Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:06:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Really heavy stuff  (Pročitano 4416 puta)
28. Sep 2006, 11:26:59
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Znaci samo malo upozorenje , ovo sto cu reci je jako cudno i moze dosta pogoditi coveka koji ima los stomak , ako ste osetljiviji - nemojte citati ovo.

Sinoc sam zavrsio ucenje oko 01:00 i dok sam skidao neke epizode SouthParka,
odoh na chat na Krstarici , nisam bio na chatu jedno dve godine od serbian caffe-a...no,
udjem u glavnu prostoriju 'krstarica' i listam imena ( uvek sam gledao neke kretenske nickove jer su mi licno zanimljivi - crvenkapica...itd ).

Iskucam par njih , i naidjem na nick robinja...rekoh ajde da se malo sprdam i pocnem ja da se zezam, dok se nisam polako uozbiljio ...
I ne nogu da vam objasnim ovo, uvek sam imao neku intuiciju da osetim kada neko ima neki problem, neko bi rekao da sam mirodjija ali ima nesto u meni sto mi pomaze da shvatim ljude sa nekim problemom i uzasno sam radoznao u vecini stvari.
I rekoh sebi 'sure, i 'll play along', i postavljao sam joj direktna pitanja na koje je ona isto tako odgovarala.
Pitao sam je zasto voli da je rob ? Pa onda zasto voli da se oseca prljavo ? Da je tuku ? Tezak mazohizam ? Brutalnost ? Izivljavanje ? Sve gore od goreg, samo mi nije jasno kako sam se u tom trenutku poneo koliko toliko normalno...

Pomislio sam prvo da je luda, jer sam negde procitao da je mazohizam uglavnom posledica nekog mucenja u porodici ali i sizofrenije....pa sam mislio da je to drugo...

I tako , malo po malo, saznam ....uh, ovo je bas tesko...i mozda mi necete verovati ali, ona je '82. valjda , ide na pravni fax, i ima od 15 godine seksualne odnose sa caletom , a potom i sa bratom... majka ne zna koliko mi je rekla...

Znaci, strasno...bez teksta...sto je najgore , to se njoj svidja, mislim da cak ni nema decka, i ne mogu da mislim bas na detalje to je bas heavy.

I sad ja idem okolo naokolo, nisam psiholog, ne znam kako da pridjem problemu, nisam bio siguran da smem da kazem direktno, 'Ej , to je lose i bolesno, reci mi ime i adresu da mogu da ih prijavim policiji' , najgore od svega mi je bila moja pomisao da je vec kasno za nju ..ima (valjda) 24-25 godina...

Zanima me kako bi neki psiholog a siguran sam da ih ovde ima par , odreagovao ?
Kako joj pomoci ?
Mozda mislite da sam neki frik sto uopste ovo pricam, cak sam i hteo da izvadim dupli nalog , ali pravo da vam kazem bas me briga. Ovo je bez sumnje jedna od najgorih stvari koje sam ja cuo u zivotu..

Da otac tako upropasti dete, a onda i brat..keva , ne zna... nazivaju je kurvom, vredjaju i udaraju...a ona je razvila klasican mazohizam, potreba za vredjanjem i ponizavanjem, krvlju , bolu.

Trebao sam da budem psiholog, mozda bih znao...
Ali nisam znao kako da joj pomognem, bilo mi je cudno i sto sam ovo sve saznao, jebote to je samo chat, nikad nisam pricao sa nekim nesto vise od zajebancije...
..bozeeee...i dalje ne verujem, cuo sam za ovakve primere ali nisam znao da to moze biti neka komsinica kojoj ja govorim dobar dan na ulici i u zgradi...

Sta da vam kazem, nick je bio Robinja, na sobi Krstarica...ako bi neko pokusao da joj pomogne..
Ja nisam siguran da li da se vise bakcem sa tim, bas je to heavy za mene..
Ali morao sam da vam kazem ovo...znam da je odvratno zato sam i stavio upozorenje na pocetku, i svi ovi problemi u drugim temama mi izgledaju mizerno pored ovoga..
Znam da sam kreten , i da ovako nesto ne bi ste mogli da cujete od bilo kog drugog, i verovatno ce vam opasti misljenje o meni sto sam uopste pricao o tome ali mislio sam da je ljudski pomoci iako je long-shot, hteo sam da pokusam, osecam se kao budala dok kucam ovo..izlazem probleme nekog tamo desetog ( sa chata ??? ),  i mozda  to nije ni tacno, ali verujem da jeste...

Kako pomoci takvim ljudima ?
« Poslednja izmena: 28. Sep 2006, 11:40:56 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
 .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
LG 4X HD
ma lozio te neko , Smile Smile Smile  mora da je umirao od smeha kol'ko se primash
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ne, nije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
LG 4X HD
kako znash?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Jednostavno znam.

Uostalom nije ni bitno da li mi verujes, reci , kako generalno pomoci tako nekom .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
LG 4X HD
ako je slucaj za prijavljivanje policiji,mozesh da se obratish krstarici,pa ce oni preko njenog provajdera i naloga da nadju ko je to. ako ona to radi dobrovoljno,odrasla je osoba i kolko znam incest nije zabranjen zakonon tj. ne smatra se krivichnim delom,ali odnos sa maloletnicom,pogoto svojim detetom od 15 god jeste krivichno delo koje ne zastareva ali ga je posle toliko godina jako teshko dokazati pogotovo ako ona ne saradjuje.
Kako da joj pomognesh bez policije  Smile   nikako.okreni glavu i sledeci put pazi gde turash nos. iliti u tvom stilu - if you can't take the heat stay out of the kitchen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Dobar nam zakon i pravosudni sistem da kucnem u drvo..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
E YTP, koji si freak...  Smile
Salim se.  Smile
Ona pomoc i ne trazi...zar ne? Cela njena porodica je otkacena, a to je vec jedna mala organizacija...Nista se tu ne moze, jos ako ona to podrzava...
Popi bensedin i smiri se...ili je ozeni.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
..idealna zena, tuces je, slusa te...  crnjak..  Smile

A i vise sam se iznervirao sto sam oguglao totalno pa ovako nesto samo prodje pored...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:06:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.