Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:45:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rođenje- voljom Boga ili roditelja  (Pročitano 19156 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Bosch ima centrifugu
Bog ima sve sa svime jer on jeste sve i sva.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Jeste da je Bog sve,ali i princip uzroka i posledice poštno nama dao slobodnu volju.Znači Bog je zakon,a ne kršitelj zakona i slobodne volje.
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Bosch ima centrifugu
NAravno da je tako - Bog je pozornica zivota a na nama je da odigramo ulogu na pozornici sto bolje umemo iako nam niko nikada nije da scenario da procitamo pa zbog toga sopstvenu ulogu previse ozbiljno shvatamo.

Roditelji mogu da budu piajnice i  da imaju genetske bolesti i ne snam ni ja sta ali se dete ipak rodi - ko sto rekoh ranije dobar deo svesnosti oko rodjenja deteta je van moci i izbora roditelja - nesto slicno kao loto - popunis brojeve ali ne znas koju premiju ces da dobijes i da li ces da je dobijes. Ipak dete samo bira gde ce da se rodi i kako - svesnost koja ce izabrati sopstvenu materijalizaciju je iznad kontrole roditelja. Izbor pravi samo sa jednim ciljem da se sebi omoguci najbolje uslove sa samorealizaciju. Ponekad je to bolest, ponekad, smrt posle 2 dana zivota, ponekad bogati i bahati zivot, ponekad zivot u manastiru - to su sve samo iskustva - mi ih definisemo kao pozitivna i negativna - medjutim u bozijoj realnosti to su samo iskustva nista vishe niti manje.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Kakve veze ima Bog sa zdravim detetom ili bolesnom detetom.Šta ako su roditelji živeli zdravo i pozitivno,pa im se rodio zdravo i jako dete? I šta ako su roditelji živeli nezdravo i negativno,pa im se dete rodi sa ovakvim ili onakvim bolestima i sindromima.Pa današnja deca počinju da se truju već od devete godine,probaju pušiti,piti alkoholna pića,a sa 13,14 godina oprobavaju i neke lake opojne droge.I kakve dece treba da ima takav roditelj? Ni dobro a ni loše kod deteta nema veze sa Bogom,već samo sa principom,ono što posejemo to ćemo i požnjati.
Pa kazem ja. "Dobri" roditelji dobijaju zdravo potomstvo, a "zli" lose...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Vidis, kada se rodi fino, zdravo i pravo dijete, to je od Boga. A kada se rodi nesrecnik koji boluje od 101 znane bolesti, dijete koje ima paralizu, ili Daunov sindrom, e to je do roditelja.

Bez obzira na zdravlje ili sreću mislim da nemožemo baš tako ako je loše od Boga je  ako nije onda je od roditelja, možda je Bog recimo kroz loše zdravlje hteo da roditeljima da šansu za iskupljenje, ili recimo to dete iznenada neobjašnjivo ozdravi i na taj način Bog pokaže svoju volju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Vidis, kada se rodi fino, zdravo i pravo dijete, to je od Boga. A kada se rodi nesrecnik koji boluje od 101 znane bolesti, dijete koje ima paralizu, ili Daunov sindrom, e to je do roditelja.

Bez obzira na zdravlje ili sreću mislim da nemožemo baš tako ako je loše od Boga je  ako nije onda je od roditelja, možda je Bog recimo kroz loše zdravlje hteo da roditeljima da šansu za iskupljenje, ili recimo to dete iznenada neobjašnjivo ozdravi i na taj način Bog pokaže svoju volju.

a mozda je i okajavanje greha iz proslosti.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Bog je nama dao upute kako da vodimo pozitivan život kako bi kasnije požnjeli dobro u svom životu.Znači od Boga dobijamo samo upute,a našim slobodnom voljom možemo se toga pridržavati ili odbiti,pa u zavisnosti od toga žanjemo i izgrađujemo dobro ili zlo u našem životu.Ne daje Bog loše zdravlje našem detetu,već to radi naš izbor,i naše dete može požnjeti nešto što smo mi loše činili.I to je znak da se ne pridržavamo uputa Božjih,a ne da Bog nama šalje bolest.Kakve Bog ima veze ako vodimo grešni život,pa se mi ili naše dete razboli??? Čim se mi okrenemo pozitivnom životu po uputama Božjim,mi ili naše dete može da požanje zdravlje.I to zdravlje nije direktno od Boga,već je to rezultat našeg ostvarivanja Božjih uputa u našim životima.Recimo pravovremeno okajavanje greha iz prošlosti kao što  gottago kaže,može nas rasteretiti od nekih negativnih posledica u našim životima u budućnosti.
« Poslednja izmena: 25. Jun 2008, 22:24:46 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
dobro, ja sam mislio na nesto sto hriscanstvo ne priznaje. konkretno na grehe iz proslih zivota. nemoj sad samo da me napadnes besno. negde (ne znam gde sam to procitao) se kaze: vracacete se dok se ne ispravite. naravno, reinkarnacija nije priznata u hriscanstvu zato sto tadasnja svestena lica nisu to mogla da shvate. (a ni sada sadasnja).
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Voljom boga dolazimo na ovaj svet, ali zašto dolazimo sa takvi kakvi dolazimo , pitanje je......

Ne mora se odgovor obavezno tražiti u Budizmu (reinkarnacija) , niti u gresima predaka kao što Hrišćanstvo uči.

To je jednom zauvek neodgovorano pitanje,......

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Voljom boga dolazimo na ovaj svet, ali zašto dolazimo sa takvi kakvi dolazimo , pitanje je......

Sta li je mislio kada je iz bubnja izvukao A.Hitlera i sl. ?  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:45:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.