2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:41:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Reading F.C.  (Pročitano 12287 puta)
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson w810i
Pa da.....ali eto prosle godine cini mi se da su bili to baksuzno osmo mesto; ili tripujem ili nesto; ali gledao sam kao mesta za evropu; i na kraju 7 je isao u Kup UEFA kao poslednji; osmi nije nigde isao; a deveti u Intertoto Cup (mada je to verovatno zbog  FA Cupa)...
Ma kazem; samo da nema uzmicanja pri dovodjenju...da pokazu da su neko mudo; da dovedu bajo neke igracine za kredite.....i eto konstantnog 5-og ili 6-og mesta u Premijer Ligi....sto znaci svake god Kup UEFA...sto znaci jos vise love da vrate dugove  Smile i tako u krug....dok se ne desi neka revolucija i ne izbace Celzi i Man Utd zbog namestanja u cetvrtu ligu...e tad mozemo u LS  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 04. Sep 2007, 05:51:03 od Obi_1_Kenobi »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson w700
Videces ti protiv nas na Gudison Parku sta ce biti....no treba sacekati...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson w810i
Sta si ti neki Evertonovac, jeli?  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson w700
Sta si ti neki Evertonovac, jeli?  Smile

navijam za Everton jos o davno pa mi je bilo simpaticno da jos neko navija za ''manji '' klub  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson w810i
Plavac-boy; huh?  Smile znam ja sam to za klubove ukapirao tek pre godinu....
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson w700
Plavac-boy; huh?  Smile znam ja sam to za klubove ukapirao tek pre godinu....

jbg dobra stvar ali videces mecevi sa Mancesterom,Celsijem i tako to imaju posebnu draz...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson w810i
Znam; tu je i veliki deo poente.....zato i nekad ne shvatam nase cigane; mene bi smorilo da non-stop tvrdim da sam najbolji; ma ajde to naravno da nema izuzetaka ni kod nas; ali mene bi smorilo i da budem dugo bolji i jos to da potvrdjujem.....valjda se iz Grobarstva rodila ta ideja za Readingom u premijer ligi....inace se pre picio pomalo Celzi....malo je falilo da se odlucim za Millwall pre Readinga; ali ipak mi bar igramo u eliti  Smile Smile....
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson w810i
Iceman extends Royals deal

Reading midfielder Brynjar Gunnarsson has signed a one-year extension to his current contract, meaning he is tied to the Royals until the summer of 2009.

The 31-year-old Iceland international joined Reading in the summer of 2005 from Watford and proved to be a valuable member of Steve Coppell's squad as they secured promotion to the top-flight.

Gunnarsson told the club's official website: "I'm really happy the club have offered me this contract extension.

"It's been fantastic to be part of the success at Reading and I'm looking forward to the rest of another big season here."

Director of football Nick Hammond added: "Brynjar has been a consistent and versatile performer for our squad and a big part of our success over the last few years.

"His performances have earned him this contract extension."

Gunnarsson has scored eight goals in 66 appearances for the Royals.
--
Reading F.C. news
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


У разноликости је умеће једног. . .

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1589
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson w810i
Malo kasnim sa izvestajem vesti; ali da budemo u koraku sa desavanjima...


Rosenior heads to Reading

Reading have allowed Seol Ki-Hyoen to leave the club, with Fulham's Liam Rosenior moving to the Madejski Stadium as part of the deal that took the South Korean to Craven Cottage.

Seol, 28, had spent just over a year with the Royals, following his £1.5million arrival from Wolves.

Meanwhile, 23-year-old right-back Rosenior has signed a three-year contract with Reading, having spent nearly four years with the Cottagers.

The England Under-21 international made nearly 100 appearances for the team from the capital, before opting for a new challenge.

Director of Football Nick Hammond told the club's official website: "We are extremely pleased to be signing a very talented England Under-21 international, who has significant Premier League experience, but who is also still only 23.

"Seol's impact on the team was very significant in the early months of last season and played an important role in establishing us in the Premier League during those important opening weeks."

Late rumours that suggested England left-back Nicky Shorey was about to join West Ham United proved to be unfounded.
--
Reading F.C. news
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson w700
Opa Rosenior  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 17:41:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.