Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Red Orchestra: Heroes of Stalingrad  (Pročitano 9786 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
mob
Nokia E75
Ima li gdje crack za skinuti ?
Ima,ima samo bolan trebas biti malo vredniji,a ne lezti kao crnogorac i sve na gotovo ocekivati od drugih,ako si cuo za cuveni google onda znas da ti on moze biti veliki priajtelj.......................veruj mi vredi probati.
http://lmgtfy.com/?q=Crack+Red+Orchestra%3A+Heroes+of+Stalingrad
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 739
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Samsung C3050
Singleplayer je stvarno retardiran,jedino loading screen je moćno urađen.Iako ima dosta misija vidi se da to nije standardan single play već samo ubačeni botovi na  multiplayer mapama koji tumaraju okolo i ponašaju se kao zombiji.
IP sačuvana
social share
Gamer 4life

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Nova mapa za Red Orchestra 2



 Omiljena mapa prvog dijela od sada je dostupna i igračima Red Orchestra 2, a neke promjene stižu i u Countdown način igranja

Tripwire Interactive je objavio nove dodatne sadržaje pod imenom Fall 2012 za Red Orchestra 2, mrežnu pucačinu smještenu u doba Drugog svjetskog rata.

 

Riječ je o novoj mapi Barashka koja je ustvari dorađena mapa omiljena među igračima prvog poglavlja Red Orchestra, a igračima pruža borbu mješovitim sredstvima za sela, mostove i ključne točke, poglavito prelaske rijeke oko kojih će se voditi najžešće bitke.

 

Barashka je igriva u modovima Territory i Countdown, a osim nje, autori su predstavili i nova pravila za Countdown način igranja. Konkretno, riječ je o pojednostavljenom sučelju i razvoju igre što će mnogima pomoći da se lakše snađu u raznim fazama mečeva i ne lutaju besciljno.

 

Fall 2012 je dakako besplatan, a ukoliko još niste, Red Orchestra 2 možete nabaviti putem Steama klikom ovdje.
Damir Radešić

Izvor: Bug.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ljudi jel presao ko ovo? Vrijedi li sta? Mozete li da je preporucite? Kapiram da svi igraju CoD i BF pa nece ovo ni da pogledaju. Ali valjda igra ima neku vrijednost. 
« Poslednja izmena: 22. Mar 2013, 12:50:23 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i shall say this only once...

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 728
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Nokia n95
imam je ja na steamu,igra je odlicna,naravno ako volis igre tog tipa...samo sto ja nemam mnogo vremena u zadnej vreme da ju igram,jer je potrebno bas se udubiti u nju i igrati je satima,jer ovo nije kao cod da slobodno jurisas,cak je i od bf mnogo realnije,ovo je prava hardcore pucacina...a i jos jedan razlog zasto ju ne igram je to zato sto mi je pre nekih par meseci krenuo da skida patch od nekih 5 giga(jer je izasla nova mapa,navedena u 2 posta iznad)a ja nit sam imao vremena nit mesta da ju skidam tako da sam je batalio ali definitvno cu je instalirati i igrati cim nadjem vremena  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Uklonjen link.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Прешао обе кампање. За мулти нажалост немам времена.
« Poslednja izmena: 29. Apr 2014, 20:38:02 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.