2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rukomet - evrokupovi 2006/07  (Pročitano 10713 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19874
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung 
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
...Јер си много друкчији од свих
Јер ти си стална опасност за њих
Нешто си ново а не знају шта
Друкчије ходаш, друкчије мислиш...И ниси ко сви
Њихова слабост само си ти...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


GoNe WiTh ThE WiNd

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11180
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
HTC Desire HD
RUKOMET: "Srpski" Slagels uzeo Ligu šampiona

Rukometašice danskog Slagelsa osvojile su Ligu šampiona, pošto su u revanš meču na svom terenu u nedelju ubedljivo pobedile rusku Ladu Toljati - 32:24 (16:Smile. U prvom meču rezultat je bio nerešen 29:29.

Trener Slagelsa Anja Andersen, nekadašnji ko-selektor reprezentacije Srbije i Crne Gore, izjavila je da je ovo najveći trenutak u njenoj karijeri, jer je pobeda nad Ladom Toljati donela Slagelsu treći trofej Lige šampiona u njegovoj istoriji.

"Ovo je najveći dan u mojoj karijeri i karijerama mojih igračica. Neke od njih imale su priliku da po treći put osvoje titulu u Ligi šampiona. Ovaj dan sam čekala više od godinu dana i veoma sam srećna", rekla je Andersen.

Boje novog šampiona brane čak četiri srpske internacionalke. To su Bojana Popović (nekada Petrović), Ana Batinić, Maja Savić i Anja Obradović.

Revanš utakmicu finala Lige šampiona prenosile su televizije iz 47 država širom Evrope, a u dvorani Brondbi Halen prisutno je bilo oko 5.000 gledalaca.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share

Enjoy life today, yesterday is gone, and tomorrow may never come!!!!

Život je kratak, umetnost duga, prilika brza, pokušaj opasan, odluka teška.     Hipokrat, grčki lekar, otac medicine (460–377. p. n. e.)
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


GoNe WiTh ThE WiNd

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11180
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
HTC Desire HD
Bojana Popović najbolji strelac Lige šampiona

Jedna od najboljih rukometašica Srbije i članica danske ekipe Slagels Bojana Popović, ranije Petrović, dobila je trofej Evropske rukometne federacije (EHF) za najboljeg strelca Lige šampiona.

Kako se navodi na sajtu Evropske rukometne federacije Popovićeva je postigla 96 golova ove sezone u Ligi šampiona, a sa Slegelsom je osvojila treću titulu u poslednje četiri godine u ovom takmičenju.

"Naša proslava titule imaće različita osećanja, jer nekim igračicama moramo da kažemo zbogom", rekla je trener evropskog šampiona Anja Andersen opraštajući se od Popovićeve koja će posle pet godina provedenih u Slagelsu naredne sezone igrati u Viborgu.

Posle finalne utakmice Bojani Popović trofej namenjen najboljem strelcu Lige šampiona uručio je predsednik Evropske rukometne federacije Tor Lijan.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share

Enjoy life today, yesterday is gone, and tomorrow may never come!!!!

Život je kratak, umetnost duga, prilika brza, pokušaj opasan, odluka teška.     Hipokrat, grčki lekar, otac medicine (460–377. p. n. e.)
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Trener Naise: Verovao sam u čudo!
 

Trener rukometašica Naise, osvajača Čelendž kupa, Svetislav Jovanović izjavio je da je verovao da njegov tim može da nadoknadi zaostatak od devet golova koliko je Kluž imao u prvom meču.

"Verovao sam u čudo i naše rukometašice. Potpuno zasluženo smo pobedili i slavili, bolji smo od Rumunki i bila bi velika šteta da smo kojim slučajem ostali bez trofeja. Bilo je teško, ali smo nošeni izvanrednom podrškom sa tribina na kraju uspeli. Čestitam i rukometašicama i navijačima, dokazali smo da je Niš pravi i veliki rukometni velegrad", rekao je Jovanović, posle pobede njegove ekipe 30:21 u revanš meču finala Čelendž kupa.

"Odigrali smo fenomenalno pre svega u odbrani. Na neki način smo iznenadili ekipu Kluža odbranom 5-1. Devojke su ispoštovale sve što smo se dogovorili, iako je bilo nekoliko kikseva. Nismo mogli da izgubimo pred ovakvom publikom", rekao je Jovanović.

Na pitanje da li je sumnjao u pobedu, on je odgovorio: "U prvom poluvremenu smo nekoliko puta imali isključene igračice i tada smo 'padali' za dva, tri gola. Medjutim, devojke su odigrale ono što od njih uvek tražim - da igraju do kraja utakmice maksimalno i videli ste, u poslednjim trenucima smo odlučili utakmicu".

Jedna od najboljih igračica Naise, reprezentativka Srbije Jelena Popović zahvalila se divnoj publici i priznala da ekipa ne bi uspela da pobedi bez nje.

"Prva utakmice se završila sa devet razlike za njih. Iskreno nismo verovale da možemo da ih pobedimo. Onda, kako se ovde kretao rezutat u našu korist sve više je rasla želja, htenje, vera i mi smo osvojili na kraju Čelendž kup", rekla je Popović i dodala: "Hvala publici. Ne mogu da verujem da smo napunile Čair".

Ovo je prvi trofej Naise u evropskim takmičenjima, a prvi za jedan srpski klub od 1999. godine, kada je titulu osvojio Napredak iz Kruševca, takodje u Čelendž kupu.


(Izvor : MTS Mondo)
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Spain
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3

LAVICE IZ NIŠ!

NAISANaisa uradila nemoguće – osvojila Čelendž kup
Sjajne igračice su osvojile prvi evropski trofej u dugoj i bogatoj istoriji
niškog sporta i potvrdile da su čuda moguća, samo ako se u njih veruje

Niš – Niš slavi Naisu. Ono što nije uspelo Železničaru daleke 1978. godine protiv Gumersbaha u finalu Kupa kupova, uspelo je rukometašicama Naise. Niške lavice su osvojile prvi evropski trofej u dugoj i bogatoj istoriji niškog sporta i potvrdile da su čuda moguća, samo kada se u njih veruje!

Svi, od direktora Vesne Milošević-Petrović, preko trenera Svetislava Jovanovića, pa do igračica ,verovali su uoči utakmice da se minus od devet golova može nadoknaditi. Nisu gubile nadu ni jednog trenutka i zahvaljujući većem broju datih golova u gostima osvojile Čelendž kup.

Zvanično za igračicu utakmice proglašena je levoruka Jelena Popović, ali isto je mogla biti Biljana Filipović, strelac odlučujućeg potogoka, kapiten Nada Mićić, golman Irina Gončarova, omalena Jovana Bartošić, ili iskusna Irina Kaliničenko.

-Svaka čast devojkama. Odigrale su kako su najbolje umele. Ispoštovale su dogovor – sjajne u odbrani, strpljive i odgovorne u napadu bez srljanja. Posebno su dobro odigrale poslednjih 12 minuta, kada su Rumunke smanjile na četiri razlike. Nisu poklekle ni jednog trenutka, zato im od srca čestitam – kaže trener Svetislav Jovanović, popularni Beli.

Čini se da je potez s indijancem Jovanom Bartošić na najboljoj igračici Jolidona, Sinoćiko , već od 12. minuta bio ključni. Gošće su u tom trenutku vodile sa 7:5.

-Spremali smo pored zone 6-0 i zonu 5-1, prema najboljoj rumunskoj rukometašici. Jovana je to sjajno odradila, onemogućila ju je, napravili smo razliku od šest golova na poluvremenu. Gošće nisu imale odgovor, bile su potpuno zbunjene.

Posebno raspoložena za igru bila je Jelena Popović, postigavši sedam golova u ovom periodu igre. Njoj uz rame Filipović, Rogan i Mićić, Gončarova sigurna na golu.

-Bila je to pobeda kolektiva. Sve su dale maksimum. Videli ste kako je Ceca Ognjenović povukla u sredinu dve rumunske igračice, omogućivši Biljani Filipović da se iskrade na krilu i postigne odlučujući pogodak šest sekundi pre kraja. Sve je bilo fenomenalno, želim da se zahvalim publici na sjajnoj podršci, bez njih ne verujem da bismo uspeli – naglasio je sjajni stručnjak Beli Jovanović.

Kapiten Nada Mićić odigrala je jednu od svojih najboljih utamica u karijeri.

-Pripala mi je čast da prva podignem veliki pehar, od uzbuđenja pao mi je poklopac. Ali, nema veze. Verovali smo u sebe i postigli istorijski uspeh. Hvala navijačima, sponzoru, gradu, svima koji su bili uz nas – naglasila je Mićić.

Levoruka Jelena Popović pogađala je iz svih pozicija i s pravom ponela epitet igračice finala.

-Ovo treba doživeti. Dešava se jednom , a nekome ni jednom u životu. Drago mi je što sam deo istorije kluba i dala svoj doprinos fenomenalnom rezultatu. Odlučila je naša borbenost i sjajna taktika trenera Jovanovića. Hvala navijačima, bili su predivni.

DIREKTOR VESNA MILOŠEVIĆ

POČETAK VELIKE NAISE


Direktor Vesna Milošević-Petrović sijala je od sreće:

-Verovala sam u čudo i dogodilo se. Ponosna sam na devojke, priredile su nam veliko zadovoljstvo. Pravi spektakl, kako nama tako publici i svima pored malih ekrana. Ovo je početak velike Naise, biće još trofeja.

BILjANA FILIPOVIĆ

NAJDRAŽI POGODAK

Visoka Biljana Filipović dala je 30. istorijski pogodak koji je odlučio osvajača Čelendž kupa.

-Ovo mi je najdraži pogodak u karijeri. Kada sam videla loptu iza leđa rumunskog golmana umalo se nisam onesvestila. Dala sam ga poslednjim atomom snage. Ja sam najsrećnija na svetu – istakla je Filipović.

POHVALE SA SVIH STRANA

I TADIĆ ČESTITAO

Predsednik Srbije, Boris Tadić, čestitao je igračicama Naise osvajanje Čelendž kupa.

- Najiskrenije vam čestitam na ovom fenomenalnom uspehu. Imali ste snage i umeća da stignete veliku prednost protivnika i osvojite ovaj prestižni trofej. Želim vam još mnogo pobeda i titula u nastavku karijere – navodi se u čestitki predsednika Tadića.

Izvor: Sport
IP sačuvana
social share
"Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine." - Beket
"Uz velikog coveka cesto idu i velike greske." - Man
"Prava pravda je savest." - Igo

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Spain
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ponosna Bojana napušta Slagelse
Ponedeljak, 21. maj 2007. 23:12

Rukometna reprezentativka Srbije Bojana Popović (28), nekada poznata pod devojačkim prezimenom Petrović, rastala se sa danskim Slagelseom trijumfalno - osvajanjem titule prvaka Evrope i individualnim trofejom najboljeg strelca elitnog takmičenja. Prava kruna na petogodišnji boravak u tom klubu.

"Malo je nedostajalo da i u toku same utakmice briznem u plač. Ogroman emotivni naboj sprečio me je da pružim maksimum. Poslednji put sam nosila dres Slagelsea, koji je svih ovih godina za mene predstavljao mnogo više od kluba. Bili smo kao porodica i nije mi bilo svejedno kada je sudija označio kraj susreta", rekla je u razgovoru za "Politiku" buduća igračica rivalskog Viborga.

Ako nije zaplakala za vreme utakmice, zaplakala je posle njenog završetka, kada joj je reči zahvalnosti uputila trener Anja Andersen.

"Posebno me je dirnulo kada mi je poklonila svoj trofej za najboljeg igrača sveta iz 1997. Preko svog imena je stavila nalepnicu na kojoj je stajalo moje. Rekla mi je da sam za nju i sve u Slagelseu najbolji svetski igrač, bez obzira na to šta će da odluči Svetska rukometna federacija. Sada mi je stvarno nebitno da li će mi IHF uopšte dati priznanje. Anjin potez mnogo mi više znači od bilo kog priznanja, jer je ona najbolja rukometašica svih vremena".

O uspehu u finalu, koji se može protumačiti i kao trijumf srpskog rukometa (u Slagelseu takodje igraju Katarina Bulatović, Ana Batinić i Anja Obradović, pa i Crnogorka Maja Savić), Popovićeva je kazala da je to bila "slatka osveta" za prethodnu godinu.

"Prošle godine nam je puno nedostajala Anja Andersen. Zbog neosnovano drastične kazne EHF-a nije mogla da nas vodi sa klupe i to je jedini razlog što nismo uspeli da osvojimo nijedan trofej. Ovu titulu smo osvojili najviše zahvaljujući briljantnoj odbrani i fenomenalnom golmanu Legangerovoj. Hvala i rukometašima sa kojima smo sparingovali u pripremi za finale. Posle žestokih duela sa njima, okršaji sa rukometašicama Lade bili su nam znatno lakši".

Puki opstanak Slagelsea kao kluba na početku sezone bio je potpuno neizvestan. To je primoralo Popovićevu da potpiše ugovor s Viborgom. Na pitanje da li se kaje, s obzirom na to da su u Slagelseu kasnije rešeni svi problemi, odgovorila je odrečno.

"Kada je posao u pitanju, emocije treba ostaviti po strani. Bio mi je potreban novi izazov, jer sam sa Slagelseom osvojila sve što se može osvojiti. Pokušaću isti uspeh da ponovim i sa Viborgom", zaključila je Popovićeva.

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
"Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine." - Beket
"Uz velikog coveka cesto idu i velike greske." - Man
"Prava pravda je savest." - Igo

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Crvena Zvezda na Beloruse
 

Rukometaši srpskog prvaka Crvene Zvezde igraće u H grupi Lige šampiona ukoliko u baraž utakmicama za to takmičenje eliminišu beloruskog predstavnika Brest Meškovo, odredjeno je žrebom u Beču.

Učesnici H grupe još su PIK Seged (Madjarska), Gorenje Velenje (Slovenija) i Bosna Sarajevo (Bosna i Hercegovina)

Prvi meč baraža je na programu 1. septembra u Beogradu, a revanš sedmicu kasnije u Belorusiji.

Žreb Lige šampiona za rukometaše:

A grupa: Ivri (Francuska), Dinamo Astrahanj (Rusija), Banjik (Češka) i pobednik baraža Braga (Portugalija) - Barselona (Španija)

B: Kil (Nemačka), Monpelje (Francuska), Hamarbi (Švedska) i pobednik baraža Konstanca (Rumunija) - Sasja (Belgija)

C: Kroacija Osiguranje (Hrvatska), Ademar Leon (Španija), Kadeten Šafhauzen (Švajcarska) i pobednik baraža Vardar (Makedonija) - Polva Serviti (Estonija)

D: Gudme (Danska), Portland San Antonio (Španija), Tatran Presov (Slovačka) i pobednik baraža Italgest Kazarano (Italija) - Bregenc (Austrija)

E: Čehovski Medvedi (Rusija), Hamburg (Nemačka), Zaporožje (Ukrajina) i pobednik baraža Viborg (Danska) - Bešiktaš (Turska)

F: Pivovarna Laško (Slovenija), Foteks (Madjarska), Gumersbah (Nemačka) i pobednik baraža Viking (Norveška) - Valur Rejkjavik (Island)

G: Siudad Real (Španija), Flensburg (Nemačka), Zaglebje (Poljska) i pobednik baraža Strovolos (Kipar) - Dramen (Norveška)

H: Pik Seged (Madjarska), Gorenje Velenje (Slovenija), Bosna (BiH) i pobednik baraža Crvena zvezda (Srbija) - Brest Meškovo (Belorusija).


(Izvor : MTS Mondo)
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.