Код мене у Паланци долази 400~500 људи да гледа Таркет... Поготово кад су карте џабе  Smile

Sve za dzabe .. Wink Smile

Наравно Smiley Мада ја никада нисам платио карту  Smile Имам другове који су ме убацивали као да сам члан клуба  Smile Smile

ja sam oduvek voleo rukomet .. steta sto ga nema ovde u Kanadi

Novi poraz Zvezde od Tatrana

Rukometaši Crvene zvezde poraženi su u Beogradu od slovačkog Tatrana 31:27, čime su ostali bez trećeg mesta u grupi LŠ.

Zvezda je u slovačkom Prešovu doživela poraz od četiri gola razlike, pa je pred meč četvrtog kola beogradski klub imao realne izglede da pobedom od pet golova razlike praktično obezbedi treću poziciju i prelazak u Kup kupova po završetku prve faze Lige šampiona.

Međutim, od samog početka meča Slovaci su igrali mnogo bolje, poveli su rezultatom 6:3, posle čega šampion Srbije nikada nije uspeo da uhvati priključak.

Zvezda je propuštala prilike da se približi rivalu promašivši čak tri sedmerca, a samo je dobra forma golmana Perišića koliko-toliko držala razliku. Zvezda je tokom meča imala čak 18 izgubljenih lopti (gosti 9), što je Tatranu drastično olakšalo posao, omogućivši im čak osam udaraca više.

Još pre poluvremena gosti su vodili 14:9, a posle 40. minuta Tatran je u više navrata imao i po sedam golova razlike.

Najvećih plus osam Slovaci su imali u 50. minutu (28:20, zatim i 29:21), a tek u finišu Zvezda je smanjila razliku na četiri gola.

Gotovo je izvesno da će prva dva mesta u grupi osvojiti HSV Hamburg i FC Kopenhagen.

Zvezdin najefikasniji igrač bio je Miloš Milošević sa pet pogodaka, a po jedan gol manje dali su Darko Nenadić i Mirko Milačević.

Najefikasniji na meču bio je levi bek Marjan Hunjadi, koji je dao sedam golova.

Poraz Partizana u Koldingu 41:27

Rukometaši Partizana doživeli su ubedljiv poraz u prvom meču osmine finala Kupa pobednika kupova.

Crno-beli su u Danskoj poraženi od Koldinga rezultatom 41:27 (18:13), u prvoj utakmici treće runde i imaće minimalne izglede da sledećeg vikenda na Banjici izbore mesto u četvrtfinalu.

Klub sa Jilenda brzo je napravio veliku razliku i ušao u finiš prvog dela sa osam golova prednosti, ali je Partizan poluvreme završio sjajnom serijom od tri gola i primakao se na pristojnih 13:18.

Domaćin je tada pojačao pritisak, prešavši sa odbrane 6-0 na 5-1, posle čega su Danci otvorili drugo poluvreme serijom 10-2. Veliki problem Partizanu u napadu predstavljao je Ole Erevik, koji je odbranio čak 20 udaraca.

"Prezedovoljan sam rezultatom, s obzirom na to da smo postigli mnogo lakih golova. Da nije bilo serije u drugom poluvremenu odneli bismo u Beograd 6-7 golova prednosti, što bi nam bio veliki problem", rekao je trener domaćina Tomas Sivertson.

Dvorana: Kolding Halen. Isključenja: KIF Kolding 2, Partizan 3. Gledalaca: 710

KIF Kolding: Henrik Melgor 8, Muhamed Toromanović 6, Boris Šnuhel 6, Kasper Sendergor 5, Simon Edelberg Jensen 5, Sebastijan Sajfert 4, Rene Toft Hansen 3, Joahim Engor 2, Bo Spelerberg 1, Jesper Skot 1

Partizan: Nenad Radosavljević 9, Stevan Kladarin 6, Dušan Beočanin 5, Miloš Milinić 4, Milan Ćorović 3.

Izvor: B92

Bez iznenađenja u pretposlednjem kolu

Ovoga vikenda su odigrane utakmice petog kola rukometne Lige šampiona. Srpski šampion Crvena zvezda je odavno izgubio sve šanse da ostane na evropskoj sceni, ali ako joj je za utehu nije jedina ekipa koja je bez osvojenog boda.

U dalje takmičenje se već plasiralo već 11 ekipa, a još pet će to učiniti u poslednjem kolu sledećeg vikenda.