Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Riki Martin: Dosta je bilo! Ja sam ponosni homoseksualac  (Pročitano 10780 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1683
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
kako bi ja ovim gayevima , ustvari običnim pederčinama , izmijenio lični opis ...  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 688
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Ricky Martin: I'm Gay



Рики Мартин је признао да је геј у свом најновијем блогу.

38-nji  забављач пише: "Ја сам поносан да кажем да сам хомосексуалац срећан човек. Веома сам благословen ко сам. "

Рики наставља: "Ове године у тишини и размишљање ме јачи и подсетио ме је да је прихватање мора да дође изнутра и да је ова врста истине ми даје снаге да освоје емоција нисам ни знао постоји."

За Вашу информацију: Рики је поносни отац близнакиња синова, Игор и Валентино.

Кликните унутар да прочитате Рики пуну унос блога ...
Рики Мартин: Ја сам 'Срећни Хомосексуална Ман "

Пре неколико месеци сам одлучио написати моје мемоаре, пројекат сам знао да ће то донети ближе мени невероватна прекретница у мом животу. Од тренутка када сам написао први фраза сам био сигуран Књига је алатка која је пошла да ми помогне да се ослободи ствари које је носио у мени за дуго времена. Ствари које су биле превише тешке за мене унутра би. Писања овог рачуна о мом животу, ја сам веома близу моје истине. И тхисис нешто вредно слави.

Дуги низ година, било је само једно место где сам ја у контакту са својим емоцијама неустрашиво и то је фаза. Бити на бини испуњава моју душу на много начина, готово у потпуности. То је мој порок. Музике, светла и хук публике су елементи који чине да се осећам у стању ништа. Овај налет адреналина је невероватно заразна. Ја никада не желим да престане осећај тих емоција. Али, то је спокој који ме доводи до где сам управо сада. Невероватна емоционална место разумевања, размишљања и просветљења. У овом тренутку сам осећај исту слободу ЈА обично осећају само на сцени, без сумње, треба да деле.

Многи људи ми је рекао: "Рики је није битно", "не исплати", "свих година сте радили и све што сте изградили ће пропасти", "много људи у свету нису спремни да прихвате истину своје , ваше стварности, твоја природа ". Јер су све ове савете дошли од људи који ми скупо љубав, одлучио сам да се пресели на са својим животом не дели са светом цео мој истину. Дозвољава себи да се заведе страх и несигурност постаје само-испуњења пророчанства саботаже. Данас сам преузме пуну одговорност за своје одлуке и моје акције.

Ако ме неко питао данас, "Рики, шта плаше" Ја бих одговор "крв која тече кроз улице земаља у рату ... дете ропства, тероризма ... цинизам неких људи на позицијама власти, погрешно тумачење? вере "Али страх моја истина. Нот ат алл! Напротив, то ми пуни снаге и храбрости. Ово је само оно што ми треба посебно сада када сам отац две дивне дечака који су толико пун светлости и који са својим изгледима ме научи нове ствари сваки дан. Да би живот као што сам учинио до данас било би индиректно умањује сјај да моја деца, где рођени са. Доста је довољно. Ово мора да се промени. Ово није требало да се деси 5 или 10 година, то је требало да се догоди сада. Данас је мој дан, ово је моје време, и ово је мој тренутак.

Ове године у тишини и размишљање ме јачи и подсетио ме је да је прихватање мора да дође изнутра и да је ова врста истине ми даје снаге да освоје емоција нисам ни знали постојале.

Шта ће се десити од сада? Није битно. Ја могу само да се фокусирате на оно што се дешава да ми у овом тренутку. Реч "срећа" добија ново значење за мене од данас. То је врло интензиван процес. Свака реч коју пишем у овом писму је рођен из љубави, прихватања, издвојеност и прави задовољство. Писање је солидан корак ка мој унутрашњи мир и витални део мог еволуције.
I am proud to say that I am a fortunate homosexual man. I am very blessed to be who I am.

RM

« Poslednja izmena: 05. Apr 2010, 16:57:04 od Muska.Karleusa »
IP sačuvana
social share
Sta kaze Gej Strejteru?
- Muskarac koji mrzi zene posle mene postaces ti!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Na kom jeziku je ovaj tekst?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Izgleda da je prebacivao sa google translate/a
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
ne razumem, šta je tu neobično, pa on tako piše  Smile
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
Decko se primio kao da je Riki priznao da voli ruznjikave Srbijanske tranvestite.

A ne (vjerovatno lijepe) muskarce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Citat
Рики Мартин: Ја сам 'Срећни Хомосексуална Ман "

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 688
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Decko se primio kao da je Riki priznao da voli ruznjikave Srbijanske tranvestite.

 A ne (vjerovatno lijepe) muskarce.
Ja sam lijep muskarac, pa nemoj da budes ljubomoran kad Riki zvekne i mene!!!
IP sačuvana
social share
Sta kaze Gej Strejteru?
- Muskarac koji mrzi zene posle mene postaces ti!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
a i ti si "srećni homoseksualna man" ?  Smile
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 688
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
a i ti si "srećni homoseksualna man" ?  Smile
Daaaaaaaaaaaaa i trazim nekog da me zvekne!!!
IP sačuvana
social share
Sta kaze Gej Strejteru?
- Muskarac koji mrzi zene posle mene postaces ti!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.