Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ruske tajne sluzbe sistematski unistavale Srbiju!  (Pročitano 17929 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
Nije mi jasno kako su NIS, koji je firma od strateskog znacaja i koji ima infrastrukturu vrednu bar milijardu evra (da ne pominjem udeo na trzistu i monopol koji verovatno nece biti ukinut bar do 2012) i JAT koji ima nekoliko starih aviona i koji ne vredi nista bez aerodroma u nekoj vezi.
jat je izuzetno vredan po trasama letova. One se ne dobijaju lako.Izuzetno vredan po velicini aerodroma.Koliko bi tek zaradio za recimo eurotaksi, gde bi mogli da slecu i polecu u svim pravcima.
Ovo sto ti pises, je pod znakom pitanja, ali ima podloge.
Prvo trgovina oruzjem koju je u veliko preuzeo kgb, ne zna za mamu i tatu samo za pare.Rols rojs je prodao Hitleru 1936-e nekoliko stotina avionskih motora iako nemack nije imala pravo na avijaciju. Onaj sto je prodao, za vreme bomdbardovanja Londona je bio na vekendici i uzivao blagodeti svojih para, i nije ginuo kao svaki castan englez od svojih aviona.
Tako i rusi, ako su prodali hrvatima, shiptarima ili kome vec, to je bilo za pare i jebalo im se na koga ce da pucaju. Tu su politicari da to rese.
Ruska zica se sitematski pravi u Moskvi pod velom Jugomoskve, gde su bivsi crveni i te kako jos braca za trziste Hrvatske i Srbije. Pare nisu u Moskvi nego preko Kipra na Kajmanskim ostrvima. Samo je direkcija u ruskim dachama koje su nasi tamo kupili. Ovde nije problem nis, koji bez monopola ne vredi po lule duvana, nego je bitno skladistenje i distribucija. Inace ruski gas i naftu ces najjeftinije kupiti od Nemaca..
Rusi imaju konacno ujedinjen centar ubistava i silovanja privreda preko g-din Primakova, koji se pita za sve u Rusiji, pa mora cak i g-din Putin da izmusavi svoju njusku kojim pitanjem.
ovo sto citas u stampi je smiljeno nadrzavivanje srpskih pacova, izvucenih ispod kamenjara a prisutni u srpskom javnom mnjenju radi silovanja ljubavi sa Rusijom da bi jul preuzeo i drzao komande u jugo privredi. Ponavljam tu spadaju i hrvati.Sta oni u stvari drze? Uvoz nafte i gasa u vrednosti od 3 milijrdi od kojih je milijarda njihova godisnje. Zato vidis i Bajatovica kako balavi sila na Balkanu cim potece pod vodom gas.Tadic i jeste ruska zica sta ste mislili? ja mislim da rusi u zivotu nisu videli takve teske budale i ljigavce kao srbe. Znaju dobro da ih srpski narod ne moze ocima videti, pa su izveli karikaturu sa Kosovom. Od onoga neka se dogovore, vec se prave ruske baze na Kopaoniku itd.Seti se onog Aleksejeva kako je beskrupulozno na nasoj televiziji pricao o srbima dilerima svetskog gasa.
Ponavljam: otvori trziste i kupices od nemaca jeftinije ruski gas i naftu.
Mi smo za ruse bili i bicemo 'cioranaja beda', daleko niza rasa nego za Hitlerove nemce.
« Poslednja izmena: 11. Sep 2009, 00:06:59 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia 1800
Ruske tajne sluzbe sistematski unistavale Srbiju!

Joj kad vam dođe @hkj  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
shkorpion

Samo lud covek ne bi prihvatio cenu od 2 milijarde na tenderu!

To o cemu vi pricate su gluposti, mi nemamo nikakve veze sa rusijom, pogledaj proizvode gde ces naci rusku robu, pogledaj od koga uzimamo kredite MMF, Svetska banka, Evropska banka, u srbiji uglavnom se nalaze zapadne banke.

Ljudi najvise kapitala odlazi na zapad sa paprenim kamatama koje iznose 50 % a rusi nude kredit sa kamatom odi nekih 20 %, znaci duplo manje. ZASTO NE UZMEMO KREDIT OD RUSA!?!? zato sto nam je vlast pro zapadna...
A sto se tice ovih komercijalnih banki oni su gori nego MMF, World bank itd.

zille, spomenuo sam jat zato sto je ta firma sa velikim potencijalom a treba da se ulozi silni novac! to je razlog zasto niko nece da je kupi, platis 200 miliona evra plus duplo toliko treba da ulozis u infrastrukturu i prevoz !!!!
« Poslednja izmena: 11. Sep 2009, 01:01:58 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Samsung neki
@shkorpion
Mislim da su JAT i aerodrom Nikola Tesla odvojena preduzeca, pa kao takva i idu u privatizaciju.
Ispravi me ako gresim.

Kad se radi o NIS-u znam vrlo dobro koliko im znaci taj monopol kao sto znam i da ga drzava nece ukinuti sve dok ne bude na to primorana sa necije strane. Verovatno od EU.
Jedan od razloga sto sam izasao iz posla sa naftom je i taj sto su Rusi preuzeli NIS.
Docice dotle da ce privatne pumpe poceti da se zatvaraju jer ce gorivo u nabavci da bude skuplje nego na NIS-ovim pumpama.
Tako da kad se ukine monopol moguce da vise nece ni da im bude potreban jer ce samo njihove pumpe i da rade.

@thug-life
A koje bi ti to ruske proizvode kupovao? Pa u samoj Rusiji nema m ruskih proizvoda kad se radi o svakodnevnim potrebstinama.
Kamate kod MMF nisu ni slucajno 50℅, da ne pominjem koliki deo starih dugovanja su nam otpisali. Sad to sto ovi nasi majmuni uzimaju pare da ih krljaju u penzije i plate u administraciji nije kriv MMF.
Kamate u poslovnim bankama su velike prosto zato jer je i rizik da kredit nece biti vracen veliki, osim toga, znas li koliki procenat tih banaka je u vlasnistvu ruskog kapitala?
E, da, kamata od 20℅ uopste nije mala, ja kad zajmim mom mladjem bratu ne trazim kamatu, nego ponekad i zaboravim i da sam mu dao na zajam.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
@zille
Srbija je 42% uvozno zavisna od energenata. To je bankrot iz starta i ja ne vidim nikakvu sansu da se to popravi. ne da ne moze, ali mi smo se jednostavno odrekli zivota koji smo vodili 13 vekova obradom zemlje za strvinarski komunisticki neefikasan zivot.To Bog otac vise ne moze da popravi. Mi smo se ovde naselili, jer smo nasli najpogodnije zemljsite za razvoj nacije, a to je bila zemljoradnja i stocarstvo.
Nacija nema nikakv identitet, jer si je 45-e konacno ubio svojom rukom pa se sada prozimaju pacovi koji ili vole ruisju ili vole zapad. Sa zemljradnjom si na nivou otlupa iz 45-e, jedino sto mu ne cupas brkove, ali mu ne dajes da dise. Otkupljujes mu trud za 100 a prodajes za 400 i strvinaris, zaduzujes se balavis i govnara sagoreva li sagoreva.
Dal ce pobediti ruska zica, pa da nas rusi prodaju zapadu ili zapadna zica da se sami prodamo to je jedino pitanje.
Dakle rezija kako cemo postati roblje svojih zabluda.
Ko nece da radi, drugo ni ne zasluzuje.
tate su nam te Dobrica, te Sloba te Sheki a sada se kocano pojavio i pravi tata, musavi kgb-ovac.
Tesko nasim mamama sa takvim tatama.
Ova nacija vise ne postoji. Zalim za istinu.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Tadic KGB-eovac ?  Smile
Mladja KGB-eovac?
Djilas KGB-eovac?

Ovo je paranoja ja bih rekao....

« Poslednja izmena: 11. Sep 2009, 03:33:03 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Samsung neki
@shkorpion
Nazalost veoma istinito.
Izgleda da nam je kuca zrela za rusenje jer je ze renoviranje kasno. Probali smo da menjamo namestaj, probali smo da menjamo fasadu, probali smo cak i zidove da menjamo ali izgleda da je problem ipak u temelju.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia 6230
@shkorpion
Nazalost veoma istinito.
Izgleda da nam je kuca zrela za rusenje jer je ze renoviranje kasno. Probali smo da menjamo namestaj, probali smo da menjamo fasadu, probali smo cak i zidove da menjamo ali izgleda da je problem ipak u temelju.
Prvo se navodnjava zemlja, pa se djubri, pa se poseje pa se zanje, pa se narane krmci i ovce, pa se preradi zitarica, meso vuna, pa se tka, pa se oblacis lepo, ekoloski zdravo, pa punis jastuke guscjim perjem ( a i jakne) a ne polietilenom od ruske nafte, pa i kad spavas si duzan.
Ovako, djubris gasom, raste ti plastika, ranis krmka a on ti daje meso ko zvaku i tako u stomaku plastika, dupe golo, volis ruse, prosis od mmf-a i vices na tv: sila na balkanu.
a ruski komsomolski burzuj, trlja ruke i jedva ceka i misli se: al cu dobro da prodam ciornije svabama. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
u srbiji uglavnom se nalaze zapadne banke.


A gde si ti video zapadnu banku u Srbiji? Takvih nema.

Sve banke su domaće, rade po zakonima Srbije, što je najgore direktori su većinom domaći bankari školovani "a la Borka Vučić" tj. otmi novac od pacijenata i beži.

Evo ti primer. Direktor EFG banke u Srbiji je Nenad Maksić, kao klinci smo igrali fudbal ispred zgrade u ulici Klare Cetkin. Njegov tatica je bio direktor Beobanke svojevremeno, i kako je tata uspešno pljačkao svoje pacijente (klijente beobanke), tako danas sinčić nastavlja tatinim stopama, samo pod drugim imenom firme.

Nema u Srbiji ni z od zapadnih banaka, kamo lepe sreće da mi imamo pravu zapadnu banku ovde koja bi u naše bankarstvo unela zapadnjački način poslovanja i ophođenja prema pacijentima (klijentima banke)
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Alcatel 
Gledam , vrši se gasifikacija sela po Sremu. Ne treba biti baš mnogo pametan da bi shvatio kako je to totalna glupost. Naša sela su pona otpada , velike kalorijske vrednosti, sa njiva, a mi gas i to iz Rusije. Da imamo sopstveni gas, uredu je, ovako gasifikacija , pogotovo seoskuh naselja je neveovatna glupost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.