Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li da ostajemo zajedno?

Glasanje završeno: 27. Avg 2004, 03:04:34

Da
0%  (0)
Ne
57.1%  (4)
Ne znam
42.9%  (3)
Ukupno glasova: 7
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: --СА или БЕЗ Црне Горе??? --  (Pročitano 19280 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
вала, баја, све више и више ме разочараваш, никад нисам чуо да неко у Србији тако пљује по вама као што ти то радиш овде.. и кад би чуо не би био на његовој страни..
а косово не рачунамо зато што људи од тамо сада како ствари стоје не играју никакву улогу у пословима Србије.. схваташ? исто тако не рачунамо ни у популацију Црне Горе хиљаде и хиљаде Албанаца који су илегално на територији ЦГ, и који тамо гласају за Мила..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Ajde Baja odvojte se vise pa da nemoramo da slusamo takve cinike kao sto si ti.
Uostalom ko su bre ti srbijanci o kojima stalno pises? Sta je uopste srbijanac za tebe? I kako to pravis razliku srbijanac - srbin?!
Jer ako nas iz Srbije nazivas srbijancima onda smo mi svi zajedno sa Crnom Gorom SRBI????  :twisted:
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 60
Jos jednom da kazem nesto  kao na topicu o Srebrenici. Braco srbi uvijek se pokazete kakvi ste. sa topica na topic mijenjate misljenje. DRago mi je da se pokazujete kakvi ste sa topica na topic. na jedan topic se postuju manjine na drugi ne. na jedan smo svi srbi, na drugi TO SU SRBI IZ BOSNE
Uzdravlje.
Toliko od Bajadk ili Marko, ako ocete. Srbina iz Crne Gore. Pristalice zajednicke drzave i ujedinjena srba. toliko od mene. A mnogi od vas su se pokazali kao pravi srbi i osobe sa dva-tri a i vise lica
UZDRAVLJE BRACO I SESTRE
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Nisi ti Srbin .. nit si iz Crne Gore a ni iz Srbije .. možda si iz Ulcinja .
Tako da patetika koju pokušavaš da prodaš ovde slabo će proću .. pokušavate već 15 godina na istu priču da dobijete sve .. bar promenite malo txt .. postaje monotono.

To zajebavanje sa: " samo vas testiram .. nisam ja to mislio", dobro mi je pozanto .. možda bi mogli da te povežemo sa jednom članicom ovog foruma .. bili bi par .. samo tako ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Necemo se sad nervirati oko toga ko je odakle i kako i zasto i sta je napisao.A drzava bi nam opstala da nije Mila & CO.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 60
ili da nije bilo Zorana lopova, ili ove supkove sto sad imate. Prvo gledajte svoje i rijesite svoje pa onda dodjite i rijesite nase. kad to uradite sigurno ce vas dobro docekati u cg da rijesite nase probleme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Necemo se mi mesati,samo vi srljajte u ponor...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
хе хее... досадио је са тим да прво решимо код нас па онда код вас..
шта хоћете да решимо код вас? Да вам истерамо Албанце? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
Citat: Bajadk
ili da nije bilo Zorana lopova, ili ove supkove sto sad imate. Prvo gledajte svoje i rijesite svoje pa onda dodjite i rijesite nase. kad to uradite sigurno ce vas dobro docekati u cg da rijesite nase probleme.


A na drugoj temi ti rece "pogledajte kako ti Izrael radi ... uvlaci se ..."
"a Srbija uz kur Americi... Dakle pogledaj svoje postove u citiranom lepo kazes da kada Srbi iz Srbije odrade nesto dobro ma sta ono bilo bice rado vidjeni u Crnoj Gori, a na drugoj temi pricas protiv Srba iz Srbije jer se nisu ulizivali Americi pa ne valjaju, znaci da su se i Srbi ulizivali Americi Crna Gora bi ih rado gledala? Koji cinizam?!
A da se ti malo preispitas? I jesi cuo za ono "U muci se prijatelji poznaju"?
I jos govoris kako mi ne mozemo da zadrzimo isto misljenje na dve teme? he he he
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14
mob
Nokia e50
Ja vise neidem na letovanje u crnu goru
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.