Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:05:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Referendum za ukidanje RS  (Pročitano 5662 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
evo prvi da kazem jasno i lasno da cu na tom referendumskom pitanju zaokruziti DA Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
evo prvi da kazem jasno i lasno da cu na tom referendumskom pitanju zaokruziti DA Smile Smile Smile Smile

Ласно??? Smile
Јесте ли похапсили оне које сам ти поставио??? Smile
Неможеш ти гласати без истуреног бирачког мјеста за особе ометене у развоју. Smile
Теби ће срби подвалити па ћеш заокружити НЕ колико си брз. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 630
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Nokia 
kad bude ti otvori temu pa cemo raspravljati sada ide jedan lock predpostavljam Smile

ne treba lock, treba i onu tamo onda zatvorit jer na njoj samo referdumisu, a nikad refernduma

proces je u toku ne moze sve da se desi za 15 dana Wink Jel se tebi toliko zuri da se razidjes sa RS? Smile

meni se zuri u rat koji ce srbi opet da zapocnu, a mi kad udarimo odozdo, A xrvati odozo nece znat sta ix je zadesilo , nok out kao u najbolja vremena aziza tajsona  Smile
A da nisi ti malo mnogo gledao filmova, a?  Smile

Vrati se i pročitaj šta ti je čovek napisao:
Citat
БиХ има два ентитета која самостално функционишу и
то Република Српска боље јер нема територију коју не контролише нити има паралелне органе као
федерација у три хрватска кантона.Он не види да му је федерација исјецкана на десет дијелова,а
да је 49% БиХ компактна цјелина.Не види човјек да ће се након пописа све расчистити на терену и
да ће се знати ко је власник чега и неће важити ми имамо право као до сада јер не полажу право
на територију гдје их нема или су у мизерном броју и то првенствену послијератној продаји и
размјени имовине кантони вс Република Српска.

Vi navodno imate relativnu većinu, što nikako ne možemo a utvrdimo jer uoprno odbijate popis koji bi pokazao mnogo stvari u BiH i razotkrio brojne laži i nagađanja. Bolje gledajte šta ćete sa Hrvatima, jer dok se vi budete jebavali oko toga kako da ukinete jedan entitet probudićete se sa trećim entitetom i sabijeni na 23% teritorije kao one ovce ograđene žicom. Ni danas nemate bezrezervnu podršku, a te gluposti o kojima trućaš ovde prvi Hrvati neće podržati. Bujrum.  Smile

Pazi sad ovamo:

Pločkinić o hrvatskom referendumu
2. februar 2010. | 16:30 | Izvor: Tanjug


Mostar -- Predsednik nevladine organizacije "Kroacija libertas" Leo Pločkinić, kaže da hrvatske partije spremaju referendum za razduživanje od Bošnjaka u Federaciji BiH.

"Do referenduma neće doći samo ukoliko Bošnjaci prihvate mirnu podelu Federacije BiH na dva entiteta", rekao je Pločkinić. On je dodao da je dokument o mirnom razduživanju Hrvata sa Bošnjacima spreman i da će biti objavljen krajem marta na hrvatskom saboru, koji će se održati u Mostaru.
« Poslednja izmena: 02. Feb 2010, 17:22:40 od M70AB1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
xe xe koliko vidim i xrvati okrecu plocu, xoce i oni malo da cope od rs-a, a i mesic je jasno i lasno kazao ja cu poslat vojsku na rs tacnije na koridor i pa pa rs...drzat ix u obroacu 7 dana i to ce sve kapitulirat ko rcka...i jos nesto da kazem za rs, prvo, ekonomska je propast u pcu, a kao drugo niko nece srbe sebi jer niko nije zagorio po glavi...
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
taj plocnikic mi je relevantan irac stvarno, jednom su pokusali to provest, pa su za 7 dana im zapusena usta, ovaj put ce mnoo vise da izube ....
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 630
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Nokia 
xe xe koliko vidim i xrvati okrecu plocu, xoce i oni malo da cope od rs-a, a i mesic je jasno i lasno kazao ja cu poslat vojsku na rs tacnije na koridor i pa pa rs...drzat ix u obroacu 7 dana i to ce sve kapitulirat ko rcka...i jos nesto da kazem za rs, prvo, ekonomska je propast u pcu, a kao drugo niko nece srbe sebi jer niko nije zagorio po glavi...

 Smile

Dečkić, pa Mesić je zadnji čovek koji odlučuje o upotrebi sile unutar NATO. Nemoj da se primaš na zapaljivu retoriku po svaku cenu, nekada zna da bude baš neutemeljena kao u ovom slučaju. Dodik nije glup, zajebaniji je igrač nego što se vama čini a ja vam lepo kažem gledajte šta ćete da radite sa Hrvatima. Kada Hrvatska reši svoje pitanje ulaskom u EU nisam siguran da će politika prema Hrvatima u hercegovini ostati ista...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
xe xe koliko vidim i xrvati okrecu plocu, xoce i oni malo da cope od rs-a, a i mesic je jasno i lasno kazao ja cu poslat vojsku na rs tacnije na koridor i pa pa rs...drzat ix u obroacu 7 dana i to ce sve kapitulirat ko rcka...i jos nesto da kazem za rs, prvo, ekonomska je propast u pcu, a kao drugo niko nece srbe sebi jer niko nije zagorio po glavi...

 Smile
f
Dečkić, pa Mesić je zadnji čovek koji odlučuje o upotrebi sile unutar NATO. Nemoj da se primaš na zapaljivu retoriku po svaku cenu, nekada zna da bude baš neutemeljena kao u ovom slučaju. Dodik nije glup, zajebaniji je igrač nego što se vama čini a ja vam lepo kažem gledajte šta ćete da radite sa Hrvatima. Kada Hrvatska reši svoje pitanje ulaskom u EU nisam siguran da će politika prema Hrvatima u hercegovini ostati ista...

mi se ne zajebavama sa dodikom, dodik se trenutno sam sa sobom zajebava i u ovnima je do rla, stalno odapinje otrovne strelice prema svima, a za divno cudo niko mu ne kontrira, u federaciji ko da su postali luxonijemi na njeove izjave .... nema ni silajdzica, ni tixica, a ni laumdzije da mu prave protu tezu:ballbounce:
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
aj reci adresu da ti posaljem tastaturu  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 630
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Nokia 
xe xe koliko vidim i xrvati okrecu plocu, xoce i oni malo da cope od rs-a, a i mesic je jasno i lasno kazao ja cu poslat vojsku na rs tacnije na koridor i pa pa rs...drzat ix u obroacu 7 dana i to ce sve kapitulirat ko rcka...i jos nesto da kazem za rs, prvo, ekonomska je propast u pcu, a kao drugo niko nece srbe sebi jer niko nije zagorio po glavi...

 Smile
f
Dečkić, pa Mesić je zadnji čovek koji odlučuje o upotrebi sile unutar NATO. Nemoj da se primaš na zapaljivu retoriku po svaku cenu, nekada zna da bude baš neutemeljena kao u ovom slučaju. Dodik nije glup, zajebaniji je igrač nego što se vama čini a ja vam lepo kažem gledajte šta ćete da radite sa Hrvatima. Kada Hrvatska reši svoje pitanje ulaskom u EU nisam siguran da će politika prema Hrvatima u hercegovini ostati ista...

mi se ne zajebavama sa dodikom, dodik se trenutno sam sa sobom zajebava i u ovnima je do rla, stalno odapinje otrovne strelice prema svima, a za divno cudo niko mu ne kontrira, u federaciji ko da su postali luxonijemi na njeove izjave .... nema ni silajdzica, ni tixica, a ni laumdzije da mu prave protu tezu:ballbounce:

Pa zašto te čudi  Smile što ga recimo onaj vaš visoki ne smeni? Tihić je ukapirao neke stvari, a Silajdžić koliko je inteligentan nastavlja da baca seme zla. A vi, stvarno verujete da neko kao Silajdžić može da stvori unitarnu BiH  Smile po Alijinom modelu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1104
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
xe xe koliko vidim i xrvati okrecu plocu, xoce i oni malo da cope od rs-a, a i mesic je jasno i lasno kazao ja cu poslat vojsku na rs tacnije na koridor i pa pa rs...drzat ix u obroacu 7 dana i to ce sve kapitulirat ko rcka...i jos nesto da kazem za rs, prvo, ekonomska je propast u pcu, a kao drugo niko nece srbe sebi jer niko nije zagorio po glavi...

 Smile
f
Dečkić, pa Mesić je zadnji čovek koji odlučuje o upotrebi sile unutar NATO. Nemoj da se primaš na zapaljivu retoriku po svaku cenu, nekada zna da bude baš neutemeljena kao u ovom slučaju. Dodik nije glup, zajebaniji je igrač nego što se vama čini a ja vam lepo kažem gledajte šta ćete da radite sa Hrvatima. Kada Hrvatska reši svoje pitanje ulaskom u EU nisam siguran da će politika prema Hrvatima u hercegovini ostati ista...

mi se ne zajebavama sa dodikom, dodik se trenutno sam sa sobom zajebava i u ovnima je do rla, stalno odapinje otrovne strelice prema svima, a za divno cudo niko mu ne kontrira, u federaciji ko da su postali luxonijemi na njeove izjave .... nema ni silajdzica, ni tixica, a ni laumdzije da mu prave protu tezu:ballbounce:

Pa zašto te čudi  Smile što ga recimo onaj vaš visoki ne smeni? Tihić je ukapirao neke stvari, a Silajdžić koliko je inteligentan nastavlja da baca seme zla. A vi, stvarno verujete da neko kao Silajdžić može da stvori unitarnu BiH  Smile po Alijinom modelu.  Smile

pa mnoi su cekali decenije za takvo sto, mi ceemo samo jos 2 mjeseca, mart i pa pa rs...
IP sačuvana
social share
Ah, kad se Bosnom sevdah zaori...Pa procvijeta behar i sve podijeli...kahva zamirise po mahali.
Sve bi ti srce stalo od radosti...Ja ljepote Boze dragi!
Ko da Bosnu Bog sam za sebe stvori.
Pa u tren , vidis svaki sokak i carsiju, sviju volis ko da su ti rodjeni.
I nedas je. Jer te tu mati rodi,jer s...e za nju rijeke krvi proli!
Branise Bosnu ,ljepoticu,junaci brane je i danas dani.
Zatvoris oci i zahvali Bogu sto si Bosanac i sto te takvom ljepotom nadari!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:05:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.