu da me nađu - objasnio je Šaban u izjavi za Press. B. PETROVIĆ

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:07:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.