Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:09:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ROLERI Bauer HXS broj 42,5  (Pročitano 7127 puta)
16. Maj 2010, 02:26:55
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1064
Najcool i najbolji roleri ikada proizvedeni. Neprevazidjeni, neunistivi Tuuk metalni profil, kožna obloga unutra, gumeni siroki tockovi koji cine da roleri lebde po svakoj podlozi sa izvanrednom stabilnoscu.           
Kupljeni za 200e, a zanemarljive ogrebotinice(koje se vide na slikama) cine da cena bude skoro tri puta manja, samo
70 EURA!!!(fiksna cena)

Stara Bauer proizvodnja kakve vise nema na trzistu. Funkcionisu kao da su juce izasli iz fabrike.          
Kontakt sms na 063/738-2288 ili e-mail na varmil9@gmail.com

Inace, prodajem ih jer su mi omanjali i ako neko ima da mi ponudi ili preporuci model priblizno dobrih performansi, bio bih vrlo zahvalan.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1.jpg
(154.14 KB, 400x300)
2.jpg
(136.73 KB, 400x300)
3.jpg
(152.39 KB, 300x400)
4.jpg
(144.3 KB, 400x300)
« Poslednja izmena: 16. Maj 2010, 16:48:11 od varmil »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
HTC Hero
Rollerbalde Fusion X5 su vrh fitnes roleri. E sada ove shto ti prodajesh za 70 Eura ja sam imao i prodao sam ih za 40 evra vozeni su bili svega 20-ak puta skupo ih prodajesh jer su relano starije role dosta. Inache govorim ti ovo jer ja vozim aggressive rollerblades pa znam otprilike. Inache mozesh da nadjem rollerblade fusion x3 za 50 eura sada al ove tvoje su zaista skupe ne moj pogreshno da me shvatish. Inache ako uzimash preporuka ti je Fusion X5
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1064
Neverovatno! ja sam se posle dugo gledanja juce uvece preliminarno odlucio za Fusion X5.

Jedino sto mi smeta kod njih, tj.  sto mislim da je kod HxS bolje, su tockovi.  Bauer HxS koristi Hyper fat boy 82A/72mm, znaci dovoljno veliki precnik za obicnu voznju ali i ono sto ih izdvaja, sirina od 24 mm, sto obezbedjuje dodatnu stabilnost i znacajno pomaze kod losih terena kakvi se ovde srecu.

Iskreno, ako su tvoje HxS bile broj 45(koji meni sada treba), rasplakacu se sto ih ja nisam uzeo za tih 40 eur. . . :)

E, jos jedno pitanje; sta mislis o bauer Vapor rx25 ili rx20 (izgledaju mi nepouzdano zbog nedostatka gornje kopce; ipak pertla ne moze da stegne tako sigurno. . . ) i da li ih ima negde u Beogradu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
HTC Hero
Pazi iskreno svi se sada sklajaju od rocesa i bauer-a a to shto ti kazesh gornja kopcha mnogo vredi bar meni jer ne bih ni u ludilu uzeo rolere koje nemaju gornju kopchu... Inache jesu bile su 44-45 broj a prodavao sam ih jebiga male su mi ok su bile ochuvane a i dosta stara proizvodnja :/. Inache kada sam ih ja bio uzeo bile su tada najbolje za urbanu voznju, e posle njih sam preshao na agresivke i sada vozim razors. E sada realno tochkovi ne bi trebali da te brinu uvek cesh moci da ih zamenish naravno koshta ali ono toplo preporuchujem Fusion X5 jer chak mogu da se kombinuju sa nekim shinama od aggressive rolera Smile:D:D. E sada dacu ti kontakt jednog dechka zove se Slavisha jako poznat kod nas shto se tiche aggressive rolera on moze da ti nabavi bash sve evo ti mail dejmon666@yahoo.com
« Poslednja izmena: 16. Maj 2010, 16:50:45 od lesa0208 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1064
Ok, hvala na preporuci, verovatno ce to biti X5 onda Smiley e sad jos samo kada bi mi rekao da je moguce kupiti nozeve za klizanje i staviti na njih, bilo bi savrseno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
HTC Hero
e to teshko a ovo znam da moze
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21968
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Apple iPhone 12, S21
samo da podsetim...


ovo su oglasi

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1064
prodato Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21968
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Apple iPhone 12, S21
[lock]
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:09:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.184 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.