Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:23:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Riblja corba  (Pročitano 31750 puta)
Hronicar svakodnevice


Punk's not dead!!!

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 594
Zastava London
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Motorola v360


Pisao je pesme za cecu!!!!

Bilo je tu posla i za Šabana Šaulica....Šapketa... Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


long live rock n' roll

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Nokia n70


Pisao je pesme za cecu!!!!

Bilo je tu posla i za Šabana Šaulica....Šapketa... Smile Smile Smile Smile Smile

Pa dobro necu bas toliko da ga ocrnim. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K700i


Pisao je pesme za cecu!!!!

Bilo je tu posla i za Šabana Šaulica....Šapketa... Smile Smile Smile Smile Smile

Pa dobro necu bas toliko da ga ocrnim. Smile Smile Smile

ne vređajte ga!!!!!!!  pevač je extra!!!!!!!!! samo mu je malo promene trebalo! a ni to!! on je najbolji!!!!!!!!! avionu slomiću ti krila, da ne letiš ona bi tu bila, joj ako ti uhvatim pilota, lišiću ga njegovog života...
refren pesme avionu slomiću ti krila
IP sačuvana
social share
The Red Hot Chili Peppers

BEST!!!!!!

And a Kiss, Forever...

The my love.....
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Citat
refren pesme avionu slomiću ti krila
Ma nemoj da pricas... Smile   Smile
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


long live rock n' roll

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Nokia n70


ne vređajte ga!!!!!!!  pevač je extra!!!!!!!!! samo mu je malo promene trebalo! a ni to!! on je najbolji!!!!!!!!! avionu slomiću ti krila, da ne letiš ona bi tu bila, joj ako ti uhvatim pilota, lišiću ga njegovog života...
refren pesme avionu slomiću ti krila


Mogao je da nadje promenu u boljem zanru. (mislim ceca) Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


ko drugome jamu kopa fizicki je radnik.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sendo frrrrrr-999
Od 1981.  tj.  od Mrtve prirode slusam Corbu. Taj album je promenio totalno moj muzicki ukus. Imao sam tada 11 god.  i slusao slagere. Posle Mrtve prirode nista vise nije isto. Nisu momci iz Corbe promenili samo moj muzicki ukus nego mnogima iz moje generacije pa i starijim od mene. Naravno da je Corba bila,jeste i ostace moj omiljeni bend. Pratim ih 27 god. Bilo je razlicitih faza i kriza,uspona i padova ali je vazno da je Corba ostala. Dzindzer je moj omiljeni gitarista,covek zbog kojeg sam i naucio da sviram gitaru. Najbolja faza po meni je od istine do Koza nostre,a odatle pocinje najgora preko Zbogom Srbijo,Ostalo je cutanje do Nojeve barke. Posednjih par albuma su opet ok. Ne zameram Bori sto pise za Cecu,Cicu,Micu,Gocu vec sto fura politiku. Neka odjebe kretene i podari nam 10,12 ljubavnih pesama,balada tipa Prokleto sam(najbolja svih vremena) i brze stvari tipa Gde si u ovom glupom. . .  ili Voz za Cacak sa furioznim Dziletovim solazama. Da ne davim dalje Najbolji su i neka nam sviraju sto vise i jos bolje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Bora Đorđević u strogom centru Beograda otvara kafić za rokere - „Čorba kafe na slepom koloseku"

Rok pevač i pesnik Bora Čorba uskoro će postati kafedžija. Živa rokerska legenda sa svojim prijateljem Milićem Radevićem (predsednikom bajkerskog udruženja „Harli Dejvidson Srbija" i vlasnikom restorana „Oktopus") u septembru će otvoriti „Čorba kafe na slepom koloseku". Kako Press saznaje, kafić će se nalaziti u neposrednoj blizini Železničke stanice i biće kultno mesto za okupljanje rokera.

- Imaćemo dobro ozvučenje, slušaće se muzika iz 70-ih i 80-ih godina, kada su se pravile prave pesme. Definitivno Beograd nema takav kafić. Imaćemo malu binu za bendove koji traže afirmaciju, a i za one poznate i svetske ako se odluče da kod nas prave žurku posle koncerta - rekao je Čorba za Press, i objasnio kako će izgledati ambijent njegovog kafića.

- Zidovi će biti puni trofeja, zahvalnica i diploma koje je dobila „Riblja čorba". Biće tu plakati iz celog sveta gde smo svirali, iz Lugana, Sidneja, Pečenjevca i „KP doma Valjevo", i gitare na kojima smo ranije svirali, a među njima kao atrakcija gitara koju sam lično dizajnirao, a koja je u obliku muškog polnog organa. Tu gitaru mi je napravio majstor iz Zrenjanina i na njoj sam svirao celu jednu turneju - navodi Bora.

Kod prvog levog... Kafić će se nalaziti u neposrednoj blizini Železničke stanice

Pored kafića, koji će biti izrađen u cigli i drvetu, Bora Đorđević planira da u budućnosti otvori suvenir šop u kome bi moglo da se nađe sve što ima veze sa „Ribljom čorbom".

U svojoj kolumni u frankfurtskim „Vestima" Bora je otkrio da će njegov kafić biti zabranjeno mesto za tehno i folk muziku: - Siguran sam da se u „Čorba kafeu" neće slušati „Aspirini" i slične baljezgarije, kao ni tehno - navodi slavni roker.

IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1882
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Samsung Galaxy Duos 2
Corba forever and ever Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Glasno,glasnije !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
SonyEricsson k750i
Riblja Corba jedan od najboljih bendova u Srbiji
IP sačuvana
social share
Nemam potpis Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Evo nekih pesama koje ce se naci na novom albumu "Minut sa njom" koji bi trebalo uskoro da izadje. Trebalo bi vec ovog meseca.

          



« Poslednja izmena: 07. Jan 2009, 21:14:45 od milton43 »
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:23:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.