Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:25:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rise to power ;)  (Pročitano 8651 puta)
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
...2014. godina.  napad velikosrpske azdaje na suverenu bosnu. i dok bosnjaci padaju kao muve, velikosrpskim zvijerima priprema se pakleni plan iz njihovih redova.
naime, od rasssse, sa dva vjerna saborca igorom bin tripl eksom i muteveli kombiondzijom preko novina prelazi u islam.
od rasssse sam zaustavlja ofanzivu na bihacku regiju, njegovi borci opremljeni najsavremenijim sjekirama sa snajperima, jasuci na hijenama i pustajuci block out na milijardama decibela, siju pustos medju cetnickim hordama. u bici na grabezu gine igorxxx, a u znak odmazde, od rasssse salje specijalnu jedinicu sastavljenu od mula kombiondzije da zauzme banja luku. akcija je trajala 77 sekundi, zauzeto je veliko cetnicko uporiste i od rasssse se proglasava predsjednikom AP zapadna bosna, krajiskim babom i prvim vodjom slobodnog svijeta.
u razorenoj SAD, brus vilis uz pomoc dzejmsa gandolfinija konacno svrgava marionetsku vladu dzerija springera... zaustavljaju se progoni i ubistva ljubitelja kecera i fanova koledz fudbala i amerika polako staje na noge, dok velikosrbi trose vecinu svojih trupa na pokusaje da se slomi otpor u ap zapadna bosna.
u bombardovanoj i kugom opustosenoj italiji, dzonatan zebina i marcelo zalayeta osnivaju gerilsku jedinicu "trazio si sve, sve sam ti dala" (TSSSSTD) i prebacuju se preko slovenije u veliku kladusu, na slobodnu teritoriju.
u prvoj gerilskoj akciji gdje su ucestvovala oba pripadnika tsssstd, zajedno sa mula kombiondzijom i od rassse, unisteno je  70.000 cetnickih tenkova koji su u tom trenutku prelazili pavlovica cupriju, kao i devet miliona agresorskih vojnika.  beograd je granatiran sjekirama sa snajperom, unisteni su svi radio prijemnici u krugu od 40 kilometara.
 
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Prejako prejako

Nastupilo je potpuno rasulu u Srpski redovima ( cetnickim ) ozareni "Babinim" ( ako B slovo  procitas brzo sve ti je jasno) pobjedama ogoman broj njih prelazi u redove babine vojske jer dosta im je onog Madjarskog gada i njegovih crnevin prasinara  na celu sa Miletom Kiticem
Svi u glas u jednoj od najdivnijih scena ikada vidjenih na nasim tv-kanalima ( sapunicama) Babo drzi govor u kojem konacno odaje tajnu pravljena bureka , nevjerovatno kakav zanos, kakvo ushicenje, suze radosnice na licima mnogih zagrljen stojim pored ogromnog broja svojih novih sunarodnika pjevamo svi u inat pjesma se cuje sve do Kitogrda postoji i Milograd ( tako ih je veliki vojskovodja Mile Kitic odlucio nazvati njemu u cast nakon velikih pobjeda pored Zokijeve kafane u Pristevcima zaseoku  i Buljinom potoku ( kakva inspiracija samo mi se kazuje pokusajte i vi da se unesete vidjecete kako je dobro)  u cast njemu  velikom osvajacu
Kada je cuo zvuke te pjesme ( u tom trenutku se nalazio u poljskom klozetu) inace najvecem dostignucu Srbocetnicke intelektulane masinerije    poznate kao SIM u tom casu prestalo je da kuca srce naseg voljenog vojskovodje prestalo je da kuca srce najvecg sina nase nacije i naesg naroda, u prvi mah muk tisina Srbi su ostali zabezeknuti
U daljini neko govori kako cemo sada bez naseg Kitica, cuje se plac naricanje kidanje havajki sa hrabrih pleca  nasih ratnika
ali onda je usledilo nesto sto se niko nije nadao ...
nastavite
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zovite me Boziji vetar ali na japanskom...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 381
Zastava Sabac,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
SonyEricsson k800i
Heh ovde u ovaj nas srpski nacionalizam se i emsaju druge narodnosti, a stos e tice nekih komentara da li je ovo ozbiljno ili ne,ja mislim da je kenobi hteo da ovim eto cisto malo opusti mozak nama (srbima) koji ovo citaju lepo je sanjati mada nikad se ne zna sve je moguce,ovo sto se tice jasenovca i naciosocijalizma sve je to nemacki izum ne treba,naciosocijalizam je lepa stvar samo sto je dobila pogresno tumacenje tokom drugog svetskog rata zbog bolesnog vodje treceg rajha svi znamo na koga mislim, naciosocijalizam je lepa stvar drzave koje su podrzavale naciosocijalizam su bile jake naravno sve dok nisu krenule u osvajanja ako su hrvati stvorili svoju drzavu genocidom i tamo zive samo hrvati zasto je srrbima da zabranjeno da stvore takvu drzavu ne mesamo se u tudje poslove ali molimo vas da se i vi ne mesate  u nase ali jbg sta je tu je sada,ova pricica je lepa jedva cekam nastavak ali ne razumem zasto nam je svima urodjeno da ne mozemo lepo da zivimo u svojoj drzavi sta ce nam druge bre, eto jedina stvar koja bi se trebala ukinuti to su AP,lepa je pricica molio  bih ostale clanove da ne kvare drugima zabavu i neka za svoju mastu ili sta vec nadju neku drugu temu,i da niko ne mesa grand ili tako nesto tose proeski i moze ali grand nikako...[glow=red,2,300][/glow]a obi 1 kenobi bi bio car kada bi se smilovao i nastavio ovu lepu pricicu koju je poceo nestrpljivo cekam nastavak.ostali neka se ne mesaju ovo nije vic i spada u srpski nacionalizam ovo svaki patriota i rodoljubac voli da cuje ili procita svejedno hvala.
« Poslednja izmena: 06. Feb 2008, 16:11:01 od General_Kamikaza »
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Znaci svaki Srbin je potencijalni megalomanski manijak koga jedino brojnost njegovog naroda sprecava da uradi ono sto drugi rade sirom sveta kroz razlicite istorijske trenutke
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
Znaci svaki Srbin je potencijalni megalomanski manijak koga jedino brojnost njegovog naroda sprecava da uradi ono sto drugi rade sirom sveta kroz razlicite istorijske trenutke

Ово није далеко од истине, ја рецимо хоћу да владам светом. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Hocu i ja ali ne mogu i ja bi zelio da imam milijarde Abramovica pa da napravim nesto sto u Srbiji nije bilo od doba  Nemanjica ali ne mogu volio bi da dobijem na lotou ali nece me
Masta je nestro super ali kada se masta zamjeni za stvarnost i kada pocnemo da se opterecujemo njome to postane opasno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Ма опуштено, ионако ова тема служи за зајебавање.

Citat
Hocu i ja ali ne mogu
Има једна песма која се врти у Credits-у игре World in Conflict:

Everybody wants to rule the world Smile
« Poslednja izmena: 08. Feb 2008, 17:02:28 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6500c
Hocu i ja ali ne mogu i ja bi zelio da imam milijarde Abramovica pa da napravim nesto sto u Srbiji nije bilo od doba  Nemanjica ali ne mogu volio bi da dobijem na lotou ali nece me
Masta je nestro super ali kada se masta zamjeni za stvarnost i kada pocnemo da se opterecujemo njome to postane opasno
Pa i Ambramovic je rekao sto posto neke 1989. godine:,,Ih, kad bih ja imao milijarde Bila Gejtsa." i covek stvorio.
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Da ali ja necu njegove milijarde za zajebanciju nego za izrvsavanje nekih ozbiljnih  ciljeva ostvarivanje nekih planova jel da pokrenes Srbe treba ti novac i moc i mac( to jest izvrsna vlast) tipa razrada akcije za podmladjivanje Srbije za prosperitet sela ali to se ne ostvaruje pricom nego radom i samo radom i dijelima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6500c
Da ali ja necu njegove milijarde za zajebanciju nego za izrvsavanje nekih ozbiljnih  ciljeva ostvarivanje nekih planova jel da pokrenes Srbe treba ti novac i moc i mac( to jest izvrsna vlast) tipa razrada akcije za podmladjivanje Srbije za prosperitet sela ali to se ne ostvaruje pricom nego radom i samo radom i dijelima
Pa Abramovic je radio, nisu mu pale pare s neba.
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:25:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.