Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:18:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li ste za ukidanje Tv pretplate

Glasanje završeno: 06. Jan 2008, 23:35:12

Jesam
88.4%  (38)
Možda
0%  (0)
Nisam
9.3%  (4)
Neznam
0%  (0)
Nezanima me
2.3%  (1)
Ukupno glasova: 43
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: RTV pretplata kako je ukinuti  (Pročitano 38593 puta)
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
mob
Samsung GT-S7580
Uostalom da bih ja nesto placao mesecno treba da potpisem ugovor i da pristanem na to, kao sto sam potpisao za kablovsku i slozio se sa tim. Kako ja ugovor za rts-om nisam potpisao mogu da me povuku, kad budu dosli za to, reci cu im da necu da imam rts i neka ga iskljuce, a gle cuda ne mogu da ga iskljuce jer sam za njega platio sbb-u... Kakva gomila idiota...  Smile

Слажем се..
Чиста крађа..

IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Sony xperia
Mislim da nema potrebe za ugovorom, jer je to zakunska regulativa. A da bi postovao nesto iz zakona, ne potpisuje se ugovor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
mob
Samsung GT-S7580
То ми онда дође још глупље..  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Sony xperia
To mu dodje zakonski potkovan namet. Kao sto si duzan da placas razne doprinose kada gorivo kupujes, registrujes auto ili sta drugo vec, tako je i ovo.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
LG Nexus 4
Pa i nije bas... Ti gorivo ne moras da kupujes ako neces, da registrujes auto isto. A ovo, moras da placas hteo da gledas rts ili ne... Meni to nije logicno. Sto se mene tice neka mi iskljuce rts, necu da ga gledam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
Citat
Ti gorivo ne moras da kupujes ako neces, da registrujes auto isto.

Ključno. Kao kad bi mi stiglo rešenje: Morate da platite akcizu i PDV na 50 litra benzina, 10 boxova cigareta i karton vinjaka.

Nema veze što nemate auto, ne pušite i ne pijete alkohol ....

Kretenski totalno ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1289
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
To mu dodje zakonski potkovan namet. Kao sto si duzan da placas razne doprinose kada gorivo kupujes, registrujes auto ili sta drugo vec, tako je i ovo.


To mu dodje krsenje ljudskih prava.
Kako bi izgledalo kada bi placali pretplatu pekari ,,Klas,, posto svakog dana kupujemo hleb u lokalnoj prodavnici, a neko mozda i ne kupuje hleb, ali mora da plati pretplatu narodnoj pekari sa sloganom ,,vase je pravo da jedete hleb,, .
IP sačuvana
social share
Mi ti nudimo a to sto ti ne koristis sam si kriv-RTS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Sony xperia
Ma to u redu, pricamo o doprinosima. Zakonski su nametnuti. Ti ne moras ni struju imati ako je po tome. Strujeomer. Tvoj izbor. Ali uvedes struju ti se obavezao i na taj dodatni namet sto se obavezujes i kupovinom goriva.

Jbg, i za telefon da vezu, opet te niko ne tera da imas fiksnu liniju ali ako je uvedes i taj namet prihvatas.

Ovde je stvar da kada kupujes gorivo ili uvodis struju, telefon, taj namet vec postoji. U ovom slucaju ti si to vec imao pa ti je nahnadno nametnuto u obliku zakona koji te obavezuje. U tome je fazon.

Jasno je meni sta pricate, samo vam kazem da su to postavili pod zakon i onda imaju opravdanje da jure ljude koji ne plate. Jer, boze moj, zakonska je obaveza.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
LG Nexus 4
Ma super su oni to smislili, samo mi ne trebamo da ispadnemo majmuni i treba bagri da objasnimo da to tako nece moci...

"Jbg, i za telefon da vezu, opet te niko ne tera da imas fiksnu liniju ali ako je uvedes i taj namet prihvatas. "
Inace kljucna rec u recenici, "prihvatas", i to je ok. Ja ovo njihovo proseravanje nisam prihvatio i necu. Uostalom, i tu liniju mozes da ukines ako hoces, i ne placas telefon, a rts ocigledno ne mozes da ukines, a moras da placas...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1289
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Pa i Tito je 45. doneo zakon o nacionalizaciji i oteo svu imovinu , i to je bilo po zakonu. Oni donose zakone kako mnjima odgovara sto ne znaci da su ti zakoni u skladu sa ustavom i ljudskim pravima. Ko kaze da su i zakoni o akcizama ustavni, samo niko nije pokrenuo proceduru o oceni ustavnosti.  Pola zakona u Srbiji je u koliziji sa ljudskim pravima a pola ide na ruku organizovanom kriminalu i stiti politicare od krivicne odgovornosti. Ako je RTS javni servis zasto detaljno ne informise narod o aferi Kolubara na primer. Cute jer svi imaju koristi. Nesto je poceo B92 da istrazuje ali je pod pretnjama i pritiscima prestao. Prosto receno Srbija je zemlja bezakonja i kriminala.
IP sačuvana
social share
Mi ti nudimo a to sto ti ne koristis sam si kriv-RTS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:18:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.