Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Reno sprema super jeftini logan  (Pročitano 4711 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 108
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N82, 6233
Daciu sam provozao i to model 1.6, da to razjasnimo odma!! Auto ima  3 zvezdice za bezbednost, jako izdrzljive motore i ako su starije konstrukcije (ovde mislim na one sa 8 ventila, a znamo da ima i sa 16 ventila i da se ti isti motori ugradjuju u Reno, o dci motoru necu da trosim reci svi znamo kakav je to motor, nemoj me samo pitati da li sam ga provozao, jesam, imam clia, sa ovim motorom), dalje sto se tice izgleda stvarno ne vredi da se otome raspravlja i diskutuje, meni je recimo ruzna vectra, ali kazem meni nekome je lepa,

sto se tice ove super jeftine dacie, nemoj molim te da donosis zakljucke pre vremena, prvo uopste ne znamo kakav ce to auto biti i na cemu ce se stedeti, ova cena koja se ovde spominje je fabricka, svi su se smejali kad je Reno rekao da ce napraviti auto za 5000 eura, i napravio ga je i taj  auto se odlicno prodaje ne samo u siromasnim zemljama vec i u razvijenijim!! slozices se da je bezveze diskutovati o necemo sto ne znamo, zato sacekajmo da vidimo kako ce taj auto izgledati, pa onda moze i da se kritikuje i da se hvali!!
IP sačuvana
social share
Partizane nas si  ponos ...
Renault F1 Team
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Daciu sam provozao i to model 1.6, da to razjasnimo odma!! Auto ima  3 zvezdice za bezbednost

za mene nov automobil koji ima 3 zvjezdice nikako nije siguran,pogotovo onaj segment od 1 za zastitu pjesaka mislim da je tako.
Daciu sam provozao i to model 1.6, da to razjasnimo odma!! Auto ima  3 zvezdice za bezbednost, jako izdrzljive motore i ako su starije konstrukcije (ovde mislim na one sa 8 ventila, a znamo da ima i sa 16 ventila i da se ti isti motori ugradjuju u Reno, o dci motoru necu da trosim reci svi znamo kakav je to motor, nemoj me samo pitati da li sam ga provozao, jesam, imam clia, sa ovim motorom)
za motore sam vec jednom rekao,vozis daciu-servisiras renault.pa,jos je daleko dacia od renaulta,koliko se god tebi cinilo da se radi od "pravom" renaultu.ljudi kupovinom dacie misle da imaju renault,sto je apsurdno i greska.motorna grupa i mjenjac su preuzeti iz renaulta.sta jos?plstika koja se ugradjuje je jeftinije kvalitete od renaultove,iako se radi o istom proizvodjacu!
o samoj ljepoti,pa neznam bas kome je lijepa :-knepregledna nazad,ostre linije koje ni malo da slice necem novom.
lak,zavrsna boja ne rijetko "otpada",komadici i sl. je nedopustivo u danasnje vrijeme.
dobro sam ja upoznat sa renaultovim motorima,pogotovo dizelima i dobro znam sta je dci u dacia-i!

 nemoj molim te da donosis zakljucke pre vremena, prvo uopste ne znamo kakav ce to auto biti i na cemu ce se stedeti, ova cena koja se ovde spominje je fabricka, svi su se smejali kad je Reno rekao da ce napraviti auto za 5000 eura, i napravio ga je i taj  auto se odlicno prodaje ne samo u siromasnim zemljama vec i u razvijenijim!!
pa kako mogu donijeti pogresan zakljucak kad znam da se cijenom od 2500e ide samo pogonska grupa,motori.eto,dacia-renault je toliko pametna pa je enormno snizila troskove proizvodnje i nabavke materijala.i sve to fino upakovala u jedan finalni proizvod nazvan dacia logan jefiniji Smile
kupci logana su pretezno ljudi koji i neocekuju nesto pretjerano od automobila,cisto prevoz od tacke a do tacke b.ocekivati da je logan limuzina (sedan) je smijesno.drago mi je da postoji takav automobil na trzistu,cisto iz nekog zadovoljstva da se maknu krsevi sa ulica,ili pak je on vec krs od ostalih?!opet kazem,ocekivanja da je to renault od dacie je smijesno,ipak to je jos jedan istocno evrpopski uradak sa zapadnim kolegom.
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 158
Zastava Sombor
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung S8500 Wave
Meni se Logan uopste ne svidja i da kosta 3000e netreba mi, ali je cinjenica da je u svim casopisima odneo titulu najbolji odnos cena/kvalitet. Sto i nije mala stvar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 108
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N82, 6233
Evo da budem jasan, posto se ne razumemo
daleko od toga da je dacia Renault, naravno da nije, naravno da dacia ima mana, i ne mozes da je uporedjujes sa skupljim automobilima, ali za 7000 eura koliko kosta dobijes nov auto koji ce te sluziti narednih 4-5 godina bez ikakvog ulaganja u njega, a veruj da i ovaj super jeftini logan ce naci svog kupca, e sad sto tebi smetaju neke sitnice mnogim ljudima to ne smeta, pogotovu onima koji voze jugice, 101, stara auta od preko 15 godina, verovatno si cuo za izreku da svaka krpa nadje svoju zakrpu!!
Znam ljude koji nece ni da te slusaju kad im navedes kao manu neku sitnicu, gledaju me kao da sam ih opsovao o takvim ljudima ja pricam i za njih je Logan savrsen i bez mana, nadam se da me razumes, juce sam pricao sa ujakom kome ne valja ni megan, ni golf jer su to losa auta za njega, njega zanima auto od 120 000 eura, e ja ne pricam o ovakvim ljudima i za njih nije namenjen logan!!
« Poslednja izmena: 12. Avg 2007, 16:47:15 od Lorki »
IP sačuvana
social share
Partizane nas si  ponos ...
Renault F1 Team
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 90
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung d520
Evo da budem jasan, posto se ne razumemo
daleko od toga da je dacia Renault, naravno da nije, naravno da dacia ima mana, i ne mozes da je uporedjujes sa skupljim automobilima, ali za 7000 eura koliko kosta dobijes nov auto koji ce te sluziti narednih 4-5 godina bez ikakvog ulaganja u njega,

bas i nisam siguran da logan moze tolko datraje,a solenca je 5 puta lepsa,a i ona je ruzna,a bas me interesuje,kakvom prostulu logan moze da bude lep.
postoji subjektivno i objektivno misljenje,a objektivno je da je logan gadan ko pas,nema rasprave
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Evo da budem jasan, posto se ne razumemo
daleko od toga da je dacia Renault, naravno da nije, naravno da dacia ima mana, i ne mozes da je uporedjujes sa skupljim automobilima, ali za 7000 eura koliko kosta dobijes nov auto koji ce te sluziti narednih 4-5 godina bez ikakvog ulaganja u njega, a veruj da i ovaj super jeftini logan ce naci svog kupca,

pazi,mozda se malo nismo dobro nasli.ja samo govorim o "ponosnim" vlasnicima logana koji misle da voze renault.a za 4-5 god trajanja mislim da ipak trebamo sacekati taj period.vec se nacula i neka prica vezano za lak,nisam vidjeo,ali sam cuo da nije bar dobro zasticen.a to da ce logan naci svog kupca u to i nesumnjam,ciljna grupa je vec izabrana,i po tome logan i biljezi dobre rezultate prodaje.
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
samo me zanima koliko će taj ultra jeftini auto biti ružan, ako Logana nadmaši svaka im čast

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
samo me zanima koliko će taj ultra jeftini auto biti ružan, ako Logana nadmaši svaka im čast

 Smile Smile Smile
jeftijije bi im bilo da honorisu kakvog klinca iz vrtica,zadovoljis ga burago auticima i nije neka investicija,prodjes bolje sa dizajnom Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


You'll never walk alone

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2606
Zastava Anfield Road
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
LG G2 32GB
ja bi pre uzeo mercedesa starog 25-30 godina za te pare
IP sačuvana
social share

vozio sam motor 300 km/h skoro 4 minuta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39829
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
to auto ce da bude  Smile
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.