Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:20:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rusija i Izrael novi saveznici  (Pročitano 6144 puta)
07. Sep 2010, 05:47:51
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
Rusija i Izrael potpisali sporazum o vojnoj saradnji

Izvor:
Tanjug | 06. 09. 2010. - 12:25h |

U prisustvu ministara odbrane Rusije i Izraela, Anatolija Serdjukova i Jehuda Baraka, u Moskvi je danast potpisan dugoročni sporazum o vojnoj saradnji dva ministarstva odbrane, prvi dokument te vrste u istoriji dveju zemalja.

"Potpisali smo dugoročni sporazum o vojnoj saradnji između minstarstava odbrane. Razmotrili smo niz pitanja u vezi sa vojno-tehničkom i vojnom saradnjom", rekao je Serdjukov posle susreta sa Barakom, javila je agencija Itar-Tas s dodajući da se sadržaj potpisanog dokumenta ne saopštava "iz razumljivih razloga".

Ranije je zvanični predstavnik ruskog Ministarstva odbrane Itar-Tassu rekao da je reč o "okvirnom dokumentu, koji definiše opšte pravce vojne saradnje dve zemlje".

 

Prema rečima sagovornika agencije, sporazum stvara "neophodnu pravnu osnovu za zaključenje naknadnih sporazuma u oblasti vojne saradnje u konkretnim oblastima, kao i za pripremu i potpisivanje ugovora u oblasti vojno-tehničke saradnje".

"Veoma nam je bitno da pri prelasku na novu formu oružanih snaga koristimo to iskustvo i rad oružanih snaga Izraela", rekao je Serdjukov, podsetivši da su ranije ruske oružane snage već kupile 12 izraelskih bespilotnih letelica.

Barak je ukazao na sličnost pitanja koje treba da rešavaju antiterorističke strukture Rusije i Izraela i izrazio spremnost za nastavkom razmene iskustava u oblasti suprotstavljanja terorističkim pretnjama, navodi Itar-Tass.

"Izrael posmatra Rusiju ne samo kao važnog partnera, već i kao veliku državu koja igra veliku ulogu na Bliskom istoku", rekao je izraelski ministar odbrane, podsećajući da je danas održan prvi susret ministra odbrane Izraela sa rukovodstvom Ministarstva odbrane Rusije posle dužeg prekida.

Barak, koji će boraviti u poseti Rusiji do sutra, pozvao je Serdjukova da poseti Izrael.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
SonyEricsson 
to se zove prestrojavanje Smiley
inače ne čudi me...putin je 50% jevrej  sa majčine strane Smile
samo me čudi kako tako nešto nisu potpisali i sa nama  Smile
nemamo toliko jevreja kao izrael?
možda bi se Framling trebao angažovati malo?
jednom sam već spominjao da će pre ili kasnije Gambijev najbolji drug biće Framling da bi preko njega mogao sakupljati dobrfe poene kod Rusa...eto...blizu smo  Smile
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
to se zove prestrojavanje Smiley
inače ne čudi me...putin je 50% jevrej  sa majčine strane Smile
samo me čudi kako tako nešto nisu potpisali i sa nama  Smile
nemamo toliko jevreja kao izrael?
možda bi se Framling trebao angažovati malo?
jednom sam već spominjao da će pre ili kasnije Gambijev najbolji drug biće Framling da bi preko njega mogao sakupljati dobrfe poene kod Rusa...eto...blizu smo  Smile
Pa jesi nekako u pravu. Mora da Rusi traze pare za puce i ostale igracke. Mora da ne daju za ljubav.
Prevazisli ljudi romantiku.Poceli da budu i oni zhidovi. Prodaju kome god treba i ima para. Irancima nuklearku, Zhidovima druge vrste, najverovatnije dobrih vazduhoplova.Kazu dugorocna saradnja.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...pozdrav starom vuku @shkorpion!nemate covece nekoliko dana,i uplasio sam se da onaj @mrgec nije predvideo crne slutnje,daleko bilo!pljuc,pljuc,pljuc i da kucnem u drvo tri put.
vidis kako i uvek dobro sracunati Jevreji,sklapaju savez sa Rusima?nuklearka u Iranu vise nije primarni cilj,za to sad garantuju  Rusi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
pa jebem li ga pola izraelaca su ustvari Rusi Wink
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
SonyEricsson 
@hozeombre
nema to veze sa irancima.
kod rusa jednostavno ne pali ono "mi i rusi 300 milijuna" ili kako već to ide, nego rusima je postao jasno, da ko upravlja izraelcima (ili ko je usavezu sa njima), taj upravlja celom svetu, jer jevreja ima svugde u najvišim krugovima. to je bio jasno najprije amerikancima, pa izgleda i rusi hoće svoj deo kolača.
a to je jasno i izraelcima, pa će iskoristiti i ovaj mogućnost.
to se zove uzajamno iskorišćavanje u cilju sopstvenog napretka.
još 5 godina i srbija biće preplavljena izraelskim firmama preko rusa...
a rusofilima ne ostaje ništa drugo nego da odluče da li hoće u eu ili sa izraelom(sa amerima i rusima iza njihovih leđa) Smiley

« Poslednja izmena: 07. Sep 2010, 11:20:09 od digiman »
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...posto si ti jedan pragmantican lik,ne preostaje ti nista nego,da se zblizis sa nabedjenim domacim
jesom @framlingOM.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
Ostavi bre hibridu guslu i rusku ljubav. Lepo ti kazem covek preso u imperijaliste, uziva, jebe mu se za glupog hazjajina. Hazjajin je uvek bio topovsko meso za rat, a u miru za rmbachenje ili ako ne rmbachi onda za Gulag.
Ja se kladim da ce Zhidovi to da prodaju i Arapima kako su uvek i radili. Zasto mislis da ih Arapi toliko mrze? Prodaju im oruzje pa ih posle tuku ko da su bez oruzja.
Ovo je veliki biznis.
Kako kaze druzja Ruski: est u tjebja djengi? Kapiraj bre hibridu da bez para ce zapaliti i svog hazjajina, a sta ce tek tebi da radi?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
Rusija se razvija velikom brzinom i vrlo brzo se vraca na svoje mesto prve svetske sile. Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 3510
Овај договор говори да Израел све мање и мање полаже наде у ЕУ и УСА... Smile
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:20:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.