Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razlozi za i protiv kupovine Siemensa SL45 ili ME45  (Pročitano 5517 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa pazi, nije ovaj raspored tastera jedini i najbolji. Secam se kada sam na svom prvom telefonu ericsson-u 628 hteo da ukucam sms poruku, trebalo mi je 10 minuta, a sada je kucam za pola minuta. To znaci da se covek navikne na takve stvari i nije to nista sto se nemoze nauciti. Ne kazem da nece biti malo tesko u pocetku, ali mislim da cu kasnije nauciti.

Nego kad smo vec kod cudnih tastatura, zar ne mislis da je tastatura na 3650 vise nego cudna. Ovde bar mozes da uzmes telefon sa dve ruke pa da kucas sa palcevima, a na 3650 su tasteri kruzno postavljeni, tako da nevidim neki nacin kako bi uopste trebalo drzati telefon da bi se najlakse kucale poruke i da bi uopste moglo da se nauci da se kuca brzo na njemu.

Siemens je takav raspored napravio zato sto je hteo da napravi telefon koji ima ogroman display, a da nebude cigla. Zato je postavio tastere sa strane vertikalno. Opet na nokiji 3650 nevidim razlog ovako cudno postavljenih tastera, posto su oni ispod display-a, pa tako osim nekog modernog izgleda nevidim neki drugi razlog ovakvog dizajnerskog poduhvata.

Medjutim, ja bih voleo kada bi mi jedina prepreka za kupovinu SX1 bila cudna tastatura. Pre toga za sada me sprecava to sto mu je cena 700-800EU pa mi je malo skup jos uvek Smile .

Nadam se da ce za neko vreme cena da padne, na jedno 250 EU pa cu ga onda najverovatnije kupiti, ako se u medjuvremenu ne pojavi nesto jos bolje za te pare.

Ne kazem da je 3650 losa, mislim da je super telefon, samo kazem da je bar duplo veci od sx1 a sto se mogucnosti tice, mislim da nije bas u rangu sx1, mada su tu negde.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Nego kad smo vec kod cudnih tastatura, zar ne mislis da je tastatura na 3650 vise nego cudna. Ovde bar mozes da uzmes telefon sa dve ruke pa da kucas sa palcevima, a na 3650 su tasteri kruzno postavljeni, tako da nevidim neki nacin kako bi uopste trebalo drzati telefon da bi se najlakse kucale poruke i da bi uopste moglo da se nauci da se kuca brzo na njemu.

Vrlo lako ide pisanje i ako sam mislio da nece ici... probao ja Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa onda super. Ja nisam probao, mada mi se cini da bi bilo malo problema sa navikavanjem. A sta cemo sa velivinom, koja je skoro ako ne i duplo veca od SX1?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Telefon ne treba da bude privezak za kljuceve, posebno ne smart phone... vise od pola velicine je display Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 33
Godinu i po dana koristim nokia 9210 i uopste mi nesmeta velicina, posto postoji sve sto mi treba na jednom mestu. Imenik, kalendar podsetnik, Word, Power point, excell, mp3 player . . . da ne nabrajam, multimedijalna pizd...ija !
IP sačuvana
social share
Mozete ubiti glasnika, ali ne mozete ubiti vest !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ma dobro, to je sada vec stvar osobe koja nosi telefon. Ja nisam od onih koji hoce da im telefon bude kao privezak za kljuceve, cak sta vise to me i nervira, medjutim isto nevolim kada je telefon kao lap-top. Ipak ako hoces da imas nesto tako kao sto je lap-top, onda kupis lap-top, a akohoces da imas telefon pre svega, onda jemeni vazno da mogu da ga strpam u dzep ili ga zakacim na kais. Sve u svemu, opet kazem, voleo bih da je jedina mana ovih telefon njihova velicina Smile . Nazalost pored velicine, malo mi smeta i njihova cena, tako da cu kako stvari stoje imati jos vremena da pokusam da se naviknem ana velicinu. Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sta je sad problem? Smiley
Ako ti ne treba to sto neki telefon ima, nemoj ga kupiti, kupi onaj model koji ima tacno ono sto ti treba...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ma nema nikakvih problema. Jednostavno kazem da bih ja licno voleo da imam telefon koji ima mogucnosti 3650, a koji je veliki kao sl45, a to je SX1. Zato bih ja uzeo SX1 kada bih imao 700 EU da dam za telefon.

Znaci nemam nista protiv nokija 3650 niti 7650, samo kazem da je za moj ukus 3650 prevelika i zato mi se nesvidja, a 7650 je isto dosta velika, mada je ona ok s'obzirom na mogucnosti, jer to sve treba negde spakovati.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nemas na sx1 sve sto imas na 3650... nemas odnos cena/kvalitet jer je 3650 duplo i jos malo vise jeftiniji Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa znam ja to. Zar nisam to vec 10 puta rekao u ovom topic-u? Znaci mislim daj ejedina mana sx1 telefona njegova cena koja iznosi 700-800 EU. 3650 kosta nesto oko 350 EU koliko sam video, ali nekako nemogu da se naviknem na njen oblik, a pogotovo na velicinu. Ne znam kako mozes da kazes da velicina nije bitna? Evo jednog prakticnog pitanja. Sada je leto i pretpostavka, da recimo ides da setas u nekom sortsu sa dva normalna dzepa i majici kratkih rukava. Gde ti tu vidis mesto za 3650? Ona nema sanse da stane u dzep, a i ako bi u tome uspeo, ne znam kako bi to bas izgledalo ljudima koji te posmatraju sa strane.  Mislim da bi mozda to pogresno protumacili ili bi samo pomislili da ti je drago sto ih vidis Smile . Opet bilo koje futrole koje se kace za pojas i tome slicno su jod gore sto tice nosenja. Zato stvarno ne znam kako bih nosio 3650 osim onako u ruci sto znaci da bi uvek imao samo jednu slobodnu ruku? Mozda zvuci malo smesno sto ovo pricam, ali pogledaj racionalno pa reci da li sam u pravu?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.