Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rijanin odgovor roditeljima: Šta hoćete?!  (Pročitano 5207 puta)
05. Jun 2011, 02:58:38
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.77
mob
Tel.Me Your.Number
Rijanin odgovor roditeljima: Šta hoćete?!
04. jun 2011. 17:54 > 17:58

Rijana stala u odbranu svog novog spota koji počinje scenom u kojoj muškarac biva ustreljen u glavu, i oštro odgovorila na prozivke



Spot pod nazivom "Man Down" premijerno je prikazan na BET televiziji, a pesma govori o devojci koja svog ljubavnika ubija na javnom mestu. U spotu su prikazane i scene seksualnog napada.

Jedna organizacija koja se bavi zaštitom dece od nasilja, na televiziji, kao i organizacije roditelja, zatražili su od BET televizije da prestane da emituje spot koji je na programu od utorka.

Rijana je u jednoj emisiji televizije BET emitovanoj u četvrtak ocenila da je kontradiktorni spot "umetnost sa porukom" i poručila roditeljima da 'muzička industrija nije klub penzionera i da umetnici imaju slobodu da stvaraju umetnost'.

"Vaš posao je da pazite da vam deca ne ispadnu kao mi!", poručila im je Rijana.

"Ja sam dvadesettrogodišnja devojka BEZ DECE! Zašto je toliko važno da i ja postanem roditelj, 'pa da uvidim neke stvari'?! Ja sam samo obična devojka i imam pravo da govorim u svoje ime!", izjavila je pevačica revoltirana serijom napada na nju.

"Ovo je stvaran svet, probudite se i shvatite to! Mi smo ti koji 'okreću drugi obraz' dok se oko nas dešava apokalipsa. Pa, nisam ja ta koja od vaše dece može i treba da sakrije kakav je svet zapravo! Želeli smo da progovorimo o veoma ozbiljnoj stvari o kojoj se ljudi plaše da govore, pogotovo ako su i sami žrtve", dodala je ona.

BET televizija je saopštila da će bez obzira na medijsku hajku nastaviti da emituje spot "Man Down"!



Izvor: Mondo

Konačno bre neko da im zapuši usta Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
koliko vidim spot je pun satanizma
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
hahahahaha Amerikanci koji se gnusaju nasilja

genijalno  Smile  deca im maljevima ubijaju pse i nose nasilje na celu, a sad kao serkaju nesto. Mozda kada bi im deca bila manje za tv-om i video igrama a vise sa roditeljima...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Prenatrpana prica po meni. Neka ne dozvole deci da gledaju spot, nema potrebe zabranjivati nesto ovako. Uskoro ce poceti da cenzurisu filmove i video-igre jer u njima, zamislite, ubijaju ljude.  Smile Smile Pa u "Sims"-u je moguce ubiti coveka a kamoli u nekoj drugoj igri.  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jun 2011, 12:00:14 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Boze dokle smo dogurali kada Rhianna i raznorazne razmazene zvezde i zvezdice sire svest i poruku o stvarnom zivotu.   Smile
« Poslednja izmena: 05. Jun 2011, 11:53:40 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple 
Rijana je 23 godine mlada jebozovna ima kobojagi nesto da kaze kao da to vec nismo culi od 50-tih pa do sad jedno milion puta,ajde u redu sad je njen trenutak .


Al da pogledamo drugu stranu ,ovih dana ima puno neprijatno prihvatljivih stvari za malu decu do 12-te godine po prodavnicama u Beogradu ukljucujuci  brushaltere i bikinije sa grudnim uloscima ,koje im mame kupuju,
cak  jos jure okolo da nadju ako slucajno nema ,zar nije cudno kako je to odjedanput to postalo prihvatljivo.
Mislim o cemu se tu radi i u cijem je to interesu?

Nego da pitam ove nase devojcice ,
Da li je istina da u Srbiji svaka zena zna najmanje jednu drugu zensku osobu, koja je imala abortus.
« Poslednja izmena: 05. Jun 2011, 12:18:15 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.12
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
bravo Rihana samo bahato  :P
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Cuju ti se noge... vidim

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 852
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
Lepo im je rekla... Pazi smeta im spot, a ne smeta vam rodjaci to sto vasi vojnici rade sirom sveta???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
SonyEricsson k750i
pa pazite ako je to djihana rekla ja podrzavam :-D uvek sam bio protiv zabrana!!! jbt ako si ti toliki retard da tv treba da ti vaspitava decu onda skoci sa mosta..... ja sam se bogami svacega nagledao i ispao sam ok :-D nema tv veze sa vezom......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.