Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ruski milioner kupio ćerki tinejdžerki modnu imperiju  (Pročitano 815 puta)
10. Jul 2008, 09:14:27
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
Kira je prošle godine otvorila preko 40 radnji u Rusiji, Ukrajini i Kazahstanu, koje je finansirao njen otac. Sada je krenula u osvajanje preko okeana u SAD ...
Kira Plastinina (16), kreatorka poreklom iz Rusije, uživa veliko poštovanje svetskih ličnosti koje nose njene modele, a nedavno je otvorila i svoj butik u Njujorku. Ona je ćerka ruskog milionera koji se bavi nekretninama, poljoprivredom i, naravno, modnom industrijom.

Kira je prošle godine otvorila preko 40 radnji u Rusiji, Ukrajini i Kazahstanu, koje je finansirao njen otac. Sada je krenula u osvajanje preko okeana u SAD gde joj je plan da u sledeće tri godine otvori 50 prodavnica. Pre nekoliko meseci, na njenoj reviji pojavila se Paris Hilton, a to zadovoljstvo je prema nekim navodima platila dva miliona evra. Ipak, to joj je donelo veliku pažnju u medijima.
Nakon što je otvorila prodavnice u SAD, svetske ličnosti kao da su se utrkivale da daju što pozitivniji komentar o mladoj kreatorki. Poznati reper Kris Braun je jedan od mnogih koji je nahvalio Kiru.
- Ona je inspiracija za mnoge tinejdžerke. Naročito onima koji žele da se bave modom ili sličnim stvarima. U tim godinama je potrebno da imate tako nešto – rekao je Braun.
Svoju prvu modnu reviju imala je sa 13 godina na kojoj se predstavila majicama i šorcevima koji podsećaju na ‘80. godine. Cena njenih kreacija se kreće oko 50 dolara i uglavnom je namenjena njenim vršnjacima. Prošlogodišnja zarada njenog brenda je 20 miliona dolara.
Prema njenim rečima, oduvek je htela da se bavi kreiranjem modela.
- Kada sam bila jako mala i kada su me pitali šta želim da budem kad porastem, prvo sam rekla princeza, a onda modni kreator. Evo još nisam odrasla, a već sam modni kreator – rekla je Kira.
Iako je mnogi osporavaju i sav njen uspeh pripisuju bogatstvu njenog oca, Kira i za njih ima odgovor.
- Do ovoga nije došlo tako što sam ja otišla kod tate i rekla mu „Hoću prodavnicu” i on mi to ispunio, a ja ništa ne radim. Svaki dan idem na posao i potpuno sam koncentrisana na njega, čak i na časovima crtam i dizajniram – objasnila je Kira koja pohađa Angloameričku školu u Moskvi.
Želja joj je da njen brend postane svetski popularan i da njene kreacije nose ljudi širom sveta.
- Kada sam u Rusiji, obraćam pažnju na ljude koji nose moje kreacije i to me čini veoma srećnom. Jedva čekam dan kada ću to videti u Americi, ali i u drugim delovima sveta – zaključila je Kira.

Izvor: 24sata
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 696
Zastava Ruma
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Samsung Note 10 plus
pa kada imas toliko novca naravno da ces uspeti.. da je neko od nas uradio isto to proglasi bi ga ludim.. Smile
IP sačuvana
social share
dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. ostalo sam procerdao...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
DAj da zenimo to  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
pa kada imas toliko novca naravno da ces uspeti.. da je neko od nas uradio isto to proglasi bi ga ludim.. Smile

tuzno ali tacno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.