Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ricardo Isacson dos Santos Leite Kaka  (Pročitano 5097 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Dule na forumu si?Kaka ce biti bolji od Ronaldinja sa obzirom da je mladji?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Nevjerujem da bi se on snashao pored Deca, Ronaldinha i ostalih...Ipak nezaboravite da Barca josh uvijek ima i Iniestu...Najvjerovatnije ce Real uzeti Kaku... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Ma dobro, ja sam samo pomenuo to kao moju iskrenu zelju. Realnost je drugacija. Ne verujem ni da ce zavrsiti u Realu. Nije Milan lud da proda takvog igraca, a pored prebogatog Berluskonija i onoga sto su dobili za Sevcenka, njima pare stvarno nisu potrebne. Mislim da ako bi neko hteo da dovede Kaku, da bi morao dati dva odlicna igraca plus neki kes pride (ili da Milan nadje dobru zamenu sa kojom ce sve biti ugovoreno pre Kakinog transfera u neki klub). Samo tako, jer kazem opet roso-nerima novac ne nedostaje, vec samo novi mladji igraci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11247
Zastava Zvezdara
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
SonyEricsson c702 + 2gb
Sto rece dule, + kaka je popisao novi ugovor sa milanom do 2008,a mislim da ce posle popisati jos jedan,pa ce tek onda promeniti tim,jer ce se pojaviti neko novi kao onaj brazilac,neznam mu ime,nadimak mu je foka  Smile
IP sačuvana
social share
Everybody dies. That's just the way it is. The life clock ticks at the same speed for all of us. And we all know, that one day, that clock will stop. And when it does, we'll only have time to say: Oh fuck.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Dzabe ti sve pare na svetu, kada ti ne mozes naci zamenu za njega. Moze neko dati Barsi sto milki za Ronija i opet ce Barsa biti u minusu. Za neke igrace prosto nema zamene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Zavisi. . .Kako Gus Hidink proda celu postavu PSV-a pa opet udje u polufinale LS?Kako Lyon?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
To znaci da je nasao zamenu. Uostalom prodao je Kezmana i odmah posle toga usao u polufinale LS. Znaci zamena je dobro odradila posao. Lion prodaje jednog igraca godisnje i odmah nadje zamenu. Ode Esien, tu je Tiago takodje odlican igraci, mozda i nepravedno potcenjen u Celziju. Jedino ce oni Zuninja tesko nadoknaditi kad se povuce, ali videcemo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6260 Slide
"Ovo postaje dosadno"


U naletu raznoraznih informacija o Kakinom odlasku iz Milana konačno je progovorio i glavni akter cijele priče, 27-godišnji Brazilac. Kaka je ponovio svoju želju za ostankom u Milanu, ali nije u potpunosti prekrižio ni mogućnost napuštanja San Sira...

Kaka je u razgovoru za La Gazzettu dello Sport iznio svoje viđenje situacije u Milanu i dao komentar na brojna govorkanja o njegovom navodno već dogovorenom transferu u Real Madrid. Priča je usko povezana s predsjedničkim izborima u najtrofejnijem španjolskom klubu, a ujedno je teško ne sjetiti se nedavne sage o ponudi Manchester Cityja.


Njegova ljubav prema Milanu nije upitna, što je potvrdio da talijanske novine: "Ponavljam već peti puta, želio bih do kraja života ostati u Milanu", ali pritom dodaje: "No, imam više života od mačke".

Neprestana nagađanja o dogovoru Florentina Pereza i Adriana Gallianija već su mu pomalo dosadila. "Previše je ljudi pričalo o tome tijekom posljednjih par dana, a sada je moj red. Nisam stupio u kontakt s bilo kime iz Reala i nitko se nije raspitivao za mene. Više od svega, ovo postaje dosadno, čak i za javnost", rekao je brazilski nogometaš.

Ipak, priznaje da mu je basnoslovna ponuda bogataša iz Manchester Cityja uzdrmala vjeru u ostanak na Apeninskom poluotoku. "Svima sam dokazao da želim ostati, ali u tome sam trenutku posumnjao i nisam znao što će se dogoditi. Ipak, odlučio sam ne promijeniti sredinu i nakon toga više nisam vodio bilo kakve pregovore".

Kakin odlazak povezuje se i s mogućim odlaskom trenera Carla Ancelottija, za čije se usluge navodno zanima Chelsea, ali brazilski reprezentativac smatra da Ancelotti ovoga ljeta ipak neće napustiti kormilo crveno-crnih.

Pritom se dotaknuo i svojih nešto lošijih izdanja od onih na koje se svjetska javnost naučila, ali uzrok leži isključivo o ozljedama, kaže Kaka: "Mučilo me koljeno, zatim prepone, pa stopalo. Nisam uhvatio ritam i ne igram sa 100% mogućnosti".

Njegov klub trenutačno drži treću poziciju u talijanskom prvenstvu i blizu je zacrtanog cilja, novog plasmana u Ligu prvaka. Neke će promjene biti nužne neovisno o rezultatu, dodaje najveća Milanova zvijezda: "Kada sam 2003. godine stigao na San Siro, Milan je imao savršenu mješavinu mladosti i iskustva. Danas su neki igrači jednostavno prestari i trebamo osvježiti momčad, odnosno spustiti prosjek godina".

Izvor: SportNet
« Poslednja izmena: 09. Apr 2009, 16:07:01 od Enis - Mafija »
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 7943
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 6700
ma kaka je car nece on nigde da ide covek je karakter ne zanima ga novac,a milan ima para tako da nema nista od prodaje:)Smiley:)samo malo da dorade odbranu i neki maldi igrqac da stigne i eto milana na vrhu forzza milan
IP sačuvana
social share
Звечан навија за звезду
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.