Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 69 70 72
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: S.T.A.L.K.E.R. - Shadow Of Chernobyl  (Pročitano 75361 puta)
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Tel.Me Your.Number
Pripucao sam van i privukao ih ovamo do zgrada gde su stalkeri, pobio desetak onako na finjaka, ili sa daljinje ili ih čekao da dođu iza ugla. I onda uzeo da povučem tela iz trave i provalim da se sve zabagovalo, ja sejv/load kad ono sva tela nestala osim par koja su mi bila blizu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Pa u čemu je onda problem,ako je jedina ''šteta'' nestanak tela?  Smile  To što nisi stigo da pokupiš stvari s njih? Ili se još nešto zasralo?

Inače, sve mislim da je/bi bilo bolje da probaš lepo SoC sa Complete modom. Zajebi taj Lost Alpha kad su dodali neke stvari,al ugrozili pola igre s njima. Ja sad igram ovaj Complete po drugi put i baš uživam. Nijednom mi nije crash-ovao niti se desio neki major bug. Da ne pričam da se zabavljam samo tako, vraćao sam se u Garbage i Wild Territory jedno 5 puta da se zezam i tamanim bandite i mercove.  Smile  Smile

P.S. takođe,za razliku od prošlih, u ovom prelaženju igre sam baš nešto raspoložen za tamanjenje vojnika.  Smile Ranije sam sve bio u fazonu kao ''aj neka ih, em znaju da budu opasni, em neka ostanu da drže bandite dalje od ostalih''. Sad jok.  Smile Čim mi stoje na putu, odmah radi okidač.  Smile Ko ih jebe kad su smradovi.
« Poslednja izmena: 07. Maj 2014, 13:39:06 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Tel.Me Your.Number
Pa da, problem je da se to dešava svaki put kad to uradim. Verovatno je ovaj peč koji je trebao da sredi bagove to i zajebao Smile Ne ulazi mi se jer moram ponovo da se cimam sa vojskom i kasarnom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
a ja instalirao cop vanilu i igram lagano po pola sata,sat dnevno  Smile
za par sati sam nakupio 100000 rubalja  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Tel.Me Your.Number
Ovako se igra Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Veliki respect za ovog lika što ovako igra, ali neka hvala.  Smile  Smile Elem, da se falim malo...  Smile

Trenutno sam na pola puta, blejim u Baru nakon čišćenja Yantara i Wild territory, pred prelazak na Army Warehouses. I već sam prvi Stalker zone.  Smile  Smile

Evo par slika. Tri sa stats, jedna sa Bloodsuckerom u Wild territory koji je taman hteo da mi napravi sačekušu ali se onda upoznao sa mojom Winchesterkom 1300 koja i roka i čuje se ko grom!  Smile  Smile I zadnje dve su moj trenutni loadout, tj. oprema i itemi koje ja nosim sa sobom, što preporučujem i vama. Pištolje sam izbacio jer mi ne trebaju, šotka je stalno tu i ko što rekoh,bije mutante ko grom a ovako menjam između Abakana i AR-15, u zavisnosti od toga u koje loadzone idem. Tu je naravno i nezaboravna ŠEVA  Smile koja će uskoro biti zamenjena SKAT-9M, odelom koje nose vojni Stalkeri.

P.S. Naravno,ovo su screenshotovi, koji su uvek malo slabijeg kvaliteta nego sama igra. Kad sam krenuo da igram, mislio sam da će mi smetati stara grafika, ali zaboravio sam koliko su dobro ispeglali teksture i engine u Complete mod-u. Baš uživam, možda čak i više nego kad sam igrao CoP.  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ss_bender_05-09-14_23-08-56_(l05_bar).jpg
(142.16 KB, 1440x900)
ss_bender_05-09-14_23-08-53_(l05_bar).jpg
(157.42 KB, 1440x900)
ss_bender_05-09-14_23-09-06_(l05_bar).jpg
(157.71 KB, 1440x900)
ss_bender_05-06-14_23-10-45_(l06_rostok).jpg
(253.15 KB, 1440x900)
ss_bender_05-09-14_23-11-22_(l05_bar).jpg
(237.2 KB, 1440x900)
ss_bender_05-09-14_23-12-00_(l05_bar).jpg
(232.12 KB, 1440x900)
« Poslednja izmena: 12. Maj 2014, 19:39:38 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Tel.Me Your.Number
Jel moguće da imaš 60k fragova? Šta je ovo gore desno u inventaru pored puške 5-6 slika.
« Poslednja izmena: 13. Maj 2014, 01:33:42 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Ne ne,nisu to fragovi, to je kao neki score. Što se ljudi tiče, pobio sam oko 400 dosad.  Smile  Smile Smile I to oko 70% bandita, što se i vidi iz spiska.  Smile  Smile Al to je zato što sam nekoliko puta namerno išao u Garbage i Wild Territory da ih čistim.

To su dva artefakta koje nosim. Jedan Mama's beads koji daje +5% zaštite od metaka i drugi Spring koji daje +30% zaštite od udaraca. I jedan i drugi spadaju u one retke koji imaju samo pozitivne efekte, pa ih zato i nosim. Druge artefakte inače jako retko koristim jer nemam potrebe,a samo me otežavaju.
« Poslednja izmena: 13. Maj 2014, 01:52:27 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
bas sam hteo da pitam koji su ti artifakti koje nosis  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 69 70 72
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.208 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.