Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 09. Maj 2024, 01:04:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: rezolucija  (Pročitano 1156 puta)
08. Nov 2012, 15:03:07
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Msm da nema boljeg mesta, nego ovde da pitam.
Ostampao bih jednu fotografiju na papir velicine a3, ali me zanima koje bi rezolucije trebalo da bude ta slika da bi lepo izgledala kada se ostampa?
Hvala puno na odg.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Mislim da 10mpx moze bez problema, ja sam stampao i vece formate sa 10mpx, i dobro su ispadali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Hmmm...mozda se nisam dobro "odrazio" Smile ja bih neku sliku sa neta skinuo, pa stampao, pa me zanima koja bi rezolucija trebalo da bude, tipa 1024x768 i sl?
Hvala puno na odg Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.11
mob
Nokia C5-00
Рецимо 3648 x 2736 пиксела...  Smile Можеш ти и нешто мање, али ово би требало да да фин квалитет...

У принципу, за екстра квалитет, направиш нови фајл у фотошопу, ставиш 300dpi, пребациш у центриметре, унесеш A3 димензије (420 x 297 милиметара), и онда вратиш у пикселе... Тиме добијеш: 4961 x 3508 пиксела

То би била баш идеална величина за А3 принт, одличног квалитета, али и горе поменута ће изгледати добро  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1046
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
E jbg-a, nema sanse da nadjem tu rezoluciju Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.11
mob
Nokia C5-00
Јбг, предпоставио сам да би тешко нашао нешто толико, пробај што већу, али тешко да ће добро испасти испод бар рецимо 3000 x 2000 пиксела на А3 формат, није А3 тако мали...

Ево мој дигиталац, кад подешавам резолуцију, даје опис резолуције од 8 мегапиксела као: For prints up to A3

Рецимо да би то могло да прође, тих 8мегапиксела и да изгледа ок, али да, нема баш превише толиких слика по нету, бар не нешто конкретно кад тражиш....
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 09. Maj 2024, 01:04:08
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: rezolucija

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.