Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Riki Martin: Dosta je bilo! Ja sam ponosni homoseksualac  (Pročitano 10775 puta)
31. Mar 2010, 02:00:48
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.356.2
mob
Tel.Me Your.Number
D. Farkaš - 31.03.2010. - 03:20
Neša Bridžis ne mora da brine...

Najzad! Portorikanski pevač Riki Martin „izašao je iz ormara“ i javno priznao ono što su svi već godinama znali – da je homoseksualac. Posle toliko nagađanja gotovo da se niko nije iznenadio, ali se sad vodi polemika oko toga da li je ovo očajnički pokušaj lepuškastog latino pevača da se vrati na scenu.



ODLUKA - Riki Martin je juče bio na trećem mestu po broju „tvitova” u kojima se pominje njegovo ime i to nakon što je celom svetu poručio ne samo da je gej nego da je „blagosloven zato što je homoseksualac”. Inspiraciju da konačno „izađe iz ormana” pronašao je pišući memoare.
- Dosta je bilo! Ovo mora da se promeni. Nije trebalo da se dogodi pre pet ili 10 godina, već sad. Danas je moj dan, moje vreme i moj trenutak - napisao je na svom sajtu pevač koji je godinama odbijao da priča o svojoj seksualnoj orijentaciji.
On je pre dve godine pomoću surogat majke dobio blizance, a kaže da je krio homoseksualnost jer je verovao da će štetiti njegovoj karijeri.
Vest, koja i nije toliko iznenađenje, prihvaćena je uz odobravanje, pa je tako Perez Hilton napisao: „Napokon! Srećni smo zbog tebe”. Hardkor fanovi Rikija Martina na Nepalu bili su oduševljeni i to su proslavili izlaskom na ulicu.
I dok se samo čekao trenutak da Riki Martin „prizna”, bilo je poznatih koji su sve šokirali svojim izborom partnera. Tako je pre tri godine Džon Ameči iznenadio javnost jer je bio prvi košarkaš koji je javno rekao da je gej. Sličan stav postojao je i o muzičarima koji sviraju u metal bendovima, pa je gotovo ceo svet zanemeo kada je pevač benda „Džudas prist” Rob Halford, poznat po nadimku „Bog metala”, otkrio da nije heteroseksualan. Nedavno je i američki senator Roj Ašburn priznao da je gej. To ne bi bilo toliko čudno da tokom svoje karijere nije glasao protiv gejeva.
Kod nas je arheolog Dragoslav Srejović, koji je preminuo pre 14 godina, takođe izazvao burne reakcije zbog priznanja da je homoseksualac. Čak je i kameni idol iz Lepenskog vira ironično nazvan po njemu Dragana.

Neša Bridžis ne mora da brine
Neša Bridžis, koji je postao popularan na internetu s pesmom „Riki Martine“, u kojoj preti portorikanskom pevaču batinama ukoliko se ne skloni od njegove devojke, neće morati više da brine. RIki je bio dovoljno jasan, pa stoga umesto da brine za devojku bolje neka ona njega čuva od Martina.


Izvor: 24 sata
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Ej Riki Martine, brate Shvati me, ne motaj se oko.... aha, ništa, ništa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1042
mob
Samsung Galaxy S III
Dobro nije izjavio da ima vaginu...

Sta ovu planetubolikurac kojeg su opredeljenja zvezde joj na nebu...  ionako se u tim sazvezdjima ne zna ko koga i cime...

IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 688
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Prelep gest, stvarno je prava zvezda i covek!!! Svi najbolji ljudi su gejovi, kiss za sve , a rikiju bi dao da netrepnem!!!
IP sačuvana
social share
Sta kaze Gej Strejteru?
- Muskarac koji mrzi zene posle mene postaces ti!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1042
 Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
HTC Wildfire S
Prelep gest, stvarno je prava zvezda i covek!!! Svi najbolji ljudi su gejovi, kiss za sve , a rikiju bi dao da netrepnem!!!

Jebote kol'ko si ti laka riba... a ono šetnjice, držanje za ruku, večerice... ništa a? Koje ste drolje vi gejovi...
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Hakuna Matata

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2682
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Ej Riki Martine, brate Shvati me, ne motaj se oko.... aha, ništa, ništa.

ova pesma više ne važi  Smile
IP sačuvana
social share




Always follow the WWW rule:
What did you try? What did you get? What did you expect?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Prelep gest, stvarno je prava zvezda i covek!!! Svi najbolji ljudi su gejovi, kiss za sve , a rikiju bi dao da netrepnem!!!

jbt...gde si ti bio svo ovo vreme  Smile...gde ja gledaaammmm  Smile


zar i ti riki sine  Smile
sta je sa tim lepim muskarcima ? umesto da naprave koju bebu i ulepsaju ovaj svet oni bi radije da su tobdzija ili furundzija Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Prelep gest, stvarno je prava zvezda i covek!!! Svi najbolji ljudi su gejovi, kiss za sve , a rikiju bi dao da netrepnem!!!

Jebote kol'ko si ti laka riba... a ono šetnjice, držanje za ruku, večerice... ništa a? Koje ste drolje vi gejovi...

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1042
mob
HTC One
Jaka vest. Poznati svetski peder izjavio konacno da je peder, kao da smo ikada mislili suprotno.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.