Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:03:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rusi dali azil Miri i Marku  (Pročitano 17081 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 747
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
moracemo jednog dana da zaboravimo na Miru i Marka i da pocnemo da radimo na sebi, znam da je teško ali izdržaćemo. mnogo bitniji kriminalci koji su pomogli 5 oktobar su u Beogradu (i zaštićeni svedoci), pa kad njih pohapsimo idemo svi zajedno u lov po svetu

ps. littlegirl koliko imas godina i cime se bavis ako imas preko 14?
ja cu da ti odgovorim....little girl aka malecki aka glavitj je jedno vreme radio u new mexicu kao cistac javnih klozeta,ali su ga sutnuli sa posla posto je bio nesposoban i za taj posao Smile Smile Smile Smile

hvala, ova informacija je od velikog značaja za dalju raspravu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Блиц, партијски билтен ДС, је као и странка му лажовска новина. Оптужба протв Мирјане Марковић је увредљива. Она се наиме терети да је издејствовала незакониту доделу стана дадиљи њеног унука. Када Руси прочитају захтев умреће од смеха.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Блиц, партијски билтен ДС, је као и странка му лажовска новина. Оптужба протв Мирјане Марковић је увредљива. Она се наиме терети да је издејствовала незакониту доделу стана дадиљи њеног унука. Када Руси прочитају захтев умреће од смеха.
nije to najgore...optuznica tvrdi da je mira naterala jednu osobu a ta drugu koja je izdejstvovala kod trece da se dadilji dodeli stan Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

ako je mira markovic kriva samo za to bolje da je tadic pomiluje da se ne brukamo Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dok sam pre nekoliko godina bila u kontaktu sa jednom devojkom iz Nemacke, necu zaboraviti nas prvi razgovor, koji je bio putem neta (tacnije chata). Na njeno pitanje "odakle si?" ja odgovorim "iz Srbije" ... posle krace pauze, dolazi odgovor   "lol" ... ja tada nisam znala sta znaci "lol", da bih posle shvatila da tako chateri, skraceno pisu "laughing out loud".  Smile

Sta reci ... ?
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Dok sam pre nekoliko godina bila u kontaktu sa jednom devojkom iz Nemacke, necu zaboraviti nas prvi razgovor, koji je bio putem neta (tacnije chata). Na njeno pitanje "odakle si?" ja odgovorim "iz Srbije" ... posle krace pauze, dolazi odgovor   "lol" ... ja tada nisam znala sta znaci "lol", da bih posle shvatila da tako chateri, skraceno pisu "laughing out loud".  Smile

Sta reci ... ?
nemci su bas najpozvaniji da ocenjuju neciju drzavu....ausvic,mathauzen i dahau su svedoci njihove "divne" nemacke Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 747
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dok sam pre nekoliko godina bila u kontaktu sa jednom devojkom iz Nemacke, necu zaboraviti nas prvi razgovor, koji je bio putem neta (tacnije chata). Na njeno pitanje "odakle si?" ja odgovorim "iz Srbije" ... posle krace pauze, dolazi odgovor "lol" ... ja tada nisam znala sta znaci "lol", da bih posle shvatila da tako chateri, skraceno pisu "laughing out loud". Smile

Sta reci ... ?
nemci su bas najpozvaniji da ocenjuju neciju drzavu....ausv
ic,mathauzen i dahau su svedoci njihove "divne" nemacke Smile

da baš su radili na kredibilitetu  Smile Smile Smile

@littlegirl----------------- i koji je epilog vašeg "kontakta"

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 6230
Pa nisu joj dali garancije ni muza da sahrani. odnosno dali su neke uvijene ali se baba bojala da nikada vise nece videti ujka Lenjina.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Marku Miloševiću će se suditi u odsustvu
Autor: V. Z. C. - S. M. | 07.03.2008 - 07:20


BEOGRAD - Ministarstvo pravde će obavestiti zvanično Opštinski sud u Požarevcu da je Marko Milošević dobio azil u Rusiji, tako da može da mu se sudi u odsustvu za prebijanje „otporaša“ Nebojše Sokolovića, Radojka Lukovića i Momčile Veljkovića, saznaje „ Blic“.

- Ministarstvo pravde će odgovoriti u najkraćem roku. S obzirom na to da je za Miloševićem zbog šverca cigareta postojala poternica Posebnog odeljenja, Ministarstvo pravde je odmah obavestilo to odeljenje, što bi svakako učinili i u slučaju suda u Požarevcu da je ranije raspisana poternica - rekla je za „Blic“ Snežana Malović, državni sekretar Ministarstva pravde.
Advokat pretučenih „otporaša“ Dušan Cvejić u ponedeljak je podneo zahtev sudu da se Miloševiću sudi u odsustvu, a sud je preključe odložio suđenje i zatražio zvanično obaveštenje od Ministarstva pravde. Sudija Gordana Vidojković, koja sudi Miloševiću, navela je da nisu stvoreni uslovi da se Marku sudi u odsustvu, jer sud ne poseduje nikakav dokument da je Rusija odbila njegovu ekstradiciju, pa da zbog toga od Ministarstva pravde zatražila zvaničan izveštaj. Nastavak suđenja je zakazan za 19. mart, a do tada će u sud stići i zvanično obaveštenje Ministarstva da je Milošević dobio azil u Rusiji.
Ministarstvo je u januaru dobilo obaveštenje da je Milošević dobio azil u Rusiji.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 6230
Baba ceka zmirkavog u Moskvi da se uda.
Sad nema kud kad ima nis. Patorce (Marko ) ce vodi poslove.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Specijalni sud povukao Interpolovu poternicu za Bojanom Bajrušević
Ključni svedok u istražnom postupku protiv Mire i Marka
Autor: Uroš Piper, Tamara Marković-Subota | 25.03.2008 - 19:28

Specijalni sud povukao je Interpolovu poternicu za Bojanom Bajrušević nakon što je Krivično vanraspravno veće prihvatilo njenu ponudu od 370.000 evra jemstva za ukidanje pritvora. Osumnjičena organizatorka duvanske mafije, koja je od juna prošle godine bila u bekstvu, pre tri dana se vratila u Beograd.

Odluku da se prihvati jemstvo koje garantuje njeno pojavljivanje pred istražnim sudijom, Specijalni sud doneo je verujući da bi Bajruševićeva mogla da ponudi dokaze na osnovu kojih bi bila podignuta optužnica protiv njenih saučesnika Mirjane Marković i Marka Miloševića.
Protiv njih troje istraga je pokrenuta u junu prošle godine, kada su se pod udarom zakona našle još dve grupe osumnjičene za šverc duvana, pod vođstvom Stanka Subotića Caneta i Siniše Stojičića. Protiv te dve grupe optužnica je podignuta šest meseci kasnije, dok u ovom slučaju istraga još nije okončana.
- Istražni sudija ni posle devet meseci nije došao do dokaza koji optužuju članove Miloševićeve porodice. Svi osumnjičeni članovi grupe koji su tada uhapšeni saslušani su i pušteni na slobodu jer je isteklo šest meseca od početka istrage, a optužnica nije podignuta. Oni su u celoj igri bili samo šrafovi u mašineriji i preko njih nije ni moglo da se dođe do Mire i Marka. Jedina osoba koja to može da uradi je Bojana Bajrušević. Ona nama nije značila dok je bila u bekstvu ali sada očekujemo da progovori - kaže sagovornik „Blica“ iz Specijalnog suda.
U Specijalnom tužilaštvu, koje se protivilo prihvatanju jemstva, međutim, ne veruju da će Bajruševićeva optužiti svoje saučesnike.
- Nerealno je očekivati da će okrivljeni priznati krivično delo i dati dokaze protiv ostalih osumnjičenih. Tako nešto bi mogao da učini neko ko je imao perifernu ulogu u kriminalnoj grupi, a ne neko ko je, kao Bajruševićeva, bio ozbiljan i ključni igrač u švercu cigareta - kažu u Specijalnom tužilaštvu.


Blic

Nije luda da progovori pa da je živu ispeku kao onog Vuka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:03:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.