Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:51:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rusija-NATO  (Pročitano 22043 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Cestitam za objavljvaje ovog teksta pasto sam i sam procitao ovo u zadnjem broju NIN-a i na mene je nekoliko stvari ostavili jak utisak
Prije svega zadivljuje me ta sposobnost Nemacke da igra tako reci na dve stolice ja iskreno bih bio najsrecniji kad bi Srbija mogla da igra po slicnom modelu ali od toga nema nista jer mi sami ne znamo sta nam je nacionalni interes pa priblizavanje Rusiji jedan dio javnosti dozivljava krajnje retrogradno a priblizavanje NATO-u drugi dio dozivljava kao izdaju i sraman cin .
Mislim da je EU i Amerima jako vazno da Ukrajinu ''istrgnu '' iz ruskog zagrljaja iz vise razloga u samom tekstu je navedeno da se time suzbija ruska ekspanzija u vidu nekadasnjeg ruskog carstva i rusija se potiskuje u Aziju
Time se ona izbacuje kao igrac na evropskom tlu i zatvara joj se prostor za manevrisanje zauvijek ( ili bar dok postoji Nato  i EU)
Spustanjem onog zida kojeg naovid Bzezinski i izbijanje na granice sa Grzuijom a primanjem iste daje se veca samostalnost Azerbejdzanu cije ekononske vaznosti su svijesni kako Rusi tako i Ameri
Po mom misljenju nova revolucija se odigrava za dve godine ne dalje u Bjelorusiji jer je to jos jedino sto je ostalo od nekadasnjeg SSSR a sto je bilo u Evoropi a da se nije priblizilo NATo-u i EU
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 28
OS
Windows 2003
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Как хорошо прозвучало на сербском языке - кланство в НАТО... Сразу понятно, что сия организация мафиозна по сути..
Хвала, брате!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 2610
 

Medvedev: SAD lome ravnotežu snaga
Politika - Pre sat i 53 minuta


Moskva, 25. marta - Nijedna država ne može biti zadovoljna ako se njenim granicama primiču predstavnici vojnog bloka u kojima ona ne učestvuje, rekao je novoizabrani predsednik Rusije Dmitrij Medvedev u intervjuu "Fajnenšel tajmsu", prvom koji je dao stranim novinarima posle izbora.

On je ponovio Putinove reči da Rusija kao atomska država ima velike obaveze u vezi sa tim statusom i da je svet danas veoma opasan.

"Zadatak svake države koja je član atomskog kluba jeste da maksimalno pažljivo i pošteno ispunjava svoje obaveze", istakao je Medvedev i podsetio da su nedavno Rusiju posetili Kondoliza Rajs i Robert Gejts. Takve kontakte on smatra veoma korisnim, iako Rusiju "ne raduje što se aktivno realizuje ideja u vezi sa trećim pozicionim rejonom u oblasti protivraketne odbrane". Novi predsednik smatra da takve odluke lome krhku ravnotežu snaga i sredstava u Evropi, i ne samo u Evropi.

"Pa ipak, rekao je on, "mi smo spremni da izučimo predloge koje su doneli naši američki partneri", dodavši da je isto i sa pitanjem zaključivanja novog dogovora o smanjenju strateškog naoružanja.

"Tu postoje problemi, zato što bismo hteli da taj dogovor ne bude samo običan papir već da u sebi sadrži iskustvo nakupljeno sedamdesetih, osamdesetih i devedesetih godina. Ipak, određeni pomaci u tom smislu postoje."

Na pitanje, da li se može očekivati da između Putina i Buša bude potpisan neki sporazum koji će postati zajedničko nasleđe, čak i ako postoji mogućnost da Ukrajina i Gruzija dobiju poziv da se priključe NATO-u, Medvedev je odgovorio da je najvažnije to što eksperti ministarstava odbrane i spoljnih poslova nastavljaju da rade. Situacija sa Ukrajinom i Gruzijom ga "ne raduje", pogotovu zato što ni većina ukrajinskog naroda ne želi ulazak u NATO.

Kad stupi na mesto predsednika države, njegov prioritet biće "očuvanje ekonomske stabilnosti, razvoj ekonomskih sloboda, razvoj socijalnih programa i stabilan položaj Rusije u svetu", rekao je novoizabrani predsednik Rusije.

Komentarišući svetsku ekonomsku krizu, on je istakao da Rusija ne treba da je se boji.

"Siguran sam da smo se mi dobro pripremili za različite probleme, uključujući i one koji su se pojavili na svetskom finansijskom tržištu u SAD i nizu drugih zemalja", rekao je on dodavši da sigurnost ruskoj ekonomiji daje činjenica da je stvoren stabilan makroekonomski sistem.

"Naše finansijske i zlatnovalutne rezerve su kao nikad visoke i odražavaju situaciju u ruskoj ekonomiji."

Na pitanje koje u poslednje vreme najviše muči analitičare - čija će biti poslednja reč u upravljanju državom - njegova ili Putinova, Medvedev je odgovorio objašnjavajući Ustav RF.

"Predsednik određuje osnovne pravce unutrašnje i spoljne politike, on je vrhovni komandant i donosi najvažnije odluke u oblasti formiranja izvršne vlasti, on je garant prava i sloboda ruskih građana. Kompetencije vlade su, takođe, velike. Vlada realizuje ekonomske planove, donosi važne odluke u oblasti ekonomskih polova. Sama po sebi, struktura vlade uključuje značajan broj organa izvršne vlasti. To je složeni, veliki i težak rad i savršeno je jasno da vlada ima sasvim dovoljno sopstvenih zadataka. Drugim rečima, sve je prosto. Rusija je predsednička republika s jakom izvršnom vlašću", objasnio je Medvedev dodavši da on garanciju normalne političke situacije i uspešnog nastavka kursa koji je izabran pre osam godina vidi u poštovanju zakona zasnovanog na principima podele vlasti.

Novi ruski predsednik je potpuno negirao mogućnost da se posle inauguracije uspostavi dvovlašće kakvo je u istoriji Rusije već postojalo i imalo tragične posledice.

Na pitanje kako se u Rusiji shvata pojam demokratije, Medvedev je odgovorio da se njegovo shvatanje demokratije ni po čemu ne razlikuje od klasičnog. "Smatram da demokratija, kao oblik političkog režima, ima univerzalni karakter i ne zahteva nikakva dopunska objašnjenja."

On je, ipak, objasnio da je demokratija u Rusiji veoma mlada, ali da je Rusija evropska zemlja "apsolutno sposobna da se razvija zajedno s drugim zemljama koje su izabrale demokratski put razvoja".

Novinari nisu mogli da zaobiđu ni pitanje da li je Putin u pravu kad kaže da svetu neće biti ništa lakše da komunicira s Medvedevom nego s njim, novi ruski predsednik je odgovorio:

"Naravno, da je u pravu", i dodao da on sebe vidi kao savremenog rukovodioca države koji vodi objektivnu, izbalansiranu, efikasnu ekonomsku politiku, zasnovanu na prioritetu tržišnih vrednosti i prava privatnog vlasništva.

On je dodao da u spoljnoj politici ne treba biti ni liberal, ni konzervativac, ni demokrata, već da treba misliti o prioritetima interesa svoje zemlje. Samo ako postoji takvo shvatanje i balans između unutrašnje i spoljne politike, lider može biti u pravu. Zato je i Putin u pravu, zaključio je Medvedev.

Ljubinka Milinčić



IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 2610


Opet Srbi ispaljuju signalnu raketu istorije
Politika - Pre sat i 54 minuta


INTERVJU "Rusija mora da se okrene politici dvojnih standarda. Istoj onakvoj kakvu danas vode Sjedinjene Američke Države", smatra Aleksandar Geljevič Dugin, ruski politički aktivista i ideolog, i osnivač savremene ruske geopolitičke škole poznatije kao - "neoevroazijstvo". "Nažalost, mi nemamo jasno definisanu strategiju o tim pitanjima" objašnjava. "Potpuno je nelogično da, jednovremeno, podržavamo Srbe, ne prihvatamo Abhasce i Južne Osete, ne saglašavamo se sa pravom nacije na teritorijalnu celovitost u slučaju Azerbejdžana… Ili ćemo poštovati principe ili ćemo poštovati silu."

Aleksandar Dugin (1962) za sebe kaže da je predstavnik patriotskog dela ruske političke misli. Njegovo delovanje dugo je povezivano sa nacionalističkim pokretima u najvećoj državi na svetu. Među istomišljenike jedno vreme je ubrajao i Eduarda Limonova, lidera zabranjene Nacional-boljševičke partije Rusije. Danas je naklonjen bivšem premijeru Jevgeniju Primakovu i još uvek aktuelnom predsedniku Vladimiru Putinu.

Ovih dana Dugin je boravio u Beogradu gde je u okviru foruma o ulozi Rusije na Balkanu, održanom na Pravnom fakultetu, govorio o problemima geopolitike u novoj Evropi, mestu balkanskog regiona u toj geopolitici, interesima pravoslavlja i njegovim vrednosnim sistemima i, na kraju, kako će se u svemu tome razvijati odnosi između Evrope i Rusije.

U intervjuu za "Politiku" Dugin objašnjava: "Velike države i veliki narodi, kao što su ruski i srpski, imaju svoj stav o tome kakav bi trebalo da bude novi svet. Rusiju i Srbiju sigurno ne zadovoljava kako je on danas ustrojen. Živimo u jednopolarnom okruženju kojim dominiraju SAD. One odlučuju o tome koju državu priznati a koju ne, kako će koja država biti uređena. Istovremeno, interesi zajedničke civilizacije nisu im bliski. Ovo je važno imati na umu, ali je još važnije predložiti valjanu alternativu."

Posle nedavnog samoproglašenja Kosova za nezavisnu državu svedoci smo učestalih zahteva i drugih republika da im se prizna sličan status - Abhazija, Južna Osetija, Pridnjestrovlje... Reč je o, takozvanim, zamrznutim konfliktima preostalim nakon raspada SSSR-a. Da li je u današnjim uslovim uopšte moguće steći nezavisnost bez rata?

- Trenutno u međunarodnom pravu postoje dva principa - teritorijalna celovitost države, priznate od međunarodne zajednice, i pravo naroda na samoopredeljenje. Mnoge države su organizovane u skladu sa istorijskim okolnostima, njihovi narodi danas žive sa raznih strana granice. Tako kako žive Albanci, Srbi, pa i Rusi. Po mom mišljenju, savremena politika ide u pravcu preispitivanja takvog shvatanja države, koliko je on osnovan, koliko funkcionalan. To je suštinski proces.

Kako se u to uklapa nezavisnost Kosova?

- Tokom većeg dela 20. veka države su bile nominalne. ali, objektivno, geopolitički blokovi su bili ti koji su imali primarnu ulogu. Svet je bio dvopolaran. Trenutno imamo samo jedan blok. I proces prelaska od nacionalnih država ka novoj konfiguraciji koja se još tačno nije ni definisala, sprovodi jedna sila - SAD. Kosovski presedan jasno pokazuje da su jaltinski svet, epoha UN, epoha dvopolarnosti definitivno okončani.

Šta Rusija može danas da učini kako bi istorijski tokovi krenuli drugim pravcem?

- Rusija se trenutno nalazi na prekretnici - vratiti se u istoriju i povratiti snagu, ili se pognuti. Ali to znači i da bi mogla da prođe kao bivša Jugoslavija. Sada je trenutak kada se odlučuje. Reč je o biti ili ne biti. A Balkan, posebno kosovski slučaj, kao i mnogo puta ranije u istoriji (setimo se atentata Gavrila Principa na Franca Ferdinanda ili prevrata od 27. marta 1941), daje nam poslednji znak. Opet Srbi ispaljuju signalnu raketu istorije. Kosovski presedan leži u osnovi budućeg ustrojstva sveta. To je poslednja šansa za nas da zaustavimo američku hegemoniju.

Da li je uopšte moguće stvoriti novi svetski poredak bez velikog ratnog sukoba?

-Mislim da nije. Trenutno se na Bliskom istoku razvija američki projekat "Veliki Bliski istok", koji je počeo sa Irakom. Tu su Liban i Sirija.Ustanak Kurda u Turskoj tek je početak. Vidimo šta se dešava u Pakistanu, SAD planiraju agresiju na Iran. U svemu tome je i Ukrajina koja neće tako lako otići pošto je,praktično, podeljena na dva dela, dve civilizacije... Mogući su sukobi na severnom Kavkazu i drugim našim teritorijama…

Mislim da smo vrlo blizu pragatrećeg svetskog rata. Ne nekog izmišljenog, kakav je bio takozvani hladni rat koji je, u stvari, bio mir. Novi sukob sasvim je realan. Bez upotrebe nuklearnog oružja ili sa njegovom delimičnom primenom, ali ništa manje krvav od prethodnih. I što je najinteresantnije, mislim da će signal za početak ponovo dati upravo Srbi.

Sve to deluje dosta apokaliptično.

- Upravo tako. Jedini način da se rat predupredi jeste da se Rusija snagom oružja suprotstavi Americi. To je paradoks, ali i jedini put da se izbegne agresija jedne jedine velike sile pretvorena u genocid naroda, nacija, država... Americi se moramo suprotstaviti sada dok posedujemo adekvatan vojni potencijal. Tek kada shvate da smo namerni da sednemo na tenkove i krenemo u zaštitu Srba u kosovskim enklavama, njihove vojne operacije biće otkazane. Rusija poseduje nuklearno oružje i Amerikanci neće ići na direktan sukob. Oni toliko žrtava sebi ne mogu da dopuste.

Slobodan Samardžija

--

Moskva, poslednja šansa

- Rusija je pravilno formirala svoju poziciju prema Kosovu, ali mnogo zavisi i od vas. Srbija je mogla da pozove našu vojsku, ali mi taj poziv još nismo dobili. Moskva vam je poslednja šansa. Evropejstvo kakvom teže pojedini vaši političari znači uništenje srpskog identiteta. Čak i Turska, članica NATO-a, shvata da im je jedina šansa u traženju novih saveznika. Inače će Amerikanci okončati sa kemalskom državom (Kemal Ataturk, osnivač moderne Turske), sa kemalskom idejom - objašnjava Aleksandar Dugin.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Rusi su ovako ili onako najmocniji na svetu.jer,ako se ne racuna NATO,jaci su od amera 2 puta,ako se i racuna NATO,onda se racuna i Kina i Indija zajedno sa njima,a to je vec 3 puta jace od NATOa...
ne brinite se,ameri igraju prljavo,kao prave svinje kakve jesu,preko NATOa,ali zato i Rusi imaju svoj NATO...  Smile

Cuj ovo....odkud tebi ovi zakljuci da mi je znati?
Po vojnoj snazi je Rusija iza SADa, kao i po ekonomiji...
Drzave koje cine 2/3 Svijetske ekonomije su usko vezani za SAD... Saudi Arabija,EU,Japan,Kina,Indija,Pakistan svi oni imaju dobre odnose sa SADom,i za sve te drzave je SAD najbitniji partner za eksport...

Sto se tice NATO pakta,pa o tome je glupo uopce pisati o njihovoj vojnoj snazi.... daleko je Rusija, Kina,Indija da mogu konkurisati po vojnoj snazi...
ti si sebi ubacio u glavu kako je ekonomiju uvek najbitnija i poredis americku vojsku9gomilu neandertalaca)sa fiktivnim,filmskim dogadjajima i likovima...
ne znam koliko puta treba da iznosim statistike i brojke da bi shvatio da ekonomski nije,ali vojno Rusija JESTE jaca od amera...bole mene uvo(a i svet) sto ameri lupetaju gluposti o njihovoj vosjci i izumima,kada se pola tih izuma zasniva na ruskim tehnikama(pogotovu tenkovi) ili kada to nece ni proraditi...(exoskeleton,na primer... budalstina koja kao treba da se nadje u upotrebi amera vec do 2020 i koja ima sposobnost da ucini vojnika nevidljivim,a neunistivim...
jes,jes...kako da ne!i cak i da to sranje ikada napusti fabriku,ili "izlog" fabrike i neko bude dovoljno glup da kupi to umesto jednog lepog bataljona tenkova,sta ces da radis kada se pokvari? Smile odneces ga kod elektricara?  Smile Smile )
sto se tice NATOa,on uz ameriku,nazalost ipak jeste jaci od Rusije(mada,rekoh-da nema njega,ameri bi bili manji od makovog zrna),ali zato nije nikako jaci od Rusije,Kine i Indije zajedno...ukoliko ne verujes,samo uporedi brojke-40.000 tenkova naprema 10.000 tenkova;12.000 nuklearnih raketa naprema (u najboljem slucaju) 3.000 nuklearnih raketa;5.000.000 vojnika naprema 2.000.000 vojnika...da ne racunam tek rezerve...to sto se pola sveta usralo NATOa,ili mu se ucepilo,ne znaci da je neunistiv i da je najjaci...a oni samo neka cackaju Ruse,pa ce i sami overiti to...bedne kukavice...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson k800i i D820
@hkj

Cijeli svijet prica jedno a ti drugo....svi znamo da ima USA najsavremeniju vojnu snagu na svijetu a ti opet pricas o Rusiji...ja znam da ti to zelis, i ja zelim biti za 10 godina milioner, ali to su kod nekoga samo pusti snovi ....

USA:

Airports: 14,947

Railway Statistics of the World Railways: 226,612 km

Waterway Statistics of the World Waterways: 41,009 km

Serviceable Roadways of the World Roadways: 6,430,366 km

Total Square Areas of the World's Powers Land Area: 9,631,418 km

Aircraft of the World Statistics Aircraft: 18169

Global Tank Power Armored Vehicles: 29920

Artillery Statistics of the World Artillery: 5178

Global Missile Defense Statistics Missile Defense Weapons: 35324

Infantry Support Weapons Statistics Infantry Support Weapons: 2441

Naval Strenth of the World Naval Units: 1866

Merchant Marines Strength of the World Merchant Marines: 446

Available Military Manpower: 134,813,023
Available Military Personnel Statistics Available Personnel Fit for Military Service: 109,305,756
Available Military Personnel Statistics Average Available Yearly Military Manpower: 4,180,074

Rusija:

Airports: 1,260

Railway Statistics of the World Railways: 87,157 km

Waterway Statistics of the World Waterways: 96,000 km

Serviceable Roadways of the World Roadways: 871,000 km

Total Square Areas of the World's Powers Land Area: 17,075,200 km


Aircraft of the World Statistics Aircraft: 7331

Global Tank Power Armored Vehicles: 48270

Artillery Statistics of the World Artillery: 30045

Global Missile Defense Statistics Missile Defense Weapons: 19250

Infantry Support Weapons Statistics Infantry Support Weapons: 19300

Naval Strenth of the World Naval Units: 701

Merchant Marines Strength of the World Merchant Marines: 1130

Available Military Manpower: 71,233,475
Available Military Personnel Statistics Available Personnel Fit for Military Service: 50,105,672
Available Military Personnel Statistics Average Available Yearly Military Manpower: 2,530,333

http://www.globalfirepower.com/country_detail.asp?country_id=3

 Smile

Uzivaj...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Ima nešto još bitnije od svega nabrojanog. SAD je Veliki Vavilon. Opkoljen je neprolaznim okeanima i oko sebe nema protivnika koji im može nauditi. Jednostavno geostrategija kao Britanija svojevremeno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ima nešto još bitnije od svega nabrojanog. SAD je Veliki Vavilon. Opkoljen je neprolaznim okeanima i oko sebe nema protivnika koji im može nauditi. Jednostavno geostrategija kao Britanija svojevremeno.

Naravno...a ne treba se takodje zaboraviti, da imaju samo u Njemackoj 230 niklearnih bombi....imaju svoje baze svugdje po svijetu a drzava im daleko i od istoka,europe,rusije i svih ostalih...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Русские не допустят вступления в НАТО Украины и Грузии. Хотя бы по той причине, что людям этих стран никакого НАТО не нужно. Вступление требуют президенты - граждане США.... Что Саакашвили для грузин иностранец, что Ющенко с женой Кэтрин Клэр..
Да и России зачем такие соседи? Вам хорошо ли с ними рядом?

Саакашвили достаточно оказался какой он человек. За жену Ющенко до сех пор не узнал что она иностранка.
Россия должна запрещать державам-соседам вступление в НАТО. НАТО никому не надо на границе. Ни Сербии, ни России.

П.С. По-сербски не скажется "кланство", но "чланство", в значению "членство". Но, понял что ты хотела сказать и с тем совсем согласен. НАТО - это разбойники.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 28
OS
Windows 2003
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Саакашвили достаточно оказался какой он человек. За жену Ющенко до сех пор не узнал что она иностранка.
Россия должна запрещать державам-соседам вступление в НАТО. НАТО никому не надо на границе. Ни Сербии, ни России.

П.С. По-сербски не скажется "кланство", но "чланство", в значению "членство". Но, понял что ты хотела сказать и с тем совсем согласен. НАТО - это разбойники.
И Саакашвили и Ющенко и сами иностранцы, но только Саакашвили не скрывает, что ему зарплату госдеп США платит.
А Украина для нас, как для Сербии Косово - колыбель православия, Киев - мать городов русских.
Если НАТО туда влезет - войне быть.

P.S. Спасибо за поправку, но прозвучало правильно, только они даже не разбойники, а просто мафиози фашиствующие. И бить их надо соответственно заслугам.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:51:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.