Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 08. Maj 2024, 17:50:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Roditelji maloletnickog delikventa  (Pročitano 10920 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Tacno jer ce njoj samoj ako nije biti jako tesko onda mora preuzeti ulogu oca a to nije lako.
Ako otac nece neka tu ulogu preuzme njen brat ili neko blizak porodici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Pitanje je da li je otac uopste i zainteresovan za svoje dete...
Pa ni majka onda nije bogzna sta ako ga ne uputi u probleme njihovog djeteta...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia 
Muška očinska figura definitivno nedostaje tom momku i to svakako mora biti neko ko je u rodu. Otac najbolje, može ujak, stric, čak i teča, ali nikako ne mopže biti majčin ljubavnik. Očito da se na to mesto ubacio neki mangup i propalica koji dečka vuče u kriminal a ta figura se mora istisnuti pozitivnim muškarcem koji će zaista puno kvalitetnog vremena posvetiti dečku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Mislim da je time kompletiran odgovor na njeno pitanje. To je jedino rjesenje niko ne moze da preuzme ulogu i da pomogne vasem dijetetu ako to niste sami spermi doktori i ostali su to samo kao ispomoc ali glavni posao lezi na roditeljima.

I kao sto kaze ako kojim slucajem sad imas decka reci mu cao i posveti se dijetetu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone SE 2020
A, ja to tvrdim vec tri strane... pih...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Prvo bih se zahvalila svima što su se javili i rekli svoje mišljenje i komentar.  Vidim da sve kopka ista stvar, gde je otac? Oca nema.  Mnogo toga se desilo među nama jako davno i on ne želi ni na koji način da učestvuje u svemu ovome, jako dugo se nismo ni čuli, a ni Marko ne želi da ima bilo kakav kontakt sa njim.  Nisam nikad imala ljubavnika ili prijatelja te vrste koje bih dovodila kući, jer mi je bilo jasno da sam majka, a zbog posla i drugih obaveza, kao i činjenice da sam želela da mu budem maksimalno posvećena, nisam imala ni vremena za to.  Rodbine bliske skoro i da nemam.
Ja ne odustajem, to za mene nije opcija i nikad neće biti, ali mi je mnogo teško jer ne nailazim na razumevanje, nemam nikog ko je kroz to prošao i gde god da krenem udarim u zid.
Sutra je novi dan, pokušaću opet.

Hvala još jednom!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone SE 2020
Onda gospodjo, nadjite ocinsku figuru za Marka. Ljubavnik, novi muz ili vas otac\brat\srodnik...
Vi mu sami ne mozete pomoci.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia E
Onda gospodjo, nadjite ocinsku figuru za Marka. Ljubavnik, novi muz ili vas otac\brat\srodnik...
Vi mu sami ne mozete pomoci.
ne verujem da ce da upali ta shema, decko je u najnezahvalinijim godinama u tom coveku videce samo neprijatelja, prepreku koju treba zaobici lili problem koji treba eliminisati.
Navescu moj primer ja sam dete radnicke klase zna se sta to znaci u Srbiji ceo svoj zivot proveo sam u porodici koja je na najgore nacine prozivela sve moguce krize ove drzave, moj otac takav kakav je trudio se da me vaspita i on i majka naravno, sad stvar je u tome sto on i majka ni mene ni brata nikad nije istukao sta vise nikad u zivotu nikad nije podigao ruku na mene ili na brata, da fora bude jos veca ja i brat nismo postali razmazeni nikada ni jedan problem nismo napravili ni sebi ni drugima, kad sam pitao caleta zasto nikada nas nije istukao rekao je nije bilo potrebe bili ste dobra deca, sta god da mu je to znacilo Smile zasto pricam sve ovo? imao sam druga ciji su roditelji razvedeni jos kad je on imao 2 godine on je rastao sa kevom a sa caletom se vidjao 2x godisnje da mu uzme pare kako je pricao, keva ga je izdrzavala i vaspitavala kako je mogla i umela, polaskom u srednju skolu pocinju problemi, on ne ide u skolu bezi pocinje da pije da pusi(cigarete ne marihuanu) par sitnih kradja, izgovor mu je bio kao dete razvedenih roditelja pa kao bolesna keva pa kao socijala ali to nisu nikakvi razlozi i opravdanja za sranja koje je pravio, onda kada je trebao skoro da ponavlja razred jer je majka izgubila kontrolu otac ga uzima pod svoje odvodi u drugu sredinu  i on se kao popravlja, trajalo je to godinu dana onda se on vraca kod keve jer kao ne moze da trpi debila(necu da ulazim u to jer otac mu je jako specifican lik) ali se ne vraca a staro vec neki drugi oblik ponasanja malo je smireniji i umereniji.
Poenta moje price je da uticu na vaspitanje deteta i mnogi drugi faktori ne samo otac i majka oni daju taj pocetni zamajac ali nije sve ni u njihovim rukama, hocu da kazem da ne treba odustajati cak iako znamo da se neke stavri mnogo tesko menjaju!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Citat
Poenta moje price je da uticu na vaspitanje deteta i mnogi drugi faktori ne samo otac i majka oni daju taj pocetni zamajac ali nije sve ni u njihovim rukama, hocu da kazem da ne treba odustajati cak iako znamo da se neke stavri mnogo tesko menjaju!
Naravno da uticu i drugi faktori, ali su roditelji ipak, da se tako izrazim, noseci stubovi procesa vaspitanja deteta.

Cak postoji, u istrazivanjima, kao odrednica delinkventnog ponasanja, naziv ''broken home'', koji oznaca onu decu koja iz bilo kog razloga nemaju potpunu porodicu. To sve govori u ogromnom uticaju celovitosti i kohezije porodice, u odrastanju deteta.

Naravno, ne treba praviti ni generalizacije tipa da ce svako dete iz rasturenog doma automatski postati delinkvent. Svi znamo da takva deca cesto izrastu bez ikakvih problema, isto kao i da se problematicna deca srecu i u kompletnim porodicama.
Ali ipak ostaje cinjenica da su odredjena deca, pod odredjenim okolnostima, a bez oba roditelja u procesu vaspitanja, podloznija delinkvenciji nego druga deca.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Prvo bih se zahvalila svima što su se javili i rekli svoje mišljenje i komentar.  Vidim da sve kopka ista stvar, gde je otac? Oca nema.  Mnogo toga se desilo među nama jako davno i on ne želi ni na koji način da učestvuje u svemu ovome, jako dugo se nismo ni čuli, a ni Marko ne želi da ima bilo kakav kontakt sa njim.  Nisam nikad imala ljubavnika ili prijatelja te vrste koje bih dovodila kući, jer mi je bilo jasno da sam majka, a zbog posla i drugih obaveza, kao i činjenice da sam želela da mu budem maksimalno posvećena, nisam imala ni vremena za to.  Rodbine bliske skoro i da nemam.
Ja ne odustajem, to za mene nije opcija i nikad neće biti, ali mi je mnogo teško jer ne nailazim na razumevanje, nemam nikog ko je kroz to prošao i gde god da krenem udarim u zid.
Sutra je novi dan, pokušaću opet.

Hvala još jednom!

 Meni je jako zhao ako sam bila gruba.., ali verujejte mi da nisam ni jedno slovo napisala zlonamerno.
 
 Morate, ali bukvalno morate naci gde ste 'pogreshili' naravno ne namerno.Mislim da je Vashe dete prezhivelo neku traumu, ili daleko bilo da je na nekim psihoaktivnim suspstancama.., jer danas..(nazhalost) je malte ne IN to kod nekih klinaca.., verujete mi ne pricham na pamet.

 To shto nailazite na 'zid' svuda i shto svi Vas..na neki nachin krive (pa i Ja..na shta nemam pravo, Vi ste trazhili savet..a, Ja sam se nashla 'pametna' da se setim shta sam sve radila za svoje klince kad su bili u tim kritichnim god...pa i sada..)to je nazhalost normalno, jer Vi ste majka.
 Mislim da Vam je neshto promaklo kod Vasheg klinca, puno radite, sami ste, i verovatno je zato to 'neshto promaklo'.

 Potrazhite pomoc od CSR, ako ne mozhete sami, jer koliko vidim nemate konataka sa ocem deteta.
  Ne zhelim da budem gruba, ali mozhda ne bi bilo loshe da se klincu zapretii nekom ustanovom, iako sam protiv tih pretnjil, ali shta ce Te kad je nazhalost to tako kao shto kazhete.
 Slazhem se sa @sim da je neki prevejani dripac upropastio detinjstvo Vasheg sina.
  A, Vi dajte sve od sebe da ga izvuchete i da od njega napravite dobrog mladica..choveka., mislim da nije kasno da se sve ispravi.
  poz
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 08. Maj 2024, 17:50:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.