2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rukomet: Superliga Srbije 2006/2007  (Pročitano 20533 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Spain
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
BROJ JEDAN U SRBIJI

Crvena zvezda pobedom u Blacu stigla do osme šampionske titule.
Kapiten Nenad Maksić: Ovu krunu ne može niko da ospori. U nju
nije ništa satkano osim našeg truda

“Svuda grmi okolo naša pesma okolo. Sve je gotovo, sve je pijano, naša Zvezda prva ponovo” - orilo se iz grla igrača, rukovodstva i navijača Crvene zvezde. I jeste gotovo. Crvena zvezda ne samo da je poslednji šamion SCG, već je i prvi u Srbiji.

Mnogo su truda, znoja i rada uložili crveno-beli u protekloj sezoni. Kažu da sreću pravi hrabrost... Tim iz Ljutice Bogdana bio je hrabar tokom celog prvenstva, bio je hrabar u odlučujućim utakmicama, sa Partizanom.

-Titulu je teže odbraniti nego osvojiti – priča bek šampion Miroslav Simić.- Po meni mnogo toga je odlučivao derbi na Banjici. Tu smo se digli, da smo ne daj Bože izgubili, sigurno ne bismo došli do ovoga. Večiti derbi u prvenstvu nam je bio mnogo važniji od polufinala kupa. Posle poraza od ORK Niša, pre deset kola, svi su me pitali da li je moguće da Zvezda ostvari seriju pobeda približnu onoj iz prošle sezone. Rekao sam da smo takva ekipa koja ostvaruje nemoguće misije. Stigli smo do cilja, a to je odbrana titule. I prošle sezone posrtanje Crvene zvezde zaustavljeno je u duelu sa komšijama, u Šumicama.Ove, od derbija na Banjici Crvena zvezda je zaigrala mnogo bolje nego u prethodnim utakmicama.

Izgleda da vas utakmice sa Partizanom dižu iz pepela?

- Svemu tome kriva je naša liga, jer razlika između prve dve ekipe sa trećeplasiranom je 13-14 bodova. Mladi igrači jednostavno žive za večiti derbi, pa verovatno sagore u želji – kaže Simić.

Proveo je godine i godine u Crvenoj zvezdi. Dao joj mnogo. Sve što je imao od nje do pre dva dana bio je Kup izvojevan 1995. godine.

-Ovo mi je prva titula sa Crvenom zvezdom. Kada sam odlučio da se vratim u Ljuticu Bogdana, slušao sam priče i pitanja da li je ovo bilo uzaludno. Ispostavilo se da nije. Postao sam šamion, osvojili smo titulu na pravi, pošten način i ona je čista kao suza. Jednostavno niko ne može da nas ospori, u nju ništa nijesatkano sem našeg truda. Bilo je mnogo problema. Uglavnom finansijskih, ali sve smo to izgurali – veli kapiten Crvene zvezde Nenad Maksić.

Iz Ljutice Bogdana poručuju da je titulu izvojevao kolektiv. Ona je zasluga pre svega igrača i stručnog štaba na čelu sa Vukom Roganovićem , ali i rukovodstva. Deo tog uspešnog kolektiva bio je i Danilo Leković.

-Ovo ne može da se opiše,presrećan sam. Drago mi je što smo faktički u direktnom obračunu sa prvim pratiocem Partizanom, odlučili novog šampiona – kaže desno krilo crveno-belih.

 Izvor: Sport
IP sačuvana
social share
"Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine." - Beket
"Uz velikog coveka cesto idu i velike greske." - Man
"Prava pravda je savest." - Igo

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Spain
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
ZVEZDA DO ZVEZDA

)Crveno-beli u subotu dobili pehar i medalje
RSS za osvojeni šampionat države
Vuk Roganović: Bio sam siguran da ćemo da osvojimo
titulu. Srećan sam što sam trenirao ove momke.

Oni su pravi!

Tu je pehar. Tu su i medalje. Tamo gde im je mesto. U rukama prvog šampiona Srbije, igrača Crvene zvezde. Posle jučerašnjeg koktela u hotelu M crveno-beli su dobili ono što im pripada. Pehare i medalje su timu iz Ljutice Bogdana predali predsednik zajednice Superligaša, Steva Popov (prelazni) i direktor lige, Borislav Perović (u trajno vlasništvo).

- Planirali smo da predamo pehar i medalje igračima Crvene zvezde na utakmici reprezentacije Srbije i Islanda u Nišu, pred milionskim auditorijumom, ali poštujemo želju Crvene zvezde da sa peharom izađe pred navijače na fudbalskoj utakmici Zvezda – Hajduk – rekao je generalni sekretar Rukometnog saveza Srbije, Božidar Đurković.

Visoko uzdignute ruke, pehar u njima, medalje oko vrata, dovoljno razloga za zadovoljstvo ljudi u crveno-belom. Zaorila se i poneka navijačka pesma Crvene zvezde...

Poslednje šampione SCG i prve Srbije i ove sezone je sa klupe predvodio Vuk Roganović.

- Bio sam siguran da ćemo da osvojimo titulu – kao iz topa će Vuk. - Prošle sezone, kada smo bili poslednji, uspeli smo da se popnemo na tron. Ove se, recimo, nisam uplašio kada smo izgubili od ORK Niša. Znao sam da ćemo uspeti! Imali smo finansijske probleme, malo je palo samopouzdanje... Srećan sam što sam trenirao ove momke. Oni su pravi! Žao mi je što nismo osvojili i Kup, ali šta je tu je.

Ponovo ste na tronu.

- Ovo je velika stvar za nas. Osvajanjem prve titule u Srbiji, ušli smo u istoriju. To smo i želeli. Ovom prilikom se zahvaljujem i opoziciji. Ona nas je terala napred. Ja sam navikao na trofeje. Bilo ih je i u Kataru i u Belgiji i u Jugoslaviji... Svuda sam ih osvajao.

Kažu da je svaki pehar drag na svoj način, ali Vuk zna koji mu je najdraži.

- Prošlogodišnja titula. Ono što smo mi uradili, dešava se jednom u sto godina. Zato mi je ta titula najdraža.

Verovatno vas i ove godine očekuju velike promene u igračkom kadru.

- Zvezda mora da napravi tim koji će da parira evropskim klubovima, ali za to je neophodan novac. Beograd mora da stvori jak tim, bila to Zvezda, ili Partizan, ali moramo da imamo ekipu koja će da bude u vrhu evropskog rukometa. Imamo tradiciju, bili smo vodeća sila, sada smo pali, ali moramo da nađemo načina da se izdignemo – zaključuje Roganović.

KAPITEN NAPUŠTA ZVEZDU I PROFESIONALNI RUKOMET

MAKSIĆ U SMEDEREVU!

Prvi prvak države ostaje bez najboljeg – Nenada Maksića. Najiskusniji igrač odlučio je da skine kapitensku traku i napusti klub iz Ljutice Bogdana sa kojim je dočekao da osvoji titulu. Uz to, odlučio je ovaj dugogodišnji reprezentativac i sedmostruki najbolji strelac prvenstva Slovenije, da se odjavi i od profesionalnog igranja rukometa. Od nove sezone Maksić se vraća u rodno Smederevo, gde će i da igra za istoimeni klub, od leta novog člana Prve lige.

Sa velike scene Maksić izlazi na velika vrata!

Izvor: Sport
IP sačuvana
social share
"Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine." - Beket
"Uz velikog coveka cesto idu i velike greske." - Man
"Prava pravda je savest." - Igo

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Maksić nastavlja karijeru u Smederevu
 

Kapiten rukometnog kluba Crvena zvezda Nenad Maksić uspeo je sa svojim timom da se dokopa prve titule šampiona Srbije, koja im je svečano uručena u hotelu "M" u Beogradu.

Posle euforije i proslave šampionskog trofeja na red je stiglo i pitanje njegove dalje karijere. Najiskusniji igrač crveno-belih rešio je da skine kapitensku traku i napusti klub iz Ljutice Bogdana, ali ne i da završi sa rukometom.

Naime, dugogodišnji reprezentativac je odlučio da se vrati u rodno Smederevo i još jednu sezonu odigra u istoimenom klubu, koji će naredne godine biti član Prve lige.


(Izvor : MTS Mondo)
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Roganović kaže "Zvezda ili Partizan"
 

Trener rukometaša Crvene zvezde Vuk Roganović srećan je što je njegova ekipa osvojila prvenstvo ove sezone, posebno zbog toga što će ući u istoriju rukometa kao prvi klub koji je postao šampion Srbije.

Prema njegovim rečima, do titule je došla mlada ekipa, sa nekoliko neafirmisanih igrača koji su došli na početku sezone i iskusnim Nenadom Maksićem, koji je bio jedino pravo pojačanje i očigledno "pun pogodak".

"Imali smo probleme tokom sezone. Bilo je problema sa finansijama, a pošto je ovo mlada ekipa došlo je i do oscilacija u igri. Ipak, izgubili smo samo dve utakmice u prvenstvu, protiv Železničara i Hebe", rekao je Roganović, kom je ovo druga uzastopna titula sa Zvezdom.

On misli da su crveno-beli mogli da osvoje i Kup Srbije, ali je sreća bila na strani Partizana.

"Ne znam šta će biti sledeće sezone. Sve zavisi od uprave, od finansija. Mislim da bi Crvena zvezda trebalo da pokuša da u Ligi šampiona ostvari bolji rezultat. Trebalo bi da se pojačamo. Rukomet traži novac. Ko ima para, taj može da osvaja velike trofeje", rekao je Roganović.

Prema njegovim rečima, Beograd bi trebalo da napravi jednu jaku ekipu - Zvezdu ili Partizan, koja će moći da konkuriše velikim timovima iz država zapadne Evrope i Skandinavije.

Na pitanje da li će ostati u Zvezdi i sledeće sezone, on je odgovorio:

"Videćemo. Treba da sednem sa upravom da razgovaram."

Roganović, koji je bio uspešan trener i ženskih ekipa, istakao je da mu je ovo tek druga titula sa rukometašima, a da ne zna koliko je titula osvojio sa rukometašicama.

"Ne znam koliko sam titula osvojio sa ženama. Bilo ih je sedam, osam, devet... Nikada nisam brojao".

Prošle godine ovaj trener je osvojio titulu sa ekipom Zvezde, koja je posle prvog dela sezone bila poslednja na tabeli. Vuk Roganović je prvi značajan trenerski uspeh ostvario 1982. godine sa rukometašicama Radničkog, kada je osvojio prvenstvo i Kup Jugoslavije i bio vicešampion Evrope.


(Izvor : MTS Mondo)
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Oštre kazne za tuču u Zrenjaninu
 

Rukometaš Proletera iz Zrenjanina Veljko Vujović kažnjen je jednogodišnjom zabranom igranja, a njegov saigrač Milan Ivančev sa 30 dana neigranja zbog tuče na nedavnoj utakmici izmedju Proletera i Partizana, koja je završena 28:28 i bitno je uticala na to da crno-beli ostanu bez titule prvaka Srbije.

Uz Vujovića, jednogodišnjom zabranom učestvovanja na rukometnim mečevima kažnjen je i fizioterapeut Proletera Dušan Stanišić.

Kod Partizana, kažnjen je kapiten Obrad Radulović na četiri meseca, ali s obzirom na to da ona karijeru nastavlja u skopskom Vardaru kaznu neće ni osetiti. Takodje, sa šest meseci zabrane učestvovanja na rukometnim utakmicama kažnjen je fizioterapeut Partizana Dragan Radosavljević.

Sudije na tom meču Dušan Stojković i Nenad Nikolić zbog propusta prilikom deljenja pravde kažnjeni su sa tri meseca zabrane sudjenja.


(Izvor : MTS Mondo)
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Spain
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
PARTIZAN NUDIO NOVAC

Otvoreno pismo predsednika Crvene zvezde
Predsednik Crvene zvezde, Blažo Čabarkapa, poslao je otvoreno pismo...


- Koliko sam bio srećan zbog titule, toliko sam bio i tužan, a pogotovo u poslednjem kolu, kada je Crvena zvezda odigrala utakmicu sa Planinkom u Blacu. Taman smo zaboravili polufinale u Kragujevcu, gde su pojedini iz Partizana gotovo fizički napali komesara za takmičenje... Na utakmicu Partizana i Planinke, došli su emisari iz Partizana i javno nudili novac igračima Planinke u njihovoj svlačionici, kako bi pobedili Crvenu zvezdu. Ali, Zvezda ne bi bila Zvezda, kada bi se služila takvim sredstvima.

Kada su u drugom poluvremenu videli da Crvena zvezda igra svoju igru, i kada su videli da vodi sa velikom razlikom, nisu se udostojili da sačekaju sam kraj utakmice. Zato će Crvena zvezda pokušati da bude više zastupljena u Rukometnom savezu , pa makar i preko Ministarstva za sport, da napravi reorganizaciju u RSS i da dovede sposbne ljude, koji će dostojanstveno predstavljati rukomet bez ikakvih mućki, da odstrani nesposobne i nestručne ljude, kako bi se rukomet vratio na svoje mesto.

Izvor; Sport
« Poslednja izmena: 30. Maj 2007, 21:40:56 od mrvicaivan »
IP sačuvana
social share
"Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine." - Beket
"Uz velikog coveka cesto idu i velike greske." - Man
"Prava pravda je savest." - Igo

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Spain
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
ŠTA ĆE ONI U SVLAČIONICI PLANINKE?

Predsednik Crvene zvezde nastavlja sa napadom na crno-bele
Čabarkapa: Otkud im pravo da premiraju našeg rivala u svlačionici,
neposredno pred početak utakmice

Predsednik Crvene zvezde, Blažo Čabarkapa, nastavio je sa napadom na upravu Partizana, povodom događanja u poslednjem kolu, u Blacu:

-Otkud pravo Predragu Juškoviću i Saši Butoroviću da ponude premije igračima Planinke u svlačionici domaćina, neposredno pred početak utakmice? Otkud oni, uopšte, u svlačionici? Rekoše im da će ih bogato nagraditi. Pre toga su bili u holu, preko puta kancelarije u kojoj se kucao zapisnik za utakmicu. Samo da podsetim, nije igrao Partizan u Blacu, već Crvena zvezda.

Još jedna stvar smeta čelniku kluba iz Ljutice Bogdana.

-Imam svedoke da su ova dva predstavnika Partizana tokom čitavog meča sa tribina vređali naše igrače. Čemu to? Ružno je. Oni su više od običnih navijača, oni su rukometni radnici – smatra Čabarkapa.

Izvor: Sport
IP sačuvana
social share
"Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine." - Beket
"Uz velikog coveka cesto idu i velike greske." - Man
"Prava pravda je savest." - Igo

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Spain
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
KO JE NOSIO NOVAC PO TERENU BERANA?

Predrag Jušković odgovara predsedniku šampiona
Generalni sekretar Partizana Si&Si, Predrag Jušković, bio
je zatečen optužbama iz Ljutice Bogdana. Na priču da je zajedno


sa Aleksandrom Butorovićem ulazio u svlačionicu Planinke, pred početak meča sa Zvezdom i nudio premije, Jušković je jasan:
- To je nebuloza! Istina je da smo Saša i ja bili u Blacu, ali, da bismo gledali utakmicu i da bismo sa organizatorom postigli preliminarni dogovor oko predstojećeg TV turnira, budući da nam je stigao poziv iz Temišvara za učešće na turniru koji je u isto vreme. Kao članovi UO Partizana, kluba koji ima kontakte i korektne odnose sa Planinkom, nije čudno ako se nađemo u njihovim prostorijama. Da smo hteli nešto zakulisno da radimo, krili bismo se.

Kažu i da ste Roganoviću poručili da će sa vama za Beograd...

- To sa Vukom je bila šala. I na konferenciji za štampu, pred derbi, “peckali” smo Vuka.

Optužbe su izazvale Juškovića:

- Kada već pričaju, pitam ja, pošto sam iz Berana i poznajem dosta ljudi tamo, ko je prošle sezone nosio novac preko centra igrališta, na poluvremenu? Kako je Zvezda dobila tu utakmicu? Koliko su komšije dale para, a koliko su ostale dužne?

Izvor: Sport
IP sačuvana
social share
"Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine." - Beket
"Uz velikog coveka cesto idu i velike greske." - Man
"Prava pravda je savest." - Igo

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nenadić možda i ostane u Zvezdi
 

Rukometaš Crvene zvezde Petar Nenadić odluku o tome da li će ostati u tom klubu ili otići u Španiju doneće posle revanš utakmice u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, koju Srbija u subotu igra na Islandu.

Novi sportski direktor Crvene zvezde Nenad Maksić izjavio je agenciji Beta da nije sigurno da će Nenadić otići iz kluba.

"Ništa još nije konačno. Videćemo posle utakmice sa Islandom. To je dobro zbog njegovog mira. Mnogo toga se dogodilo u medjuvremenu. Mislim da bi Petar mogao da ostane u klubu još jednu polusezonu i da igra Ligu šampiona", rekao je Maksić.

Nenadić je bio dugo povredjen, a uskoro i njegov mladji brat treba da se priključi prvom timu Crvene zvezde, što stvari dodatno komplikuje.

Na prvoj utakmici kvalifikacija za EP u Nišu kada je Srbija pobedila Island sa 30:29 na tribinama je bio španski menadžer i trener Valero Rivera, koji već izvesno vreme "prati" Nenadića.

Posle toga pojavila se informacija da je mladi talentovani bek Crvene zvezde potpisao ugovor sa španskim Alhesirasom, gde bi trebalo da igra zajedno sa bivšim reprezentativcem Jugoslavije Nenadom Peruničićem.

Prema navodima medija, odlazak u klub koji je sezonu završio na 10. mestu je dogovor izmedju Alhesirasa i Barselone i da je pitanje vremena kada bi zaigrao u najtrofejnijem španskom klubu.

Maksić, ipak, smatra da bi konačna Nenadićeva odluka mogla da zavisi i od žreba za Ligu šampiona, koji će biti 28. juna.

"Ne treba da se lažemo. Ako u grupi dobijemo ekipe sa kojima možemo ravnopravno da igramo i ja ću pomoći Zvezdi", rekao je Maksić, koji je na kraju sezone prvo najavio odlazak u "penziju", a zatim u klub iz svog rodnog grada - Smederevo.

Bivši reprezentativac Jugoslavije, SCG i Srbije potvrdio je da sigurno ostaje u klubu, ali da će od razvoja situacije zavisiti da li kao sportski direktor ili igrač.


(Izvor : MTS Mondo)
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nenadić ipak ide iz Zvezde
 

Jedan od najtalentovanijih rukometaša Evrope, Petar Nenadić ipak neće ostati u Crvenoj zvezdi, već karijeru, kako se i očekivalo, nastavlja u Španiji.

Beogradska sportska štampa u sredu prenosi da je Nenadić potpisao trogodišnji ugovor sa španskim Alhesirasom, za koji je pre nekoliko dana potpisao i veteran Nenad Peruničić.

Nenadić je sa svojim menadžerom Valerom Riverom još u subotu potpisao ugovor sa Alhesirasom, koji je sezonu završio na 10. mestu španske lige.

Trener Alhesirasa je poznati crnogorski stručnjak Pero Milošević.


(Izvor : MTS Mondo)
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.