Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rekao je da će nazvati i nije se javio  (Pročitano 3798 puta)
03. Mar 2008, 13:39:17
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Rekao je da će nazvati i nije se javio

Situacija je sledeća: Izašle ste sa momkom. Oboje ste se super proveli (ili bar vi mislite da se i on dobro proveo). Rekle ste ‘laku noć’, a on je rekao da će vas pozvati. I nije.

Zašto? Šta ste to rekle pa ste ga uvredile? Možda vam je frizura bila loša?
Ili garderoba? Ili je u pitanju vaša težina? Šta to nije u redu sa vama?

Odgovor na ovo pitanje je: ‘Zar je bitno’???
Svaka žena na svetu bez obzira koliko zgodna, lepa, pametna, fina, talentovana, bila je razočarana muškarcem koji joj se sviđao i koji je rekao da će pozvati ponovo i nije.

Šta god da radile, nemojte vi njega zvati. Zašto? Zato što je rekao da će pozvati, i nije. Što znači, ili da njegova reč ne znači puno (a to je dobro saznati u startu), ili da je greškom bacio vaš papirić misleći da je račun za hleb.
Da, žena ima sva prava da pozove muškarca (ukoliko je cool sa tim), ali zašto bi ste stavile sebe u takav podređen položaj zvanjem nekoga ko vas je može se reći lagao. Kome je to potrebno?

Pre nego što krenete sa gomilom negativih misli tipa: ‘nikada se neću udati’, ‘svi moji sastanci se završavaju tragično, umreću sama… STANITE!!!

Istina je da vam je tip učinio uslugu. Oni nije pravi muškarac za vas, i na kukavički način stavio vam je to odmah do znanja umesto da vas zavlači nekoliko nedelja. Odbijanje uvek boli, naravno, ali dešava se svima. A vi ste već veliki i prebolećete to definitivno.

Mislite o onome što imate da date i onom što vas čini posebnom. Znajte da postoji neko sa kvalitetima kao što su vaši, svakako muškarac sa dobrim ukusom koji će vas voleti i ceniti.

Izvor: Ženski portal
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
sta ako sam bio zauzet pa nisam stigao  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Није то оправдање, драги мој пријатељу...  Smile
Увек имаш бар толико времена да откуцаш смс: "Тренутно сам заузет, чућемо се кад нађем мало времена." А затим то и испуниш.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
zato ja uvek kazem "cujemo se"  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
...што ти оставља простора и за "чућемо се, стварно" и "чућемо се, мало сутра"...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
...што ти оставља простора и за "чућемо се, стварно" и "чућемо се, мало сутра"...  Smile
tako nekako  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Glupo je ocekivati od ljudi da nam na kraju sastanka kazu:"Slusaj imas dobre sise, ali ti je faca blago zastrasujuca, a i usta ne zatvaras i zato molim te nestani, dezintegrisi se da bih uopste mogao da zaspim nocas jer necu uspeti ako te budem slusao jos 5 sekundi", ili nesto poput:"smorila si me gore od utakmice bez golova, ali mi je bilo glupo da ti kazem" ili prosto "nije to to, ne bih zeleo da se vise vidjamo" i slicne druge komentare koje osoba moze u sebi da zudi da vam kaze, ali ce se iz pristojnosti ugristi za jezik i reci "cujemo se" ili "zvacu te". Ljudi koji racionalno rezonuju prosto znaju vec posle prvog sastanka jel bilo neke hemije ili neke iskre ili nije. Mislim malo je tunjavo da te neko doprati do kuce i kaze ti samo "cao" i ode. Ne zovu jer im se ne zove iz nekog razloga i koga je uopste briga za to. Ko polaze previse nade u prvi sastanak taj je osudjen na preispitivanje situacije, a zene su u tome sampioni.
Nije se javio? Who the fuck cares.
« Poslednja izmena: 03. Mar 2008, 22:07:22 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b3
Ma javice se sto posto, malo se zadrzao.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Glupo je ocekivati od ljudi da nam na kraju sastanka kazu:"Slusaj imas dobre sise, ali ti je faca blago zastrasujuca, a i usta ne zatvaras i zato molim te nestani, dezintegrisi se da bih uopste mogao da zaspim nocas jer necu uspeti ako te budem slusao jos 5 sekundi", ili nesto poput:"smorila si me gore od utakmice bez golova, ali mi je bilo glupo da ti kazem" ili prosto "nije to to, ne bih zeleo da se vise vidjamo" i slicne druge komentare koje osoba moze u sebi da zudi da vam kaze, ali ce se iz pristojnosti ugristi za jezik i reci "cujemo se" ili "zvacu te". Ljudi koji racionalno rezonuju prosto znaju vec posle prvog sastanka jel bilo neke hemije ili neke iskre ili nije. Mislim malo je tunjavo da te neko doprati do kuce i kaze ti samo "cao" i ode. Ne zovu jer im se ne zove iz nekog razloga i koga je uopste briga za to. Ko polaze previse nade u prvi sastanak taj je osudjen na preispitivanje situacije, a zene su u tome sampioni.
Nije se javio? Who the fuck cares.
Smile Smile Smile
Јууупи... Мунка је у фазону!  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Rekao je...ljudi su rekli da ce 2000. biti na Siriusu pa eto, kasne... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.