Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 12:25:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rise to power ;)  (Pročitano 8666 puta)
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson w810i
 Smile Smile Smile
@feanor; sry ustao na levu nogu jutros; ne pitaj me sta se desilo....
pa pazi; i pre sam napisao; trebao si obratiti paznju; ovo je bilo stvoreno bas 50-50%; malo bolesnom ambicijom; i kada sam sam uvideo da je bolesna; odlucio sam se ubaciti malo humora........
eh; sad, da ne ponavljam; pogledaj prvi post pre texta; uvek se zapitam je li to moguce; tako da; komentarisi kao da je ozbiljno........ Smile Smile Smile

a sad me pustite da radim na expanziji  Smile bice za 7-10 dana....sad ne'am vremena....
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020




mislite o tome...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson w810i
... Smile...
Ta gamad ce biti kaznjena za ono sto su ucinila  Smile....
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
pa, izgleda da ti podrzavas tu ideologiju... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson w810i
 Smile anea; objasnjavao sam hiljadu puta raznim userima ovog foruma; a mozda sam ipak sam samo jednom; koji ce se verovatno prepoznati; ionako ne bleji na ovom pod-forumu; useru objasnio sve o mojoj reformistickoj ideji......i oduzelo mi je jedno dobrih 1-2 ne prestanog kucanja da to uradim, uz to i veliki premor i istrosenost u glavi; na kraju dobivsi pozitivan utisak od strane potpunog neistomisljenika....eh; sada; nema tih para da ponovim da pisem to  Smile....ali mozda ocekuj da ces dobiti pp kasnije......ali kasnije....... Smile
« Poslednja izmena: 08. Sep 2007, 18:00:27 od Obi_1_Kenobi »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ајде да се играмо као да си био озбиљан.

Поред велико-српства којим обилује твоја прича, она такође обилује и многим ратовима. Ратови значе патње, велике, и ниједна амбиција то не оправдава!

Да се разумемо, и ја имам велике амбиције за Србију  Smile
И мени је циљ уједињење српских земаља, и мени је циљ ултимативна правда на овом делу планете.
Кад сам био клинац заносио сам се и замишљао српски носач авиона "Стефан Душан силни"  Smile, најразвијеније здравство на свету, очувану природу, срећне људе...Али то су били клиначки снови...Време после 5. октобра ме је убедило да је то немогуће...

Али џабе амбиције ако ништа не остварујеш. Наша нација лагано пропада, улази у декаденцију, апатију и болештине ума и тела...

Чак и да имамо моћ да ратујемо са свима око нас, не би требали водити те ратове на начин који си ти описао. То је једноставно убиство многих невиних људи! Али нажалост сматрам да ће се многе ствари на Балкану решавати ратовима и наше је да најмање страдамо и покушамо да истерамо правду за Србе!

Ух, занео сам се...

IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson w810i
Razumem te; Boze ne zagovaram ja sada da jurisamo na Zagreb i Sarajevo golim rukama i nogama....ali onda; koji je drugi nacin? U.N.? Hag? N.A.T.O.  Smile u zaboravih; oni nas bas vole.....
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Citat
Razumem te; Boze ne zagovaram ja sada da jurisamo na Zagreb i Sarajevo golim rukama i nogama....ali onda; koji je drugi nacin? U.N.? Hag? N.A.T.O.  Smile u zaboravih; oni nas bas vole.....

Ниси ме разумео.
И да имамо силу и подршку за тако нешто ја не бих био за то.
Јер, морао би до Загреба прећи неки пут. Е на том путу би страдало хиљаде и хиљаде цивила. Доживели би све оно што један рат носи са собом (силовања, злочини, рушење)!
А зашто, да би исправили неправду која је учињена Србима? Да би се осветили држави у којој нема више Срба?

То ти је брате мој продавање душе ђаволу! Ми смо шансу да се бранимо војно изгубили у деведесетим. Никакво силовање држава у којима нас нема или у којима нас игноришу неће помоћи!

Постоје суптилнији начини али за њих треба више времена. Ипак, то ми је прихватљивије него војни напади на друге државе.

И мораш престати да на ратове гледаш кроз бројке и славне победе. Они су далеко више од тога и доносе само тугу и беду. Једини оправдани рат јесте одбрамбени рат. Као онај који смо водили 99. и за који нека гамад међу нама прича да смо заслужили!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2308
Zastava Srbija, NBG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6500c
Smile anea; objasnjavao sam hiljadu puta raznim userima ovog foruma; a mozda sam ipak sam samo jednom; koji ce se verovatno prepoznati; ionako ne bleji na ovom pod-forumu; useru objasnio sve o mojoj reformistickoj ideji......i oduzelo mi je jedno dobrih 1-2 ne prestanog kucanja da to uradim, uz to i veliki premor i istrosenost u glavi; na kraju dobivsi pozitivan utisak od strane potpunog neistomisljenika....eh; sada; nema tih para da ponovim da pisem to  Smile....ali mozda ocekuj da ces dobiti pp kasnije......ali kasnije....... Smile
Realno tvoja prica na pocetku bolje da ne cita neki Hrvat ili Bosnjak pa posle zbog tebe sve nas da proglase za naciste.
Ајде да се играмо као да си био озбиљан.

Поред велико-српства којим обилује твоја прича, она такође обилује и многим ратовима. Ратови значе патње, велике, и ниједна амбиција то не оправдава!

Да се разумемо, и ја имам велике амбиције за Србију  Smile
И мени је циљ уједињење српских земаља, и мени је циљ ултимативна правда на овом делу планете.
Кад сам био клинац заносио сам се и замишљао српски носач авиона "Стефан Душан силни"  Smile, најразвијеније здравство на свету, очувану природу, срећне људе...Али то су били клиначки снови...Време после 5. октобра ме је убедило да је то немогуће...

Али џабе амбиције ако ништа не остварујеш. Наша нација лагано пропада, улази у декаденцију, апатију и болештине ума и тела...

Чак и да имамо моћ да ратујемо са свима око нас, не би требали водити те ратове на начин који си ти описао. То је једноставно убиство многих невиних људи! Али нажалост сматрам да ће се многе ствари на Балкану решавати ратовима и наше је да најмање страдамо и покушамо да истерамо правду за Србе!

Ух, занео сам се...


Mislis da je to nemoguce sto govoris? Seti se nasih velikana. Da li bi knjaz Milos Obrenovic od derista sa sela postao jedan od najbogatijih ljudi Balkana i gospodar Srbije? Ili Nikola Tesla? Dete sa sela je krenulo na put u Austriju, u grad, voleo je da se kocka, da zivi. Ali, imao je san:svet osvetljen. Borio se protiv svega: protiv ljutitih roditelja jer je bio neposlusan, protiv bolesti iz koje se izvukao uz knjige Marka Tvena, prvobitno odbijanje Edisona, svih bogatasa... Borimo se! Zar cemo mi na onom svetu izaci pred nase pretke ovakvi: bolesni, tuzni, bez nade, apaticni... Pa ce neko prokomentarisati:,,Zar je ovo srpski narod, sto nije izdrzao kad je trebao, koji je snove izgubio, na pola puta pao, vratio se u sunovrat..."  Sanjaj i dalje. I ostvaruj. Kreni od sitnih stvari. Radi vise, radi jace usavrsavaj se na poslu. Odisi optimizmom, unesi moral svuda gde udjes. Podigni one sto su pali, pomozi onima sto se bore. Ostvari nesto veliko u zivotu, da te i posle smrti pamte. Bices deo sna, deo ostvarnog sna.
... Smile...
Ta gamad ce biti kaznjena za ono sto su ucinila  Smile....
Ne zaboravi, ali i oprosti. Kao sto nas uci Isus Hristos nas.
IP sačuvana
social share
O porodici Jelene Karleuse:
glupo pitanje, oni su cuvena slovensko - srpska plemicka porodica sa dubokim korenima u kraljevskoj lozi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
...
Stvorena elitna divizija “Tose Proeski”,
...

Meni je ovaj deo najjaci. Zaboravio si elitne specijalne jedinice "Grand show" koje svojim specijalnim zvucnim oruzjima vrse pripremu terena za napade, razne vrste sabotaza duboko unutar neprijateljske teritorije...

A ja cu reci samo nakon visednevnih pregovora za glavnokomandujuceg komadanta specijalnih jedinica koje su obucavane po najvecim podrumima Evrope gdje su stekli sve potrebne vestine za izvodjenje teskih operacija zvucnim oruzijem u njihovom posebnom stabu koji se nalazi u zgradi za ciju izgradnju je potroseno 45 milijardi dolara izabran je tesnom vecinom Mile Kitic.
Ukupan broj pripadnika nije pozant ali se zna da su rasporedjenio u 4 grupacije
grupa sever pod komandom velikog majstora III reda Ere Ojdanica napada pod okriljem mucnih petaka  i subota krecuci se neprohodnim prostorima Bosanskih gudura,napada mucki,iznenada za sobom ostavljajucu sve u plamenu i potpunom rasulu
grupa jug pod komandom dvojice istaknutih vojskovodja iz ranijih ratova koje je do dolaska na vlast velikog srbina iz Madjarske bili baceni u zapecak Sasa i Igor Matic napada oreko srca direktno u ledja tuce njihovi  zlocinaci podvizi su poznati svetskoj javnosti, zgrozavaju se nad oinm sto cine svojm zarobljenicima.

PS naka napada na Grke mora malo da i njih zaboli a i intersantnije je kad se citav svijet ukljuci protiv nas  Smile Smile
Pa zar to nismo htjeli od pocetka  Smile Smile

nastavite ....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 12:25:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.