Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:45:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: S-400.  (Pročitano 2332 puta)
Moderator
Poznata licnost


Shit happens, rama rama.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4233
Zastava Slovenia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla MEGAUPLOAD
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 898
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Cekajte ljudi. Kada se kupuje neki PVO sistem ili borbeni avion, neku komisiju za kupovinu valjda sacinjavaju ljudu iz struke. Danas niko nikome ne moze da proda nesto sto ne stoji u ugovoru. Ako kupac kaze, hocu da kupim to i to, prodavac njemu odgovara dali to moze da se kupi i za koliko para. Gotova stvar.
Ako ovaj nece ili ne moze da isporuci dogovorenu opremu, ima ko oce (sto bi rekao Sojic).
« Poslednja izmena: 09. Avg 2007, 13:58:15 od 211 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.53
mob
Nokia 
Malo se previse palimo na sve ove sisteme . Zemlja nam je toliko mala da je prosecan lovac preleti za dvadesetak minuta po duzini , po sirini da i ne govorimo . Lepo bi bilo kad bi nesto od toga imali , ali kolika bi vajda od toga bila , pitanje je . Mozda kao sredstvo odvracanja , ili za lokalne sukobe , ali ako bi nas ne daj boze opet napali NATO ili slicni , svi ti nasi sistemi ne bi potrajali duze od nedelju dana . Mogli bi ili da ih cuvamo dok ne pocne kopneni napad , pa da KoV-u damo dva do tri dana ravnopravne borbe , ili da ih upotrebimo odmah i kad ih sve uniste da dignemo ruke i da se predamo , uz satisfakciju da smo ih se bar posteno naobarali . A njihova industrija bi zadovoljno trljala ruke sto ce ponovo da ima posla .
S-400 je sigurno dobar , Rusima svaka cast , ali mi od toga nemamo neke vajde . Mozemo samo da citamo i fantaziramo sta bi bilo kad bi bilo . A ne daj boze da nesto stvarno bude . Mnogi koji su na ovom forumu odlicno znaju kako to izgleda .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6

Niko se nepali na sisteme,vec se vodi polemika sto je i normalno za ovaj forum.S-400 nema nikakve veze sa nama,suvise smo mi daleko od nabavke jednog takvog sistema.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.53
mob
Nokia 
Nisam ni rekao da ga mozemo nabaviti niti da nam treba . Ako vidimo koju teritoriju jedan takav sistema pokriva , sigurno je da nam ne treba , neka od varijanti S-300 bi bila sasvim dovoljna . Uz jos neke ruske , francuske ili svedske sisteme manjeg dometa , i uz neke nase dorade postojecih sistema imali bi pristojnu PVO . I rakete Dvina i Volkov mogu da naprave svasta ako im se glave za vodjenje osavremene , bez obzira sto su starije i od baba i deda pojedinih koji su na ovom forumu . S-400 je dobra stvar , treba o njemu pricati , to je i svrha foruma , ali izjave tipa " najzad! " , ili slicne , cemu to ? Kao da ce mo mi od toga imati neke koristi ? Na to sam mislio kad sam rekao da se previse palimo  .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Samsung S7
Nisam ni rekao da ga mozemo nabaviti niti da nam treba . Ako vidimo koju teritoriju jedan takav sistema pokriva , sigurno je da nam ne treba , neka od varijanti S-300 bi bila sasvim dovoljna . Uz jos neke ruske , francuske ili svedske sisteme manjeg dometa , i uz neke nase dorade postojecih sistema imali bi pristojnu PVO . I rakete Dvina i Volkov mogu da naprave svasta ako im se glave za vodjenje osavremene , bez obzira sto su starije i od baba i deda pojedinih koji su na ovom forumu . S-400 je dobra stvar , treba o njemu pricati , to je i svrha foruma , ali izjave tipa " najzad! " , ili slicne , cemu to ? Kao da ce mo mi od toga imati neke koristi ? Na to sam mislio kad sam rekao da se previse palimo  .


Potpuno se slazem sa tobom.... Smile
« Poslednja izmena: 27. Avg 2007, 15:23:37 od Herros »
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


danas mi je gore nego juce a bolje nego sutra!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 310i
Sve je to OK samo mi recite cime smo mi oborili F-117.Bez starca nema udarca! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 338
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia 3600
Nisam ni rekao da ga mozemo nabaviti niti da nam treba . Ako vidimo koju teritoriju jedan takav sistema pokriva , sigurno je da nam ne treba , neka od varijanti S-300 bi bila sasvim dovoljna . Uz jos neke ruske , francuske ili svedske sisteme manjeg dometa , i uz neke nase dorade postojecih sistema imali bi pristojnu PVO . I rakete Dvina i Volkov mogu da naprave svasta ako im se glave za vodjenje osavremene , bez obzira sto su starije i od baba i deda pojedinih koji su na ovom forumu . S-400 je dobra stvar , treba o njemu pricati , to je i svrha foruma , ali izjave tipa " najzad! " , ili slicne , cemu to ? Kao da ce mo mi od toga imati neke koristi ? Na to sam mislio kad sam rekao da se previse palimo  .

Mislim da zapadnu opremu ne treba kupovati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:45:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: sistem pvo volkov

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.