Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:02:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rise to power ;)  (Pročitano 8619 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
E jebiga jel ti to ozbiljno pa svi znamo gdje i kao je radio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6500c
E jebiga jel ti to ozbiljno pa svi znamo gdje i kao je radio

Pa, sta da ti kazem: ne moze ni lopov bez rada zaraditi...
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zovite me Boziji vetar ali na japanskom...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 381
Zastava Sabac,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
SonyEricsson k800i
Da ali ja necu njegove milijarde za zajebanciju nego za izrvsavanje nekih ozbiljnih  ciljeva ostvarivanje nekih planova jel da pokrenes Srbe treba ti novac i moc i mac( to jest izvrsna vlast)
znaci ae primer da si bogat i dodjes sutra na vlast jel bi ti krao ili bi se zalagao za srbiju,vidis i ja razmisljam o tome ono ne razumes Tadica krao i idalje krade bre a stani ono ja ne bih krao ali udjes ti u neku sobu i svi kradu i uzmu pare i imaju posle a ti jedini nisi uzeo ali opet kad izadjes odatle svi kazu lopov,tako da ono bolje i da uzmes
e sad mozes i ti da stvoris stranku i da se kandidujes sa izabranim svojim ljudima za predsednika ali opet nije sve u lovi treba narod i da ti veruje da bi dosao na vlast radikalna stranka je stara skoro 200 godina razumes ono treba da se drzis dovoljno dugo na politickoj sceni,znam da ovo nema nikakve chuke o ovoj temi ali eto hteo sam da kazem sta mi je bilo na umu...i jbt oce li vise taj nastavak ali pravi a ne ova Islamska verzija Rise to power i sta ce muslimani na ovom forumu ne razumem bwe,ali ono ja postujem sve vere iskreno tako ono nem problem protiv njih,hehe.Kosovo je SRCE Srbije!!!
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6500c
Da ali ja necu njegove milijarde za zajebanciju nego za izrvsavanje nekih ozbiljnih  ciljeva ostvarivanje nekih planova jel da pokrenes Srbe treba ti novac i moc i mac( to jest izvrsna vlast)
znaci ae primer da si bogat i dodjes sutra na vlast jel bi ti krao ili bi se zalagao za srbiju,vidis i ja razmisljam o tome ono ne razumes Tadica krao i idalje krade bre a stani ono ja ne bih krao ali udjes ti u neku sobu i svi kradu i uzmu pare i imaju posle a ti jedini nisi uzeo ali opet kad izadjes odatle svi kazu lopov,tako da ono bolje i da uzmes
e sad mozes i ti da stvoris stranku i da se kandidujes sa izabranim svojim ljudima za predsednika ali opet nije sve u lovi treba narod i da ti veruje da bi dosao na vlast radikalna stranka je stara skoro 200 godina razumes ono treba da se drzis dovoljno dugo na politickoj sceni,znam da ovo nema nikakve chuke o ovoj temi ali eto hteo sam da kazem sta mi je bilo na umu...i jbt oce li vise taj nastavak ali pravi a ne ova Islamska verzija Rise to power i sta ce muslimani na ovom forumu ne razumem bwe,ali ono ja postujem sve vere iskreno tako ono nem problem protiv njih,hehe.Kosovo je SRCE Srbije!!!
Postoje dve radikalne stranke: Narodna radikalna, koju je osnovao Nikola Pasic, i ova danasnja koju je osnovao Seselj. Ne mozes ti da govoris da je Radikalna stranka stara 200 godina, kad ima jedan problem: nije bila tu 1945-1990. A ideologije im nisu bas iste, jer se Pasic borio za demokratiju, a radikali. Demokratska stranja je osnovana 1918. godine. Sto niko iz danasnje ne kaze:,, Nasa partija je stara 90 godina!" Pa, hajde molim te... Nego, to ti je isto kao kad bi rekao:,,Zovem se Milos, kao i prvi knez Srbije. Pa ja sam star vise od 200 godina!"
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Mislim prijatelju da ovi danasnji radikali nemaju puno veze sa ondasnjim radikalima
Prije svega onda biti radikal znacilo je nesto sasvim drugo
Danasnja stranka niti ima intelektualni kapacitet niti ima legitimitet

A za pricu i ja cekam nastavak i ono nase zezanje sa muslimanima je bilo cisto onako malo da opustimo temu
Ali se izvinjavma zbog skretanja sa srzi price

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:02:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.