Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:22:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Renault Twingo RS  (Pročitano 18225 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
Ako je nekome 8 sec. extra,golf iz 1985 Gti je punio brže od toga. Smile Znači oni pompezno najjavljuju auto koji može ladno da pokidaju nekoliko automobila od pre dvadeset godina.Toliko o ekskluzivnosti renaulta.Možda je to sad najmanji auto,ali po dimenzijama i težini mogu da se kladim da je sličan kadetu suzi ili golfu gti. Smile A još je i mnogo ružan,stavili mu kao rs opremu,smejurija,a osećam da će da košta duplo od običnog twinga,takođe i održavanje,napraviše francuzi malu trošilicu novčanika,i još se hvale,a posle par godina vredeće 4-5000 evra. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1012
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6300, 5800
po dimenzijama i težini mogu da se kladim da je sličan kadetu suzi ili golfu gti. Smile
Ali je zato sofisticiraniji, udobniji, ekonomichniji, prijatniji za duzha putovanja &, jednom rechju, bolji?
IP sačuvana
social share
Mercedes S65 AMG
5.980cm³ 36-valve V12 BiTurbo
Max.Power 604KS@1.500-4.800rpm
Max.Torque 1.000Nm (Limited)
Top Speed 250km/h (Limited)
196.308€
. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N73 Music
ne, ne... Golf je Golf... znas ti, to ti je deda Diletantovog golfa, pa de da klio (koji usput extra izgleda, a verujem da se tako ponasa i na putu) da bude bolji od njega... vrvtno je i taj S65 AMG iz tvog potpisa losiji... ne kapiram cemu pominjanje golfa GTi koji je star preko 20 godina u ovoj temi... vrvtno je imao svu ovu elektroniku, klimu, udobna sedista i  sve ostalo sto otezava danasnja kola!?
jeste, kosta duplo vise, jeste, skuplji je za odrzavanje, i da, kupice ga samo onaj ko to voli i voli da uziva u voznji... i i dalje ne kapiram poentu ubacivanja nekih sestih kola u temu...
koja je onda poenta GTi-ja V  edition 30, kad je toliko skuplji od obicnog GTI, a nije mnogo jaci... i to je onda bacanje para, cak i isto izgleda...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
Ponovo se taksista proserava iako ga niko nije spominjao,a posle kao ja započinjem,tako ga i prošli put uopšte nisam spomenuo.Šaban Smiley 1

Ne mora sa golfom,uporedite sa peugeotom 205 gti,jeste udobniji sigurno,ali da li je po performansama nešto bolji,nije,a razlika je isto 20 god.A i jedan i drugi ne verujem da su nešto bezbedni..Ne kažem da treba da bude duplo brži,što i nije moguće,nego bar za 1 sec.do 100 brži od tih modela,a nije brži uopšte.
Nabacili su spojlere koji će da koštaju papreno,auto će cenovno da uđe u veću klasu,koštaće sigurno 18-20000 evra,a možda i više,i šta je tu isplativo,a garantovano će da troši 12-13 litara goriva,veoma simpatičan i isplativ automobilčić.

Isto mislim i za vw pola krosover(mislim da se tako zove),nabacili su neke plastike,podigli ga malo i klepili nenormalnu cenu,možeš novog pasata da uzmeš za te pare,taj auto sigurno nema zagarantovan uspeh.
Takođe i seat je izbacio sličan auto i stavio mu cenu od 25000 ili čak 30000 evra,to će malo ko da kupi.Čak seat ima dizel 2.0 sa 170 konja koji bi pojeo tog twinga.

Znači,nije bitan proizvođač,svaka fabrika ima takve automobile,i takvi automobili se prodaju u smešnim serijama u poređenju sa istim običnim modelima,zato što se ne isplati kupiti ih.Daju malo zabave za puno para.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N73 Music
pa to je danasnja auto-industrija! oni ti ponude i uvek ima neko ko ce da kupi... ne ocekuju oni neko povecanje prodaje zbog tog modela, al malo zaintrigiraju trziste i one madje vozace koji imaju parada da kupe tako nesto i zele da se izdvajaju od ostalih.
i odjebi vise od mog posla!!!jbs.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
Jel imaš šah u gepeku. Smile Neću više,ali nemoj  da me spominješ.Nema potrebe da počinješ,a posle se nešto buniš. Smile

po dimenzijama i težini mogu da se kladim da je sličan kadetu suzi ili golfu gti. Smile
Ali je zato sofisticiraniji, udobniji, ekonomichniji, prijatniji za duzha putovanja &, jednom rechju, bolji?
Konstukcijski jeste bolji,ali ne i po performansama,ako su hteli da stave rs oznaku,trebali su da izbace motor sa 180-200 konja,sa nekim ubrzanjem od 6-7 sec.,pa da kažemo da je mala trkalica.Ovako na auto putu,svakom ozbiljnijem autu,mora da se sklanjaš sa puta,a kao imaš rs.Ponižavajuće.

« Poslednja izmena: 23. Dec 2007, 23:34:06 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1012
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6300, 5800
Ne umem da razumem tvoju filozofiju..
200 konja u Twinga??
Shta onda da ochekujemo, Clio sa 250KS, Megan sa 300???
Brate.. i da skinu JEDNU sekundu?!?
Ti si jako zanimljiva lichnost..
IP sačuvana
social share
Mercedes S65 AMG
5.980cm³ 36-valve V12 BiTurbo
Max.Power 604KS@1.500-4.800rpm
Max.Torque 1.000Nm (Limited)
Top Speed 250km/h (Limited)
196.308€
. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N95 8gb
Ajde sada svi malo  Smile  da ne bi poceo sa brisanjem....
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N73 Music
eeej, pa M5 ima 500 konja i kosta 110 000 evra, a 3 sekunde je brzi od twinga! (ubzanje)
2. twingo nema duzinu i stabilnost za neke velike brzine
3. to je da ti u gradu ude zanimljivije i da lepo ide kroz krivine, a ne da ide 300 na auto putu. mada ne vidim po cemu je 200 na sat u tako malom autu los rezultat... koliko kola srednje klase moze da ide preko 200, a njih najvise ima na putevima?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
Ne umem da razumem tvoju filozofiju..
200 konja u Twinga??
Shta onda da ochekujemo, Clio sa 250KS, Megan sa 300???
Brate.. i da skinu JEDNU sekundu?!?
Ti si jako zanimljiva lichnost..
Poenta je kad predstave nešto sa oznakom RS,očekuje se nešto atraktivnije.Ja sam i rekao da je možda i mali auto za tolko konja,ali i Mini cooper s ima 175 konja i ide 7.1 do 100,max brzina oko 230 km.Mercedes a 200t ima 193 konja iide7.5 do sto i 228 km max i italijani sada izbacuju fiat 500 abarth ss koji bi trebao da ima 1.4turbo motor sa oko 180 konja,a fiat 500 je još manji auto od twinga.Polo GTI ima motor 1.8T sa 150 konja,i sitan tjuning ECU-a od 400-500 evra mu podižu na 180 konja.
A ta jedna sekunda je mnogo u auto industriji i veoma je bitna u tim trkama između dva semafora(koje su spominjane kao adut ovoga automobila),a ovaj auto ide i iznad osam sekundi.Bockov auto ide,koliko mi se čini oko 4.8 do sto,misliš da bi bilo isto da ide oko 6 sec.,da li bi to bio isto toliko atraktivan auto i cenjen auto. Smile  Kod takvih modela(s,rs,gti,...,kad ih ljudi kupuju te podatke prvo gledaju jer hoće da imaju brz auto. Smile I trebali su kupcima malo atraktivniju mašinu da ponude,da opravdaju rs oznaku.

Ovo poređenje oko bockovog auta sam naveo da bi objasnio koliko jedna sekunda znači.



Evo kakav Merc.smart ima da se kupi,ovo je više tjuning,ali dokaz da i  mali automobili mogu da budu mnoooogo brzi.Rezultati su impresivni.Stavljen je agregat sa motora suzuki GSXR1000

The super-mini-car is not quite treehugging in itself since the modifications certainly made it less efficient than it originally was, but anything that can get the general public excited about smaller cars (especially in North-America) can only be a good thing. The specs of the modified smart are: 180 hp from a GSXR1000 Suzuki motorcycle engine , a 13,000 RPM redline, 0-60 in 4.2 seconds, 1/4 mile in 12.4 seconds and it tops out at 132mph. "Autosport Magazine tested it against a Mistubishi Evo FQ-330. It didn’t win but fared better than the Subaru that tried a week earlier." No word on fuel economy, but we assume that it must still be decent when the engine is kept at low revs.

Off je,ali mislim da je interesantno za pogledati. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:22:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.