Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:09:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: RTS  (Pročitano 10578 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
Da li nas to "Rts" opet laze, kada kaze da:" 86% beogradjana placa TV pretplatu,vojvodjana 85% a Srbija oko 60%?Ne mogu da verujem da je to tacno. Isto tako, ne mogu da verujem, da Beograd i Vojvodina nisu u Srbiji.To nam upravo govori "Nacionalni servis evropske Srbije" ovom reklamom.
I meni je to smetalo kad sam video jer oni su izgleda beli medvedi zasticene vrste!
I nervira me bre RTS pustaju od 18h vec 25 godina beogradsku hroniku sta mene u Nisu briga koliko je tramvaja izaslo na ulice i sa li borca i krnjaca imaju vode to mora da gleda cela Srbija mnogo bitna stvar nek si jebe mater! I ne samo to bolji zivot, sreci ljudi, porodicno blago i ostala sranja pustaju godisnje po jedared, aman bre vise necu to da gledam gledao sam vec 10 puta Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile i za to sam placao pretplatu sad posto pustate opet isto ne gledam i ne placam!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

800px-NTS-300.jpg
(93.08 KB, 800x377)
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Kragujevac za prestonicu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 463
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola v3
TO!
IP sačuvana
social share
Idemo u rat da se bijete!
 Neki cete da poginete, a neki cemo i da se vratimo!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1029
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3X
dominik
Potpuno si u pravu.Beogradska hronika je lokalnog karaktera i trebalo bi da se time bavi neka lokalna-gradska televizija.Javni servis bi morao da se bavi problemima vezanim za sve gradjane Srbije ravnomerno, a ne da lokalni problem serviraju svim gradjanima.RTS uopste nije servis gradjana, niti je bio niti ce biti.Zato pretplatu pod hitno treba ukinuti.
IP sačuvana
social share
Misli svojom glavom.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
ja ni ne placam pretplatu,ko ih j**e.sto da nece da mi seku struju zbog tijanica?a bolji zivot ce verovatno da repriziraju 615139410419823 put,da povatamo jos jedno te divne scene i one koje smo prosl 615139410419822 put propustili!!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ma meni nije jasno kako neko moze to da placa ajde svi vi koji placate pretplatu uplatite i na moj racun 500 din onako iz zezanja,zato sto ja tako kazem,i sta ima veze sto vi nemate pojma zasto,ajde ajde ajde ...pa mislim koja je razlika ??!!? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
Ma meni nije jasno kako neko moze to da placa ajde svi vi koji placate pretplatu uplatite i na moj racun 500 din onako iz zezanja,zato sto ja tako kazem,i sta ima veze sto vi nemate pojma zasto,ajde ajde ajde ...pa mislim koja je razlika ??!!? Smile
razlika je sto si ti nebitan i nemas sredstva pritiska koji ovi zlikovci imaju
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia E50
Od mene za sada nisu ni dinara videli... Smile
Videcemo,da li ce imati muda da tuze pola drzave,ili samo laju...mozda na kraju i platim(ako se bude moralo) 5500 dinara za ova pip... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ne placam pretplatu za RTS bas zato sto se po mom misljenju time finansira sve osim televizije. A sto se tice tuzbi koje su najavili, mogu to da okace macku o rep. Neka kodiraju signal pa neka ga onda prodaju, a sto se tice ovog slobodnog signala neka tuze kablovske isporucioce.Nigde na svetu se ne naplacuje nesto sto je slobodno, nezasticeno i nekontrolisano.
A ponasanje Tijanica je nedopustivo arogantno i idiotsko.

Serbiko, uporedi program HBO sa RTS-om pa ces da vidis sta mozes da dobijes za iste pare.
Tako je!
Ova kradja,deluje po principu jednog vica koji mi je pao na pamet.

Isao cobanin na poljopr. pijacu po zimskom dobu da proda kozu.Posto nista nije uradio,krene kuci.Uhvati ga mrak,a iznenada pocne jaka mecava.Svrati do obliznje krcme sa sobama(konaka) i tamo prenoci ostavivsi kozu krcmaru da je pricuva.Ujutro dosao red da se ide,ali pre toga pridje krcmaru da plati smestaj.
-Cobanin: "Koiko?"
-Krcmar: "300 dinara za nocenje i jos 200 za pice i jelo,koje ide uz uslugu".
-Cobanin: "Pa ja nisam nista pio ni jeo!"
-Krcmar: "Ali mogao si.To sto nisi,to je tvoj problem."
-Cobanin: "Dobro.A,ti meni dodjes 1000 dinara zato sto si mi *ebo kozu."
-Krcmar: "Ma nisam,covece!"
-Cobanin: "Ali mogao si!To sto nisi,to je tvoj problem!"
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:09:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.145 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.