Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Reklamacije u garantnom roku - Iskustva  (Pročitano 1721 puta)
09. Jun 2008, 13:36:21
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Pozdrav svima!!!

Imam problem sa Nokia 6120 Classic kupljenim u ,,Mobis Electronics" (ovlasceni distributer-prodavnica) 14.  2.  2008.   Kada legnem da spavam uvece iskljucim telefon i ujutru kada se probudim, kada ga ukljucim ne promeni datum, vec ostavi onaj od juce i samim tim se desi da me alarm uopste neprobudi ujutru.   Sada cu vam opisati na kakve sam sve bezobrazluke naisao prilikom reklamacije:

-   Prvi put (07.  04.  2008.  ) kada sam otisao da prijavim kvar tamo gde mi je raceno pri kupovini, rekli su mi da trenutno ne rade (to je bilo u periodu radnog vremena) i da dodjem za pola sata jer im je inspektor dosao.  .  .  vratio sam se kuci jer sam bio u zurbi.  .  .  
-   Drugi put (09.  04.  2008.  ) kada sam dosao rekli su mi da je promenjeno mesto za predaju pokvarenih telefona ali da rade kracim radnim vremenom nego prodavnica gde mi je pri kupovini receno da je tu i servis.  .  .  vratio sam se kuci.  .  .  
-   Treci put (10.  04.  2008.  ) kada sam predao telefon receno mi je da ce biti gotov najverovatnije sutra, ali da ne moze da garantuje da ce biti sutra jer nailazi vikend,  pa ce biti ponedeljak ili utorak (2-3 radna dana).  .  .  
-    Cetvrti put (16.  04.  2008.  ) sam isao nedelju dana posle predaje da vidim sta se desava jer mi je bilo receno da ce biti gotov za 2-3 radna dana.  .  .  receno mi je da treba da im stignu telefoni iz ,,WSC’’ (ovlasceni Nokia-in servis) i da je mozda u toj turi, a sutradan su ga tek predali u ,,WSC’’!
-   Peti put (23.  04.  2008.  ) kada sam isao da preuzmem telefon rekli su mi da je zamenjena backup baterija i softver.   Folderi u telefonu su od 11.  4.  2008.   13:18h.  .  .  sto je period dok je telefon bio u Mobisu.   Kada sam dosao kuci video sam na sajtu ,,WSC’’ da za moj telefon pise: „Vas uredjaj nije popravljen i bice Vam vracen“, a telefon stvarno i dalje nije bio popravljen!
-   Sesti put (29.  04.  2008.  ) kada sam isao u Mobis trazio sam da mi zamene telefon novim posto nisu uspeli da ga poprave uz izvestaj na sajtu ,,WSC’’: „Vas uredjaj nije popravljen i bice Vam vracen“, sto odbili su uz obrazlozenje da to ne mogu da urade.   Tada su mi rekli da backup baterija uopste i nije zamenjena nego samo software.  
Kada sam trazio da zovu sefa, momak koji radi tu je rekao da nema sefa.  .  .  pitao sam: „ Da li si ti sef?“.  .  .  rekao je da je sef necega.  .  .  rekao sam: „Onda mi zovi tvog sefa“.  .  .  rekao je da njegov sef meni ne moze da bude dostupan.  .  .  
Rekao je da su vec nekoliko pokvarenih telefona dobili sa servisa iz WSC za kratko vreme i da im to nije prvi put i da bi trebalo da ja odem tamo i da im, kako je rekao: „Sednem na grbacu“ kako bi mi odmah popravili telefon.  .  .  pitao sam ga: ,,Zasto bih ja nekome sedao na grbacu i resavao vase probleme?! To je problem izmedju vas, a ja sam platio telefon 30% vise nego po divljim prodavnicama bas zato da bih izbegao ovakve neprijatnosti.  ’’.  .  .  rekao je da ako ostavim telefon u Mobis-u oni ce u WSC predati tek za nekoliko dana.  .  .  
Posto mi je bio neophodan telefon dogovorio sam se da zovu WSC i da se dogovore da odmah uzmu u popravku telefon, a da im ja odnesem, da ne bih cekao kurira nekoliko dana.  
-   Prvi put (29.  04.  2008.  ) sam otisao u WSC, gde su mi rekli da ne umeju da ga poprave odmah i da moraju da posalju mail Nokia-i i da tek kada im odgovore mogu da poprave telefon.   Rekao sam da zamene telefon, na sto su rekli da oni to ne rade, nego mogu da zamene kompletnu stampanu plocicu, ali tek kada pokusaju da ga poprave.   Trazio sam da telefonom odmah zovu Nokia-u, ali su rekli da im je jedini kontakt sa Nokia-om preko E-mail-a.   Posto je serviser sumljao da je u pitanju samo softver da ne bih bio bez telefona (posto su tada nailiazili praznici – Vaskrs, 1 Maj) zamenio je softver u  roku od nekoliko sati.  
-   Drugi put (29.  04.  2008.  ) sam otisao u WSC da preuzmem telefon.   Telefon je radio dva dana i opet se pokvario.   Smucilo mi se i nemam vremena, kupio sam jeftin telefon na drugom mestu.  .  .  
-   Treci put (12.  05.  2008.  ) sam otisao u WSC i odneo telefon na popravku.  .  .  rekli su mi da po zakonu mogu da drze telefon 45 dana, ali da nece toliko da ga drze, nego ce da ga poprave za 2-3 dana i pitali da li mi je to uredu.  .  .  rekao sam da.  .  .  
-   Cetvrti put posle nedelju dana sam otisao u WSC da pitam o cemu se radi jer mi je bilo receno da ce biti gotov za 2-3 dana.  .  .   rekli su mi da trenutno nemaju delova i da treba da im stignu delovi, ali su ostali na carini.  .  .  

6 odlazaka u Mobis + 4 odlazaka u WSC = Kriminal!
Jos uvek cekam.  .  .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Alcatel One Touch
Srbija,brate,medju sljivama... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC desire s
Pozoves inspekciju mozda oni to rese  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 803
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia Lumia 820
Jedino inspekcija, ovako ih bas briga... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Kompletan tekst procitan u radio emisiji ZAIR (zakon akcije i reakcije) broj 401. koja sa emituje:
Top FM - Beograd, OK Radio - Vranje, CITY Radio - Niš, Radio Palić - Subotica, Beotel radio - ISP web radio

Vise informacija o terminima na linku:
http://www.modli.co.yu/zair/zair2002/zair_emitori.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla es61
Bezobrazluk servisera, nema šta!!
Najgore od svega je što bi ta firma, kao uvoznik Nokia telefona, trebala da bude uzor drugima a ona još ispade i najgora.

Imam x primjera gdje bi neke ž prodvnice telefona korektnije postupile.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
401. emisija ZAIR:

http://www.beotelradio.net/podcast/Zair%20401.mp3

Tekst je procitan od 61. do 68. minuta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Zvali me juce. . . bio sam danas po telefon. . . posto su im `tehnicari` bili na pauzi, bio sam uskracen za sagovornika. . .
Devojka koja radi za pultom za prijem kaze: `Juce nas je zvao trzisni inspektor!`. . . pitao sam: `U vezi ovog telefona?`. . . rekla je totalno uzrujana odjedanput: `Da! Obicno dolaze, a sada su zvali! To mora da vam je neka rodjaka! Verovatno vam je tetka! Pozdravite tetku puno!`. . . u stilu neuropsihijatra rekao sam: `Da, da, da. . . `. . . kaze: `Samo da znate da smo telefon uzeli u popravku pre nego sto su nas zvali!`. . . ponovio sam: `Da, da, da. . . `. . . nasmejao sam se, rekao: `Prijatno` i otisao. . . (inace 18. 06.  ih je zvao inspektor, istog dana su poceli popravku, istog dana zavrsili (zamenili celu stampanu plocicu), istog dana me pozvali da preuzmem telefon. . . gle slucajnosti. . . hahaha)
Sta ces, mlada, neukusna, prepametna. . . :)

Videcu da li ce ovaj telefon da radi kako treba. . . vise nista ne moze da me iznenadi. . . :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Pozdravi tetku a nama ostavi e-mail ako budemo imali sa njima jos problema da ti kazemo da opet zamolis tetku da pozove inace nam nema spasa sa njima  Smile Smile Smile

Ja sam ih zvao u sredu u vezi n95 8gb i rekli su mi da ce im stici u toku nedelje, danas sam ih opet nazvao praveci se lud i da nista ne znam i rekli su mi da ce biti za jedno nedelju dana... Nadam se da me nece vozati par nedelja i da ce im stici nokia brzo...Ili comtrade-u svejedno mi je kome pre stigne tu uzimam...

pozz i drago mi je da si uspeo da resis problem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.