Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:30:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razvod roditelja  (Pročitano 4615 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
#1deki tvoj savet ce mi i najvise pomoci da izbacim strahove. Baba,deda i stric uticu na mene negativno, jer se plase skoro svega. Caletovi dobri drugovi, sadasnji kumovi i porodicni prijatelji i ostala familija su svi uz kevu i rekli su kevi da ih zove bilo sta da nam zatreba i bilo kakav problem da imamo,keva naravno nije trazila jer nije imala potrebe, hvala bogu nek tako samo i ostane. Sto se tice ovoga, da dignem glavu i da zivim svoj zivot mi je tesko zbog ovoga sto su mi baba i ostali nabili u mozak. Hvala ti za ovaj savet. Ali jedno me muci, caletovi prijatelji i kevini a i caletova familija su vecina mocnih ljudi koji su za kevu,caleta i mene uradili skoro sve sto se tice materijalnog stanja i ne traze da im se oduzimo. Kevi nasli dobar posao sa dobrom platom. U ovom nasem mestu kevu i caleta svi znaju, a od kamatasa nas niko nedira, a pogotovo od njihovih sinova mene. Od mladih tatinih sinova i kriminalac, imam podrsku i rekli su ko god me bude dirao da im kazem. Tu su i kumovi, a i nekolicina drugova iz osnovne i iz detinjstva, koji stoje uz mene. Ja samo ne mogu da skontam sta me koci u zivotu, svi mi govore da je to bilo proslo drustvo, koji su umisljeni i imaju velik ego, a ustvari su 0, dok sam se pre druzio sa starim drustvom sasvim mi je bilo svejedno sta cu nositi i kako cu se ponasati. Ne znam sta da radim, sa kevom necu da pricam, jer ce me nakrpiti da sam slabic. Ujak je pokusao da prica na ovu temu sa mnom i kad sam sa njim sigurniji sam nego ovde. Sa sadasnjim drustvom, svi stoje uz mene i govore mi da treba da se opustim i da me ne zanima tudje misljenje... Ali ja ne znam kako ovo da uradim, ovo verovatno ima veze sa mojim samopouzdanjem, koje mi je unisteno u proslom drustvu. Psihicki sam slab, zbog proslog drustva, koje me je srozalo na dno i unistilo samopouzdanje, ne znam sta da uradim sa ovim. Brate hvala ti jos jednom na ovih par saveta, poslusacu ih. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
#Anea hvala, ali psiha me ubija, ne znam sta da radim....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 59
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Rad oslobadja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
pazi, dobrom Jehoshui su odrali kozu sa ledja, krv je liptala na sve strane dok je isao ka stratistu a on se...smejao.
i zaista verujem da se smejao; znao je ono sto ti i ja ne znamo.
kazem, identifikovao si probleme sasvim ok, na tebi je da se menjas... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Vraticu se sprotu, to je sigurno, ali sta me po ovome koci da nastavim dalje? Da li je staro drustvo sto mi je takodje napunilo mozak, jer tu je bio jedan ortak, koji je pricao kako smo najbolji, a uvek me mrko gledao kad uspem. Tu je i ortak jedan koji je sa mnom isao u vrtic pa se odselio i dosao u 6 razredu opet, sa njime sam i dalje okej i dalje mi zeli najbolje, ali fora je sto ne zna situaciju. Sadasnje drustvo mi je vecinom iz razreda srednje skole, tj sa kime idem u razred. Tu imam jednog druga koji zna celu moju situaciju od kad se rodio, jer smo ja i on od rodjenja najbolji, uvek je tu bilo svadja,tuca, ali nikad da se prijateljstvo prekine. On me ohrabruje i sve, ali mene jednostavno psiha i samopouzdanje ubijaju, a ja ne razumem zasto, kako da prevazidjem ovaj problem Smile Smile Smile Smile Smile  ... , za ostale probleme sam nasao resenje, hvala Anea i 1deki.  Sto se tice ovoga " Znao je ono sto ti i ja ne znamo." zasmejalo je i mene, a i evo nekoliko stihova i jedne pesme zbog koje sam nasmejan

Hocu da pravim evre, zato me pravi cene,
Jer znam ko je ko i znam ko gde je
I znam ko je ta i znam ko je jebe
I znam previse toga, zbog toga se i smejem

1deki hvala ti brate jos jednom!  Smile ali ne znam samo sta da radim sa verom u sebe?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 59
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Rad oslobadja.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Rad oslobadja od stresa, ali se tako ne stice samopouzdanje Smiley Treba mi samopouzdanje, svaki dan imam osecaj da su svi protiv mene, da sam sam protiv svih....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
Iskreno, mislim da bi ti bilo bolje da ti se keva odavno razvela.  Imali biste manje problema a koliko-toliko bi te izvukla...

I ovo sto kaze Anea, u pravu je, trebas da malo skromnije da gledas na zivot. I da budes malo opusteniji po pitanju nekih stvari. Npr...

Citat
Mogao sam da budem sa nekoliko dobrih devojaka, ali nisam, jer su se vecito ortaci palili na njih pa da ih nebi povredi.  Zaboravio sam da me je najbolji ortak pljuno zbog ribe,jer je htela da bude sa mnom, a ja opet nisam bio sa njom zbog njega.
U ovakvim trenucima vazi pravilo "ko pre njemu ribi njemu riba" pa nema bilo ko zasto da se ljuti na tebe ako se ti svidjas nekoj a ta se svidja njemu. A da mene drugar pljune(inace, jak ti je drugar kada te pljuje zbog tako neceg) dobio bi takvu samarcinu da bi se "pusio". A ja nisam incidentalna osoba i osoba koja bi se pobila zabadava pa ti vidi.  Smile

Tako da, moras malo opustenije da gledas na stvari i da se zauzmes za sebe. Sve te stvari kojih se "plasis" u vidu konflikta sa nekim drugarima, tuca, devojaka, sve je to sastavni deo zivota. Odrzavaj dobre ocene, muvaj zenske a zajebi to drustvo koje te odbacuje. Drustvo se nadje, imas 16 godina pa ces vremenom nauciti da ti njih mozda nekoliko dobrih drugara ostane a da su svi ostali vrlo podlozni promenom. Drustvo je mnogo promenljiva varijabila u zivotu.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
cini mi se da tebi najvise treba kesha, a sve ostalo macku o rep

ne znam sta ti bi pa se zaljubi u ribu koja se lozi na sitne kriminalce .. to ne moze lepo da se zavrsi, ne mislim da ces ti da ispastas sad od strane tih raspada, nego ces lagano jos na svu muku da izgubis veru u zenski rod i mozda da postanes i gej.. ne daj boze.. ili u najgorem slucaju da kupis racunar od 1500 evra i da igras igrice po ceo dan i jedes djubre dok ne postanes morbidly obese.. onda ce tvoja keva da ima jednog sto hoce da se ubije i drugog u depresiji, kapiras..

ne znam sta da ti kazem, sem da ljudi zive i u mnogo gorim porodicnim odnosima, i iz njih izadju kao pametniji i mudriji za zivot.. sa 16 godina treba da pocnes da razmisljas BAR metar dana unapred, pa tako.. postani mudar. Sam si gospodar svojih buducih dana, ako pustis da te strahovi od podbacivanja u svemu i svacemu sto ti padne na pamet - vode kroz zivot, onda si u startu osudjen da budes neki psiho ili plasljivko smarac koga niko nece gledati kao coveka vec kao teret, devojke pogotovo, one vole samouverenost i sarm.

Preselite se kod ujaka, ti potenciraj taj predlog dok se ne desi. Neka tvoja mama vidi da pored sebe ima neki mozak, a ne jos jedno musko sa kojim ne zna sta da radi.. kad se preselite, umesto sto vrebas visak njenog kesha koji bi da troskaris na krpice i izlazenja sa napucanim ribicama, mogao bi da se negde honorarno zaposlis ili da radis nesto preko neta, da imas za svoj dzeparac, umesto da se grebes o mamu, pa jos i da se ljutis na nju sto nema da ti da vise para.. da si moj otresla bih te ko slinicu da pocnes tako da mi vilenis.. ali tvoja mama izgleda neka fina smirena gospodja. Ili prosto ne veruje u olupavanje deteta o patos.. steta.

Sta je bilo nekad, to ostavi za sobom. Ja sam nekad i letovala i zimovala u Grckoj, sad gledam slike i lepo mi sto sam mogla tako nesto. Svi smo nekad mogli nesto sto danas ne mozemo, tako si i ti imao super krpice i bio popularan, sad vise nisi, to su ciklusi. Mozda je vreme da nadjes novo drustvo, i da smanjis razmisljanja o tatinim sinovima i kriminalcima, jer sad nije 1992 godina, u slucaju da si izgubio kalendar. Razmisljaj o normalnim devojkama, zaradjivanju para, pomaganju mami i skolovanju, da ne budes jednog dana i dalje batica iz kraja koji jeftino namesta auspuhe i radi na crno sa telefonima i benzinom..

imas svog caleta za primer kako ne treba u zivotu, ti radi sve suprotno od njega i sigurno si na dobrom putu da ne budes neki olos koji ce da blamira jednog dana svoju decu i porodicu

ajd polako  Smile

"ko pre njemu ribi njemu riba"

jel si ucio nocas celu noc?  Smile Smile
« Poslednja izmena: 25. Dec 2012, 16:07:28 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
#MunkaZe Veliko hvala!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:30:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.