Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razmena pass-ova za premium acc (Rapidshare, Megaupload, Fileserve, Hotfile...)  (Pročitano 7816 puta)
02. Okt 2010, 18:37:52
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
mob
HTC One
Iziritiran skidanjem filma sa Fileserve, posto ga nema na RS dodjoh na ideju da otvorim ovu temu.

Naime, zasto ne bi bili malo solidarni?

Ideja je da jedni drugima ustupamo premium acc za skidanje odredjenih stvari kojih nikako nema na serverima cije naloge posedujemo. Jedino sto bih naglasio je sledec:

1) Necu menjati/davati pass nikome koga ne poznajem dovoljno dobro (forum je ogroman a ja nisam lud. Svejedno, ima mnoooogo ljudi na Bureku kojima verujem i kojima bih dao nalog bez problema)

2) Trazite od nekoga pass samo, apsolutno i iskljucivo onda kada vam je doslo da se ubijete jer ste sve pretrazili a toga necega nema postavljeno na serveru koji koristite

3) Ne trazite pass za fajlove koji idu u jednom ili dva linka, za to se obicno ne ceka citavu vesnost ako ste free korisnik koliko se ceka za 700+ mb.

4) Razmena pass-a ide na pp

5) Posle svake razmene (ili pre) stavite novi pass. Pretpostavka je da verujete ljudima kada ste odlucili da im pomognete ali sutra moze neko da vas hakuje a vi ceo zivot da mrzite nekoga sa foruma i sumnjate da vas je on sjebao

6) Osoba koja samo trazi i nista ne da bice stavljena na crnu listu na temi.  Smile

7) Ko zna da nema sta da ponudi zauzvrat kada zatreba (free korisnici), zaobidjite temu... sorry but jebiga.  Smile


Toliko. A sad  Smile Ima li neko Fileserve acc na zajam, treba mi na 40-ak minuta, ostalo mi je jos 4 od 7 linkova da skinem od celog filma a sad me vec ubija sa minutazom. Nudim RS premium acc kad zatreba?
« Poslednja izmena: 02. Okt 2010, 19:44:16 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Poštujem zamisao ali čemu cimanje kad se sve može naći na torentu u krajnjoj nuždi?
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
mob
HTC One
Eto, npr. zato sto ne volim Torente ni najmanje i izbegavam da ih koristim.

A i kakve to veze ima? Ovo je za ljude koji vec koriste premium naloge na nekom od hostova.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Apple iPhone 4
Ako filehost primeti da se nalog koristi sa vise razlicitih IP adresa... bez obzira da li se koristi u isto vreme ili ne, mogu da ti ugase nalog... tako da ta prica ipak ne pije vodu Smile
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1047
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Samsung G880
isto je i na rapidu. dao ortaku na par dana i odma' su mi promenili password. i javili da je korisen accaunt sa nepoznate ip adrese.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
mob
HTC One
Ja i jedan uvazeni supervizor vec dug vremenski period koristimo isti RS premium acc i do sada je sve ok i bez probelma.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Apple iPhone 4
Ako ste na istom provajderu onda nema problema ili ako ne koristite u isto vreme...

Ja imam pristup net-a sa 4-5 provajdera i jednom su mi blokirali nalog, pa sam se dopisivao sa njima i objasnio im otkud toliko IP adresa i onda su mi vratili nalog... a kasnije su kao poceli da menjaju sifre prvi put, a nakon toga ako se ponovi da blokiraju naloge... mada ne vidim razlog, jer ti placas to sto trosis, da li trosio ti ili neko treci... nema tu razlike ali dobro, njihov je servis, njihova pravila igre Smiley
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
mob
HTC One
Ma jok, ja imam kablovski Vektorov net a za njega ne znam ko mu je provajder ali 1000% nije isti. Veruj mi, ima i vise od godinu kako zajedno koristimo.

Mozda se ne poklapa bas da skidamo u isto vreme, ali kada god udjem i Log na Acc sve su izmesane IP adrese.  Smile
« Poslednja izmena: 09. Okt 2010, 18:17:20 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol
Poruke 440
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
moze. ja dajem dva rapid naloga mesecna za jedan fileserve
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Eto, npr. zato sto ne volim Torente ni najmanje i izbegavam da ih koristim.

Velika greska.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.