Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Republika Srpska nema pravo na otcepljenje?  (Pročitano 12152 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


ne sam Safete

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 188
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 7560s
Dragi moji ne svjesni i nerealni prijatelji.RS je trenutno entitet i kao takva nema nikakvu drzavotvornost i samim tim nikakvo legalno-pravno uporiste za referendum.Neka mi neko objasni zasto se onaj presjednik RS sada usutio,kad mu isprasise tur ovi iz EU.To je bio samo pokusaj pridobijanja glasaca.A ovi srbi iz RS odma potrcali nekakva podpisivanja peticija.Trosenje papira uzalud.
Predpostavimo da RS ima pravo na referendum za odvajanje od BiH,onda po istom principu ostatak BiH(koji je uzgred receno veci)ima pravo na referendum na kojem bi se odlucivalo na ukidanju RS.Naravno nemaju ni jedni ni drugi takvo pravo.Zato prestanite sanjati i probudite se.

Почетник
Људи она је створена ..... још само формално-правно да се то реши ... и готово

Pa pasa moj,ona jeste stvorena(i to na tlu gdje ste protjerali nesrbe,i pri tome ubijali,palili itd)A to sto tako naivno konstatujes da treba da se " још само формално-правно да се то реши " i jeste jedini i pravi problem(za vas)sto to i jeste nemoguce.Davno u Dejtonu je dogovoreno i zapisano da samo ako se sva tri naroda sloze moze doci do promijene granica u BiH


 Smile

igorxxx
A rat je počeo onog trenutka kad je pucano na srpske svatove, samo zato što je vjenčanje bilo u srpskoj crkvi i što Srpska Pravoslavna Crkva je otvoreno počela pozivati narod da koriste istorijsku zastavu srpskog naroda! Trobojka sa 4C! Smile Smile Smile Smile
naravno  Smile Smile i onda se srpski narod "spontano"okupio i opkolio za 2 dana gradove sa vecinskim muslimanskim zivljem,sve "spontano" :[1]:Usli i poceli klati po Bijeljini u koju su "spontano"dosli Arkani i njegovi idioti,"spontano" poceli granatirati Sarajevo i ostale gradove. :wave:Sve "spontano" bez ukopavanja i priprema za 2-3 dana  Smile Daj bolan okani se djecije price u koju vise ni Srbi ne vjeruju.

Tralalalala
Prvo: odcepiti Republiku Srpsku legalnim metodom civiliziovanog sveta: referendumom.

A ja bih rekao.Prvo :ukinuti RS  legalnim metodom civiliziovanog sveta: referendumom


neeeo
I sta dobijes time, islamsku zemlju u srcu europe, pa ko ce majketi to jos dopustit, dajte saberite se malo

U svakom slucaju je vise multietnicka drzava,od bilo koje ,koja je nastala cijepanjem YU.Eto nema vise rahmetli predsjednika,a vi opet o nekakvim Islamskim drzavama.Ma to je samo u vasim glavama,iz straha valjda.BiH je multietnicka drzava za razliku od Srbije,Hrvatske i entiteta RS koja je jednoetnicka zbog fasistickog ciscenja teritorije.I ako Europa treba da se necega plasi,to je Srpski nacionalizam i fasizam.(ovim ne mislim na sve Srbe,da nebi doslo do zabune)

costa
"Bas u tome je iluzija sto se drzite toboze nekih visih sila, Njemacke, Holandije...U tome je vasa slabost i kukavicluk, u tome je iluzija."

Oprosti,ali valjda ni ti ne razumijes,sta si hti da kazes. Smile.Nije valjda da mislis da su Njemacka,Holandija ... budale i ne vide ono sto ti vidis.BiH ce prevariti sve i kad dobije nezavisnost(prije 16 god.)stvorit ce Islamsku drzavu.Niko to ne vidi osim tebe  Smile

"...ali vi nemate istoriju vi ste nepostojeci,"" prema tome i vi nepostojite i pomirite se s tim."
Imamo je dovoljno,da odlucujemo o sudbini RS iako vi imate "istoriju"  :[115]:i ako ne postojimo,sto se onda odmah ne odvojite

 Smile Smile


"Dakle niko tu nikoga ne mrzi, nego nece vam uspeti svojim agresivnim pristupom zagorcavajuci zivot Srbima, da ih isterate iz BiH, sto je i bio cilj rata, stvaranje Al-Jamahirije, Al-Serijata "
Cijeli svijet,zna,da je cilj rata bio stvaranje Velike Srbije(kako to sad smijesno zvuci,narocito ono "velike"
 Smile) pri cemu se etnicki ciste teritorije i pri cemu ste srusili sve dzamije koje su bile na teritoriji RS,da sakrijete da tu Muslimani zive vjekovima.

"Jer o cemu se radi ovde u Bosni? Samo se prica o zlocinima u Srebrenici nad muslimanima, a niko ne prica o zlocinima koje se Oricevi krvoloci pocinili u periodu 92-93 maskriravsi preko 3000 srpskih dusa. Niko ne govori o zlocinima mudzahedina na Ozrenu, i u centralnoj Bosni, niti iko govori o proterivanju i ubijanju Srba u Sarajevu"

Ovo je vec druga tema,ali odgovorit cu ti.Ne prica se jer tako velikih zlocina nije bilo,pa se ne moze ni pricati.Nisu Muslimani krivi,niti im je drago sto su Srbi cinili takva zlodjela i sto dokaza ima na pretek pored svakog puta,sto ima masa grobnica u kojima su sakrivani Muslimanski civili.Zbog toga treba da mrzis Srpsko rukovodstvo,a ne te nevine zrtve,nisu oni izabrali da se zlotvori na njima izivljavaju. Smile

" i ako nastavite sa licemernom politikom, narod Republike Srpske ce uskoro odlucivati o spostvenoj sudbini. "
I ako nastavite sa ovakvom politikom,Rs ce nestati i izgubiti i ovo malo sto ima.Svijet vise nece tolerisati tvrdoglavost i zatvaranje ociju pred istinom,a istina je da RS nebi postojala da se nije etnicki ocistila teritorija od nesrba,i ako nastavite sa glupiranjem i mastanjem o nekakvoj "vecoj" Srbiji ,mogli bi izgubiti i to sto vam je ostalo od RS.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Igorxxx
Nemoj majketi da pričaš u suživotu sa vama, počevši od Alijine Islamske Deklaracije, koja je ujedno bila i vaš Kuran ! Tamo sve lijepo piše!

Jesili ikada procitao tu islamsku deklaraciju? ja ti mogu reci da je to jedan dug i dosadan dokument, prvo ga procitaj pa se onda izjasni. Ali sigurno je sigurno, vi imate i imaliste plan o velikoj srbiji tzv "nacrtanje", vec na stotine godina koje je sto puta gore od ikakve deklaracije. Rat je poceo kad je drug slobadan izjavio "srbe nesmije niko da bije". 

@costa
"Bas u tome je iluzija sto se drzite toboze nekih visih sila, Njemacke, Holandije...U tome je vasa slabost i kukavicluk, u tome je iluzija." 

Kukavicluk? Pa koje sa vrha okolnih brda granatiro sarajevo neprestajno?koje poklo civile u toj srebrenici? koje uopste kukvica? Tu pricate o nekim srpskim zrvtama a nigdje da se nadje srpska grobnica. Svaki drugi mjesec se iskopavaju nove grobnice koje su pune sa bosanskim muslimanima. Mozes ti ovde na ovome forumu da pokusavas da izjednacis krivicu, ali nazalost je to sve uzalud. Svako zna koje koga vise smlatijo za vrijeme rata. 

"vasa istorija je virtualna, vezana za Otomansko carstvo koje vise nepostoji, prema tome i vi nepostojite i pomirite se s tim".

de opet ti kazem, procitaj malo knjiga. procitaj malo o bogumilima, malo o kralju tvrtku itd itd. Cuj, i tvoja religija je isto tako virtualna. Kao sto ja znam , bizant je vec davno umro. ako cemo vec tako o sta je nestalo a sta nije. 

 "niko ne prica o zlocinima koje se Oricevi krvoloci pocinili u periodu 92-93 maskriravsi preko 3000 srpskih dusa"

kosto ja znam da je oric bio u hagu, i da covijeku nisu nista mogli da sude. Eto vidis, ti samo njega mozes da spomenes kao "ratnog zlocinca" sa bosanske strane, samo njega i pominjes uvijek, dok ja mogu nabrojati koliko hoces sa vase strane, mladic, karadzic, arkan, itd itd, zar to isto nesto nepokazuje ? ali da , sad ces ti sa svojim standardnim "mi nepriznajemo hag bla bla bla bla. ma nakraju ce se sve zrtve izbrojati i prebrojati pa ce se onda istina pokazati. 

pozdrav bez uvrede

 Smile Smile
« Poslednja izmena: 06. Jun 2006, 13:14:07 od SavoNaSavi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Svaka teritorijalna jedinica, pa i tako mala kao sto je opstina, ima prava na referendum u kojem odlucuje o sebi.

Tim pre entitet garantovan od strane Ujedinjenih Nacija i koji je jedan do sastavnih delova nekakve prinudne federacije -- Republika Srpska -- ima prava da odlucuje o sebi.

Tako i mudzahedinsko-ustaska grupacija takodje ima prava da odlucuje iskljucivo o sebi, a nikako o Republici Srpskoj.

Negiranje prava Republici Srpskoj da se organizuje kako god ona zeli u okviru nekakve labave konfederacije tzv. Bensonije-&-Hedgesovinije oterace Srbe u odcepljenje od mudzahedina i ustasa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Tralalalala
Svaka teritorijalna jedinica, pa i tako mala kao sto je opstina, ima prava na referendum u kojem odlucuje o sebi.

Pa sto se onda ti toliko protivis Kosovskom referendumu ili naprimjer referendumu u vojvodini ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
@Tralalalala
Svaka teritorijalna jedinica, pa i tako mala kao sto je opstina, ima prava na referendum u kojem odlucuje o sebi.

Pa sto se onda ti toliko protivis Kosovskom referendumu ili naprimjer referendumu u vojvodini ?

Kako mozes tako da jedes govna?

Gde sam ja ista pisao o referendumu na Kosovu i Metohiji ili u Vojvodini?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Savo
teritorijalne jedinice imaju pravo na svasta i refrerndum ali tako nesto postoji samo u Srbiji!
gde si ti video tako nesto u Evropi Smile
a tek sam se pre par dana iznenadila sa Sandzackom Demokratskom partijom sta je to? gde to postoji ?Muslimani imaju svoju partiju?
to moze samo kod nas Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Savo
teritorijalne jedinice imaju pravo na svasta i refrerndum ali tako nesto postoji samo u Srbiji!
gde si ti video tako nesto u Evropi Smile
a tek sam se pre par dana iznenadila sa Sandzackom Demokratskom partijom sta je to? gde to postoji ?Muslimani imaju svoju partiju?
to moze samo kod nas Smile

Nisi u pravu.

Prvo to postoji na mnogo mesta -- evo ekstremnog primera:

http://ontology.buffalo.edu/smith/baarle.htm

To je cak bazirano na nacionalnosti vlasnika parcele, sto je iracionalnije.

A drugo: zasto bi "muslimanska partija" bila ista neobicnije od "hriscanske (demokratske)"? I uostalom ima ih u Zapadnoj Evropi. Za sad jos uvek ne u Severnoj Americi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja nisam u pravu.
Samo smatram da nam ne trebaju ekstremni primeri ,i muslimanske partije, mislim da se ja pitam.............bilo bi 100% Smile
A jos manje da se ugledamo ili tesimo sa tako extremnim primerima. Smile
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Meni ni najmanje ne smetaju muslimanske partije donde dokle se striktno postuje ustav. Neka se organizuju, traze prava itd. Apsolutno sam liberalan u smislu prava na licni stav.

Ali zato bih trouble-makere kaznjavao najstroze moguce. Za bacanje kamenice na medjunacionalnoj utakmici -- 3 godine zatvora. Za teroristicko udruzivanje: 40 godina.

I tako...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T65
Citat: mohaba
Davno u Dejtonu je dogovoreno i zapisano da samo ako se sva tri naroda sloze moze doci do promijene granica u BiH

Isto tako dejtonskim sporazumom je dogovoreno da se svi potezi bilo na politickoj pravnoj ili nekoj drugoj osnovi rade u dogvoru sva tri konstitutivna naroda. A po kom pravilu dejtonskog sporazuma su muslimani tuzili Srbiju na nivou BiH bez saglasnosti Srba????  Smile

To su dvostruki standardi, kojima je cilj da otezaju Srbima zivot. Dzaba vam Bosna, Bosna nikad nece biti jedinstvena ni po kojoj tacki. Dok god ste separatiscki nastrojeni, dok god u sebi gajite duh Al-Kaide, uvek ce se u gradovima Srpske slaviti sportski uspesi Srbije, velika vecina Srba iz BiH nece Bosnu dozivljavati kao svoju zemlju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.