Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:24:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rusija i Izrael novi saveznici  (Pročitano 6146 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy IIs
Ostavi bre hibridu guslu i rusku ljubav. Lepo ti kazem covek preso u imperijaliste, uziva, jebe mu se za glupog hazjajina. Hazjajin je uvek bio topovsko meso za rat, a u miru za rmbachenje ili ako ne rmbachi onda za Gulag.
Ja se kladim da ce Zhidovi to da prodaju i Arapima kako su uvek i radili. Zasto mislis da ih Arapi toliko mrze? Prodaju im oruzje pa ih posle tuku ko da su bez oruzja.
Ovo je veliki biznis.
Kako kaze druzja Ruski: est u tjebja djengi? Kapiraj bre hibridu da bez para ce zapaliti i svog hazjajina, a sta ce tek tebi da radi?

On se nesretnik i dalje nada da ce nam ruski tajkuni dati nesto besplatno. Pa nisu oni postali tajkuni zato sto  su davali, nego zato sto su otimali. Ali jedan maloRus to ne shvata.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
Ne trazimo poklone trazimo samo da nas ne sabotiraju iz mrznje i podozrenja Wink
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...kada jedan malogradjanin poput @systema za nekoga kaze da je maloRus,to ima tezinu kao kada paperije od papige padne na ledja slona.dok je cika @shkorpion bio malo odsutan,nije bilo ovoga sto su mu pricali tata i mama,kako su Srbi u maskirnim uniformama pocetkom devedesetih godina setala po Novom Sadu i reketirala ljude?za nekoga ko postaje punoletean ili je tek postao,delujes maloumno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
...kada jedan malogradjanin poput @systema za nekoga kaze da je maloRus,to ima tezinu kao kada paperije od papige padne na ledja slona.dok je cika @shkorpion bio malo odsutan,nije bilo ovoga sto su mu pricali tata i mama,kako su Srbi u maskirnim uniformama pocetkom devedesetih godina setala po Novom Sadu i reketirala ljude?za nekoga ko postaje punoletean ili je tek postao,delujes maloumno.
Devedesetih su ti ljudi stvarno reketirali po N Sadu. Dosta 'heroja' iz R Srpake su ti pootvarali firme u N Sad. Ako hoces samo malo primera, to su ti bile raznorane picerija, cevapdzinice, firme za preradu drveta, naftne pumpe. Cvetale su i 'unosne firme" za poslovnu pratnju, odnosno industrija mrdanja dupetom.
Ako hoces imena i prezimena mogu ti dati, a mislim da je ruzno da je sada pisem o ljudima koje licno dobro znam.
Onda je bilo da su nocu hvatali momke, pa ih vodili na ratiste.Deca koja se nisu odazivala vojnom pozivu, skupljani su po diskotekama, ili cek i na ulici dok su pratili devojke kucama.
Naime, kuci ih nikako nisu mogli nalaziti, pa je to bio jedini nacin da ih pokupe.
Tako da to sto pise @system, je izuzetno tacno.

Sada se ti isti prestrojavaju da prave Republiku Vojvodinu.
Novi Sad je imao i kancelariju R Srpske, pri Izvrsnom Vecu Vojvodine, centar za zestoko mesetarenje.
Ako zelite, moze i ime 'amabasadora' R Srpske pri Vojvodini.

No tema su Zhidovi i njihov vojni ugovor sa Rusima. srpska filoruska linija bi rado potpisala takav ugovor, ali Rusi su sada druga sorta. Ona za koju sam vec pisao: ako nemas para, mogu ti samo kolac ponuditi, pa se sam nabi na njega.
Ovaj Zhidovski ugovor, po mom misljenju znaci samo da Rusi debelo zele da osvoje trziste prodaje oruzja u kojem Jevreji imaju primat. Odakle inace Mosad-u svaka informacija o zadnjoj puci, koja stize na arapsko trziste?
Ako se neko seca, pre 20-ak godina je Sadam kupio od Francuza dva nuklearna reaktora.
Kada su reaktori stigli, Zhidovi su kroz jedno prozorce, gde je bila cela CPU reaktora bacili svoje bombice filigranskom preciznoscu iz vazduha i tako onesposobili reaktore. I Sadam je hteo nuklearnu energiju u mirnodopske svrhe.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...ziveo sam i ja u to vreme,bilo je tesko i neizvesno,ali daleko od uniformisanih ljudi koji su reketirali privrednike po Novom Sadu,to jednostavno nije  istina.mesetarilo se svuda na prostorima SFRJ osim u Sloveniji,mozda?ali to nije tema.
Rusi su subjekat,koji se ne moze ignorisati ni u kojem smislu.toga su svesni i Izraelci,kao i da se snage na terenu bitno menjaju,kao i uticaji odredjenih subjekata na celokupnu situaciju.bolje biti u savezu nego na suprotnim stranama.lakse je.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple iPhone 5
Иран је сувише јак, ако Цио-гусари нападну, биће одмазди са Шиа стране.

http://www.macaunews.net/story/681312
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
...ziveo sam i ja u to vreme,bilo je tesko i neizvesno,ali daleko od uniformisanih ljudi koji su reketirali privrednike po Novom Sadu,to jednostavno nije  istina.mesetarilo se svuda na prostorima SFRJ osim u Sloveniji,mozda?ali to nije tema.
Rusi su subjekat,koji se ne moze ignorisati ni u kojem smislu.toga su svesni i Izraelci,kao i da se snage na terenu bitno menjaju,kao i uticaji odredjenih subjekata na celokupnu situaciju.bolje biti u savezu nego na suprotnim stranama.lakse je.
Nemoj zajebavati. Kako nisu reketirali? Pa koliko je iz Srpske doslo i pootvaralo firme u N Sadu i u Temisvaru?
Sve je njih reketirala 'baza'.Tu je radila i medjunarodna mafija. Koji su se sve sleperi vozili od Temisvara do Bosne? Svakodnevno na desetine slepera. Sa sve medjunarodnim embragom.Reket za naftu je isao do Bukuresta. Gde se dede, sve sto je u Bosni opljackano? Masine itd? Jedan strug ti je firma, a gde tek borverke, glodalice i ostale masinerije koje su pravile tenkove i ostale mirodjije?
Gde se dede, polovina imovine Energoinvesta? I dan danas se trguje masinama za obradu metala iz Bosne.
A to oko klinaca koje su na silu vodili iz diskoteka na ratiste, je citava istina.

Hajde da se ne udaljavamo od teme. Kome nije jasno da se Rusi bore za trziste vojnog arsenala? Kome nije jasno da jedini kriterijum su pare i stoka koja hoce da se ubija?
Pa vala je Jugoslavija bila primer za tako nesto: ubijaj se stoko da ja profitiram.

IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...normalno je da ono sto proizvedes,moras i da prodas.pa jos ako ima neosporan kvalitet trziste ne bi trebalo predstavljati problem.zainteresovanih kupaca na sve strane,ponuda ogromna.nema vise samo USA da prazni magacine prodavajuci oruzije iz njih i troseci isto u svom pohodu na ceo Svet.bilo je trziste veliko,a konkurencije skoro da nije bilo.vise nije tako.zasijalo sunce i Rusima,dok se kod amera nesto malo kao naoblacilo?a da ne drobimo u ovo jos i Kineze.jos kad bi nas SDPR  uspeo da izadje sa vecom i ozbiljnijom ponudom za ekipe iz III i IV  sveta,bila bi to lepa lovica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
hozeombre a sto se ti toliko radujes tome sto ce rusi da zarade lovu? Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...super,bravo za Ruse,alii akcenat je na tome da vise nije uslov,da igras kako jenki svira,da bi dobio vojnu i tehnicku pomoc.sad mozes malo i na kazacok,da se opustis.lova je tu  bonus.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:24:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.