Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Roditelji su me pretvorili u živu Barbiku  (Pročitano 1000 puta)
27. Maj 2015, 14:03:33
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 600.6.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Roditelji su me pretvorili u živu Barbiku

27. 05. 2015. 10:12 |
J.M./Daily mail | Foto: Fejsbuk/Angelica Kenova   
Valerija Lukjanova je dobila ozbiljnu konkurenciju. Najpoznatijoj živoj lutki pridružila se još jedna živa Barbika, Anđelika Kenova (26) iz Moskve . Izgledom prati svoju prethodnicu, ali je njena priča drugačija, ovu devojku su roditelji odgajali kao lutku, njena veštačka pojava je njihova želja.
 


Lepota
 

- Roditelji su me odgajali kao princezu, nikad mi nisu dozvoljavali da izlazim, da se zabavljam sa mladićima ili da imam bilo kakvu sličnu aktivnost koja priliči odraslim osobama. Rezultat toga je da nisam sposobna za realni život, ja sam poput žive lutke- rekla je ona.
 
Anđelika i danas živi sa svojim roditeljima, koji su opsednuti kontrolom svakog dela njenog života i koji insistiraju na tome da njihova ćerka drži dijete i da redovno trenira.
 
- Moji roditelji su me nazivali princezom i uvek su mi kupovali najbolje igračke. Nisam ja birala izgled lutke, moji roditelji su to učinili. Kad sam napunila šest godina, mama je počela da mi kupuje Barbike i da me oblači kao lutku - nastavila je priču.
 
Kad izlazi iz svog doma, Barbiki iz Rusije društvo jedino pravi njena majka, Natalija. Iako su njeni roditelji sad promenili pravilo zabavljanja, pa ćerki dopuštaju da se viđa sa muškarcima, i to isključivo sa onim koje oni odobre, za sad Anđelika nije imala nijedan sastanak.
 
A kad bi se desio jedan takav sastanak, majka Natalija Kenova neizostavno bi bila na njemu. Ona ne propušta ni kupovinu odeće za svoju ćerku, koju, očekivano, sama bira.
 
Anđelika na društvenim mrežama objavljuje polugolišave fotografije, a njeni roditelji to rado dozvoljavaju. 
 
Iako je mnogima teško da poveruju, Anđelika tvrdi da je njen  izgled potpuno prirodan.
 
- Nisam imala nijednu plastičnu operaciju. Veštačko ulepšavanje je neophodno samo kad neko ima ozbiljni nedostatak na telu- dodala je živa lutka.
 

 
OBRAZOVANJE  POD STROGOM KONTOLOM RODITELJA

- Roditelji su mi obezbedili najprestižnije obrazovanje i sve vreme su me štitili od svih problema, poklanjali su mi ogromnu pažnju. Ništa nisam radila, a da oni to nisu odobravali- rekla je Anđelika.
 
Ova devojka tvrdi da je dečiji psiholog i model.
 
- Kad sam postala tinejdžerka, roditelji su angažovali ličnog trenera za mene, koji je kreirao posebni program vežbanja- dodala je Barbika čiji obim struka iznosi 55 centimetara.
 
 

 
Trenirala je pet puta nedeljno, od dva do tri sata dnevno, jutra je započinjala džogingom, a potom odlazila na kardio trening i vežbe za mršavljenje. Imala je i posebni "tajni " način ishrane.
 
Umela je satima da se gleda u ogledalo, ali i da prijateljima svojih roditelja izvodi razne performanse, od njih je dobila nadimak ruska Barbika.
 
Anđelika želi da se sad osamostali, ipak ne namerava da bilo šta radi protiv volje roditelja.
 
- Zaista volim svoju porodicu i ne želim da je uznemiravam. Ako ikad odlučim da uradim nešto protiv  volje svojih roditelja, to bi bio skandal- poručila je ona.
 
SANJA O PRAVOJ LJUBAVI

- Čekam pravu, veliku i iskrenu ljubav.  Ne volim "slatke" momke, zanimaju me "opasniji" muškarci čije oči oslikavaju snagu i ponos- rekla je Anđelika i dodala da njen partner mora da bude ambiciozan.



Svakog dana dobija poruke svojih fanova koji joj govore da se uvek smeje. Strpljiivo čeka trenutak kad će napustiti "staklenu palatu" svojih roditelja i započeti samostalni život. Kako je rekla, nikad nije kasno za tako nešto.

Izvor: Blic
 
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
 Smile  @Ako ikad odlučim da uradim nešto protiv  volje svojih roditelja, to bi bio skandal- poručila je ona.

cela prica je za  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.81
mob
HTC m9
na prvoj slici ja mislio dijete od 6 godina
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
al "KENOVA" jel i to smisljeno il je slucajno?

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Alcatel OT Telenor Smart
al "KENOVA" jel i to smisljeno il je slucajno?



Таман да напишем Smiley
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.81
Vidio sam slicnu na nekom aerodromu, mada dobru (nepretjeranu).. ovo je bolest.

Stvarno sto na aerodromima ima ekscentricnih, bogatih neobicnih svjetskih zajebanata, to nema nidje.. Smile

I da, ove lutkaste su uglavnom Ruskinje.
« Poslednja izmena: 28. Maj 2015, 00:34:56 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.152
Nikad nisam razumeo šta devojke vide lepo u ovim ''šlem'' frizurama...




Takođe ne znam šta je lepo u tome da imaš sise ko lubenice, a telo ko čaplja.
« Poslednja izmena: 28. Maj 2015, 00:57:52 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.