Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:08:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: S najboljim prijateljima bivših  (Pročitano 1915 puta)
03. Avg 2009, 09:52:01
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64


Nije mali broj ljubavnih veza koje ne potraju nešto naročito, ili traju neko vreme, ali se ipak okončaju. U principu nije dobra ideja iz jedne veze odmah "uskočiti" u drugu, a ono što je još gore je to učiniti s najboljim prijateljem ili prijateljicom bivšeg dečka ili devojke.

Nije neobično, pa ni retko, da vam se dopadne najbolji prijatelj vašeg dečka, ili najbolja prijateljica vaše devojke. Ako su im najbolji prijatelji, vrlo je verovatno da su im u nekim stvarima, ili u mnogo toga, slični, a taj dečko ili devojka vam se već dopadaju, inače ne biste bili s njima, i potpuno je normalno da vam se dopadne i neko sličan njima. Naravno, to što vam se neko dopao ne znači da treba da dečka ili devojku prevarite s njima - ali, eto, desi se raskid, veza vam nije uspela, i sada već ne bi bila prevara da budete sa tim najboljim prijateljem ili prijateljicom, zar ne?

Ne bi bila prevara, ali biste time vrlo verovatno povredili bivšeg dečka ili devojku. Možda ste ljuti na njih i želite da ih povredite, ali ne bi bilo u redu da to i učinite - ne bi bilo u redu ne samo prema bivšem dečku ili bivšoj devojci već ni prema njihovom najboljem prijatelju ili prijateljici, jer bi to značilo da ste s njima u vezi najviše zato da nekog povredite, a ne iz ljubavi. Iskoristiti nečijeg najboljeg prijatelja ili prijateljicu da biste nekog povredili definitivno nije u redu. Neko bi sad mogao da primeti da vi niste naterali tog najboljeg prijatelja ili prijateljicu na vezu, sami su pristali - ali to i dalje ne znači da je vaš postupak u redu, a za vaše postupke odgovarate vi.

Razmislite: da vi raskinete s nekim, ili vas taj neko ostavi, kako biste se osećali da ga nekoliko dana kasnije vidite kako se ljubi sa vašim najboljim drugom ili drugaricom? Bili biste povređeni, i ljuti i na bivšeg ili bivšu, i na prijateljicu ili prijatelja, zar ne? Kao što ne bi bilo u redu da neko na taj način povredi vas, ne bi bilo u redu ni da vi na taj način povredite nekog.

Ali, taj dečko ili devojka vam se baš sviđaju! Razmislite da li vam se sviđaju kao zasebne osobe, ili zato što liče na osobu s kojom ste bili u vezi i koja vam se i dalje dopada, ili vam se sviđa mogućnost da preko njih povredite bivšeg ili bivšu. Ako je u pitanju druga ili treća mogućnost, to nije stvarno dobar razlog za vezu. A ako je u pitanju ono prvo, sačekajte ipak neko vreme, nemojte ništa odmah da pokušavate, pružite priliku i sebi i bivšem ili bivšoj da se oporavite od raskida - posle toga, budite oprezni jer biste takvom vezom i dalje mogli da povredite više ljudi, uključujući i sebe, probajte da sledite i srce i razum, i srećno!



Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Nokia 3220
Pre petnaestak godina, jedna -tada devojka iz mog naselja se udala za svog dugogodisnjeg decka. Roditelji su im napravili predivnu svadbu, sve je delovalo idealno, posle smo culi da su se mladenci nakon vencanja odselili iz zemlje. Posle godinu i po dana sretnem ja tu "komsinicu", drzi se za ruku sa nekim drugim muskarcem, ja sva u cudu, otkud ona ovde, pa odselila se, a ni to nije covek za koga se udala. Naravno saznalo se da su se nakon par meseci braka razisli, i da se sigurno nece pomiriti jer i on i ona imaju nove veze, on  neku devojku, a ona je u vezi sa njihovim vencanim kumom. Cela okolina se neko vreme zgrazavala, posle se prasina slegla , a komsinica i njen novi izabranik (bivsi kum) su i dalje u sretnom braku sa dvoje divne  dece.

Poenta moje price- ne bira glava nego srce.
« Poslednja izmena: 03. Avg 2009, 21:46:05 od Sunny »
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



Moramo kum da proba kumu a nije racunao da ce mu se svideti  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:08:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.