Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razmazenost, bezobrazluk... ili nesto trece...  (Pročitano 15547 puta)
23. Jul 2009, 15:05:38
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Bizarne žalbe turista

 NEZADOVOLJSTVO isuviše belim peskom na plaži, bes zbog previše riba u moru i osećaj da su putnici isuviše mali nakon što su se sreli sa slonom, samo su neke od žalbi koje su turoperatorima u Velikoj Britaniji uputili putnici.
Britanski list “Telegraf” je, na osnovu žalbi koje su upućene Udruženju britanskih turističkih agenata i turoperatoru “Thomas Cook” u toku protekle godine, sastavila najbizarniju listu žalbi britanskih putnika. Jedan od putnika se žalio da je trosobni apartman njegovog prijatelja znatno veća od njegove jednosobnog, dok su drugi putnici bili izrazito besni što su sa Jamajke putovali devet sati ka Britaniji, dok je Amerikancima bilo potrebno svega tri sata.
Među najneverovatnijim žalbama našla se ona u kojoj se putnik izvikao na agenta jer mu nije rekao da komarci zapravo zaista ujedaju.
Tu su žalbe poput onih kako u Španiji ima previše Španaca i da se u restoranima u Indiji služi hrana sa previše karija.


ŽALBE SRPSKIH TURISTA
Što se tiče turista iz Srbije prema informacijama iz Turističke inspekcije za najbizarniju žalbu važi pismo jedne žene koja se žalila na agenciju, jer su bili smešeni u apartman pored dve zgodne devojke, pa je suprug čitav odmor proveo na terasi!


TOP LISTA BIZARNIH ŽALBI (podaci turističke agencije):
U Tunisu su nam za doručak naplaćivali jaja 3 min i 5 min
U brošuri ste napisali da je Etna jedini aktivni evropski vulkan, a ne kulja lava
Niste, a trebali ste da u brošuru napišete da Kubanke ne smeju da ulaze u hotelske sobe
Vodič nas je prevario, jer nas je vodio na izlet u Luksor gde nema piramida
Niko nas nije obavestio da u Egiptu nema zelenila



Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Razmazenost.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
SonyEricsson K610i
Citat
bili smešeni u apartman pored dve zgodne devojke, pa je suprug čitav odmor proveo na terasi!

Tipično za nas Srbe  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
jer su bili smešeni u apartman pored dve zgodne devojke, pa je suprug čitav odmor proveo na terasi!
Ovo me je podsetilo na priču jedne drugarice; naime, ona i njena cimerka žive u zgradi sa zajedničkim dvorištem, gde svi stanari suše svoj veš. Jednom ih je jedna baba zaustavila i zamolila da više ne suše gaćice na tom mestu, jer ih onda njen muž zamišlja u tim gaćicama.  Smile
« Poslednja izmena: 23. Jul 2009, 15:46:00 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Nokia 3220
Sasvim je u redu ocekivati da za svoj novac dobijete maksimalnu uslugu, ali ljudska bahatost jednostavno nema granicu. Nazalost nijedna nacija nije operisana od bahatih ljudi.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Ako smestaj placas 10e, ne mozes da ocekujes da te tretiraju kao boga.

Ja mislim da su od nasih turista jedino gori Nemci i Britanci, posebno ovi prvi... Njih treba gaziti tenkovima...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Ja sam prolse godine letovala sa jednom takvom osobom i bilo mi je jako zabavno .Prvo je napravila skandal u agenciji jer su nam naplatili 8 dana,7 noci ,a zapravo je to jedan dan manje ,sto ja nisam ni primetila .Izvikala se na radnice u agenciji ,meni je zaista bilo neprijatno ali sam samo cutala jer je ipak bila u pravu .
Dalje ,na aerodromu nas nije sacekao vodic vec smo morale same da cekiramo karte i pronadjemo ulaz za let ,meni licno nije tesko palo jer volim da se sama snalazim nego da me usmeravaju kao debila ,ali ona je samo ponavljala kako je to neodgovrno sa strane agencije .U avionu je imala zamerke sto nemaju meni da vrate kusur od pica ,a meni je bilo svejedno ,pa nisam ni uzela vino vec obicnu vodu koja se ne naplacuje .
Hotel je zaista bio jako luksuzan,sobe i kupatilo ogromne i cisto do bola ,naravno njoj nije odgovaralo sto moramo da pesacimo 5 min do restorana i sto ima vozic do plaze (10min ).Hrana jako raznovrsna i jako ukusna ,naravno vec peti dan je rekla da sve ponavljaju i da su dosadni .P
Postavila bih slike iz apartmana i restorana ali sam imala maler da mi nijedna nije uspela . Smile


Ja sam imala samo jednu zamerku ,a to je sto je devojka vodic uvek bila mrzovoljna i sto je na pitanja ljudi iz grupe odgovarala jako nervozno i sturo ,kao da se podrazumeva da ljudi znaju gde je apoteka i kako se tacno zove domaci lek protiv ameba .Naravno ,nisam je nista ni pitala da ne bih sebe dovela u situaciju da se iznerviram i svasta joj nagovorim ,pustila sam druge da se nerviraju . Smile
« Poslednja izmena: 23. Jul 2009, 16:41:44 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Meni su fascinantni ljudi koji obrste svedski sto, a zatim kukaju kako je bilo malo hrane...

Da nisam videla jednu italijansku crkinju i jednog bledunjavog Nemca kako brste sto, nikad ne bih ni pretpostavila koliko se hrane servira za dorucak u jednom hotelu... pa ipak... oni su sve uspeli da natrpaju u svoju guzicu (i lanc-paket za rucak i veceru).
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


Moja drugarica nas je nagovarala da napravimo sendvice za plazu(iako tamo ima bar i sve je ukljuceno u cenu)
i kad sam ja rekla da to nije po principu svedskog stola i da bih umrla od sramote da me neko vidi da iznosim hranu iz restorana ,ona je ishisterisala kako smo mi to sve vec platili i kako nikome ne da je zajebava za njene pare  Smile

A ti sto obrste sveTski sto ,posebno me zivciraju ,obicno je to takva sorta koja se posle zali da je hrana prosecna ili losa ,a ovamo moraju da otkopcavaju dugmad i popustaju kaiseve da ne bi pukli ,ali hajde kad je dzaba daj da sto vise napunim bojler ,to sto ce mi biti lose posle nema veze  Smile
« Poslednja izmena: 23. Jul 2009, 16:50:12 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Znaci, dotle ide mazohizam... radije bi jela bajat hleb, nego npr. svezu ribu ili voce na plazi... Smiley

I nazalost.. nije jedina...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.