Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:51:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ruski super-luksuz u Budvi  (Pročitano 5917 puta)
Hronicar svakodnevice


Zasjace palaci antike tarace cakulace sjore....

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 828
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N82
Marko, ako ti se ne svidja imas drugi izbor... A za vaterpolo opusti se i prihvati realnost...
IP sačuvana
social share
Zasjace palaci, antike tarace, cakulace sjore, zije gracijane, svi oridjinali i sve karampane doci ce na festu za nas Kotorane
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7;M
Zar ne mislis da bi za cene koje drze na primorju trebalo da bude bolja usluga?Koliko subjektivan bio i ne gledao negativnu stranu to je realnost.Trebelo bi da se zapitate da li cete za par godina imati 50% turista od ovogodisnjih ako ovako nastavite.Znam da ti sam nista ne mozes da promenis ali bi bilo posteno da bar priznas da je situacija losa.
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zasjace palaci antike tarace cakulace sjore....

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 828
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N82
A ja ne znam sto se ti brines za nase prihode. Iskreno koliko para toliko muzike. Neko je prije neki dan uporedjivao cijene Sutomora i Dubrovnika i kao slicne su. Apsolutno nije tacno. Cesto sam u DB i kafa na Stradunu ti je 30 kuna (vise od 4 evra)/ Dubrovcani i Hrvati vec kukaju kako im Crnogorci preuzimaju goste jer ulazu vise i luksuzniji su..Mene niko ne placa da vodim brigu o tome tako da ako ja imam privatnu firmu ja snosim posledice svog posla/slabe usluge itd. Trziste nek bude odrednica ko ce sta zaraditi. Za sad nam dobro ide i cak je radjen rebalans budzeta jer su prihodi za 130 miliona eura veci od planiranih...Toliko o tome...
IP sačuvana
social share
Zasjace palaci, antike tarace, cakulace sjore, zije gracijane, svi oridjinali i sve karampane doci ce na festu za nas Kotorane
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7;M
vreme ce pokazati......kao sto rekoh za par godina.........
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Galaxy S III
Zar ne mislis da bi za cene koje drze na primorju trebalo da bude bolja usluga?Koliko subjektivan bio i ne gledao negativnu stranu to je realnost.Trebelo bi da se zapitate da li cete za par godina imati 50% turista od ovogodisnjih ako ovako nastavite.Znam da ti sam nista ne mozes da promenis ali bi bilo posteno da bar priznas da je situacija losa.
Šta Brate da ti prizna kad ni sam nema pojma ni o čemu...za par godina ono turista što im bude dolazilo će ići u hotele kod stranih vlasnika,radiće strana radna snaga jer svoje nemaju,pare odoše napolje iz zemlje a privatan smeštaj...to neće više postojati...radiće za strance za neku mizeriju,biti sretni i zadovoljni i kukati za prošlim vremenima...
IP sačuvana
social share
...šta reći...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ko bi reko da nisam normalan?? 0_o

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1851
Zastava Far Far Away
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 
bilo je nedavno nesto na tv-u o turizmu iprikazivali su grafikone o posjecenosti crnogorskog primorja. Ovi ministri oni hoce da njima tokom citave sezone bude ista posjecenost, tj da je linija na grafikonu vodoravna a ne kao prethodnih sezona da sezona ima spiceve... tako da u odnosu na prosle godine u pretsezoni je bilo vise ljudi,a  sad iako je manje ti krajnji rezultati ce se izjednaciti sa prethodnim... Inace kod nas pucaju na malo bogatije turiste sto je i normalno.. I za vasu informaciju u CG je trenutno najvise Rusa i Srba, tako da od te vase price da vi srbi necete da dolazite u CG nema nista..

i toliko ima razlicitih tema na ovom forumu oko turizma u CG i u svakoj se vodi ista pricha?
« Poslednja izmena: 24. Jul 2008, 14:01:38 od Al3k5aNd4R »
IP sačuvana
social share




| ፖድጎሪጻ | Падгорыца | بودغوريتشا | Podgorica | Подъгорица | Подгорица | Ποντγκόριτσα | پودگوریتسا | Podgorytsa | פודגוריצה | Պոդգորիցա | ポドゴリツァ | პოდგორიცა | Podgorika | Podgoritsa | Podgòrica | พอดกอรีตซา | Подгориця |
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
U svakoj kotarici ima poneka trula jabuka... posebno ona koja ima kucu na primorju...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7;M
bilo je nedavno nesto na tv-u o turizmu iprikazivali su grafikone o posjecenosti crnogorskog primorja. Ovi ministri oni hoce da njima tokom citave sezone bude ista posjecenost, tj da je linija na grafikonu vodoravna a ne kao prethodnih sezona da sezona ima spiceve... tako da u odnosu na prosle godine u pretsezoni je bilo vise ljudi,a  sad iako je manje ti krajnji rezultati ce se izjednaciti sa prethodnim... Inace kod nas pucaju na malo bogatije turiste sto je i normalno.. I za vasu informaciju u CG je trenutno najvise Rusa i Srba, tako da od te vase price da vi srbi necete da dolazite u CG nema nista..

i toliko ima razlicitih tema na ovom forumu oko turizma u CG i u svakoj se vodi ista pricha?
meni se cini da,posto ste prodali svoje primorje rusima, ne zelite da zivite tamo jer zivot tamo postoji samo za vreme sezone,a posto su rusi krenuli da grade luksuzne hotele vise nece biti mesta za turiste sa plitkim dzepom a koliko mi se cini i crnogorci ce se osecati kao stranci u svojoj zemlji i zbog cena ce letovati u drugim drzavama
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
zasto beograd ili zagrb ne dovedu madonu da odrzi koncert kod njih?pa i to je vrsta ulaganja u cg turizam i dolazak stranih turista...neko pominje da je budva poluprazna:) pa budva nikad nije bila punija iako se spic istina nije puno osjetio,ta konstanta nije bila nikad duza koliko ja pamtim u bd:) od 1 maja pa sve do danas(a danas i najvise) svi hoteli(HOTELI) su popunjeni sto je bio problem proslih godina.privatni smjestaj je malo slabiji nego predhodnih godina jer se nije osjetio neki veci spic ali i tih par nedelja "spica" od ranijih godina su vise varka nego boljitak za vlasnike privatnog smjestaja...prosle sezone su septembar i polovina oktobra bili veoma dobro posjeceni sto je bio samo san onih "veselih" godina kad se sa prvim septembrom i pocetkom skole gasio svaki vid turizma u budvi:) neznam zasto nas toliko ne volite ali cete nam uvjek biti najradji gosti i uvjek dobrodosli. pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
imam jos par dodataka,bio sam do herceg novog i svratili do jednog kluba na pice...strano pivo,vino u flasici,dvije vode u flasice 6.5 eura:) pa izlazili neko u beogradu npr ili zlatiboru ili kopaoniku:) pa ja sam placao ovo isto i po duploj cijeni na zlatiboru iako nisu himalaji pa opet jedva cekam zimu da odem do zlatibora i kopa:) sta sad treba da pitam gdje su staze na zlatiboru i koliko je ski pas na kopu i da se zainatim da ne idem nego pominjem borovec i sl gluposti....ma daj...pozdrav svima Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:51:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.